2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar bişey sormk istiyorum bugun fark ettim ki sağ tarafım yattığımda nefesim kesiliyor zor nefes alıyorum kalbim sıkışıyor sanki sizde varmı böyle bişy

Uzanmakla ilgili bilgim yok ama yüzüstü yatmakta henüz bi sakınca yok daha çok minikler görürsünüz de kalbini de duyarsınız inşallah en güzel zamanları da tekme attıkları zamanlar :) mide bulantısı herkeste olacak diye bir şey yok şartlamayın kendinizi bende olmadı hareketini 17.haftada hissettim 38de suyum geldi sezeryan oldum sizler normal doğurun inşallah :) şimdilik beslenmeniz onu çok etkilemez ne çok kilo alın ne zayıf kalın beş aylık olunca alışverişinize başlayın çok son zamana kalınca temmuz sıcağında çıkamayacaksınız bir çoğunuz haziranda doğuracak bu arada :)) çünkü sıpalar son haftaya kalmıyolar pek

aynen cnm doğru diyosun benim oğlumda temmuz doğumlu olacaktı fakat 23 haziran da geldi :)

Doktora gittim çok şükür şimdilik bir sıkıntı yok rahimde kanama odağı yok ama kanama kalp atışını duyana kadar %15-20 düşükle sonuçlanıyor dedi. Bu kadar telaslanmamim sebebi daha önce kanamadan dolayı kayıplarımın olması. 5 yıldır ugrasiyioruz melek kokulumuza kavuşmak için. Allah isteyen herkese sağlıklı evlat nasip etsin. Haftalık proluton depot ve crinone jel verdi. Clexane ignneyi de kullanmayacağım artık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…