2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Doktora gittim çok şükür şimdilik bir sıkıntı yok:dua::dua::dua::dua: rahimde kanama odağı yok ama kanama kalp atışını duyana kadar %15-20 düşükle sonuçlanıyor dedi. Bu kadar telaslanmamim sebebi daha önce kanamadan dolayı kayıplarımın olması. 5 yıldır ugrasiyioruz melek kokulumuza kavuşmak için. Allah isteyen herkese sağlıklı evlat nasip etsin. Haftalık proluton depot ve crinone jel verdi. Clexane ignneyi de kullanmayacağım artık
sevindm cnm nsl bi kanamydı peki?bu arada kaç haftalıksın?

24 ekim transferim yapılmıştı. Sat 9 ekim dersek daha çok yeni yolk daha yeni oluşmaya başlamış. Kırmızı renkli olması korkutucuydu. Pembe ya da kahverengi olsa daha sakin olabilirdim belki. Günlük ped kadar. Su anda aktif kanama yok çok şükür

Doktora gittim çok şükür şimdilik bir sıkıntı yok:dua::dua::dua::dua: rahimde kanama odağı yok ama kanama kalp atışını duyana kadar %15-20 düşükle sonuçlanıyor dedi. Bu kadar telaslanmamim sebebi daha önce kanamadan dolayı kayıplarımın olması. 5 yıldır ugrasiyioruz melek kokulumuza kavuşmak için. Allah isteyen herkese sağlıklı evlat nasip etsin. Haftalık proluton depot ve crinone jel verdi. Clexane ignneyi de kullanmayacağım artık

Geçmiş olsun, inşallah bir daha olmaz benimde transferim 17 ekimdi tarihlerimiz çok yakın.

bende öyle birşey yok cnm ama bende de ara ara bel ağrılarım var ve beyaz akıntı devam ediyor,sende durumlar nsl?

Bel ağrım arada oluyor bnmde hala adet olucskmışım gibi hissediyorum akıntım var ama cok azaldı

24 ekim transferim yapılmıştı. Sat 9 ekim dersek daha çok yeni yolk daha yeni oluşmaya başlamış. Kırmızı renkli olması korkutucuydu. Pembe ya da kahverengi olsa daha sakin olabilirdim belki. Günlük ped kadar. Su anda aktif kanama yok çok şükür

Çok çok sevindim birşey olmamasına geçmiş gitmiş olsun inşallah bir daha kimse yaşamazz...
Bnm de sat 9 ekim :)

Kızlar geceleri uyuyabiliyor musunuz ben uyuyamıyorum bulantı yüzünden :110:kasıklarımda ağrıyor :110:

Kızlar birde nasıl besleniyorsunuz ben bulantı yüzünden kuru ekmek yiyorum

Kızlar birde nasıl besleniyorsunuz ben bulantı yüzünden kuru ekmek yiyorum[/QU
.

İlk hamileliğimde hiçbir şey yiyemedim 3 ay. Kuru ekmek bile kusturuyordu beni. İlk aylar önemli değil. Mideni ne rahatlatıyorsa onu ye. Benim daha başlamadı bulantılarım ama korkuyorum başlayacak diye

X