2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Yok cnm resim fln zaten devlet hasanelerinden nefret ediyorum, ne kese boyu ne embriyo boyu hiç bişey söylemedi. Bende kalp atışı yorumunu düşünmekten aklıma gelmedi sormadım, foto zaten hakgetire
Özelde öyle canım ben ptesi tekrardan gideceğim doktora bu sefer üniversite hastanesine

Özelde öyle canım ben ptesi tekrardan gideceğim doktora bu sefer üniversite hastanesine

Ben özelde almıştım cnm foto ve 30 dakika boyunca her şeyi konuşmuştuk. Devlette daha ultrason sandalyesinden kalkmadan sıradaki hasta diye bağırıyorlar. Lanet olsun onların döner sermayelerine...

Kızlar içime bi sıkıntı girdi adetim 3 gün geçtiğinde değer 102 çıkmıştı sat 13 ekim bu arada yarın tekrar kan vericem benim değerim düşük mü sizce

Ben özelde almıştım cnm foto ve 30 dakika boyunca her şeyi konuşmuştuk. Devlette daha ultrason sandalyesinden kalkmadan sıradaki hasta diye bağırıyorlar. Lanet olsun onların döner sermayelerine...
Bende özelden memnun kalmadım doğru düzgün doktor bulamadım buradan

Hoşgeldin canım hayırlı olsun
Hoşbulduk canım,seninde bebeğin hayırlı olsun.. Sağlıkla kucağımıza alırız inşallah..
Doktora gittin mi ? Kese kalp atışı vs için ? Ben henüz gitmedim,önümüzdeki haftaya aldım randevu,hem kese hem kalp atışı beraber olsun dedim:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…