2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Canim cok uzuldum Rabbim bebeğini sana bagislasin bol bol dua et strese girmemeye calis insallah kesilir kanaman ve evine cabucak donersin Allah yavrularimizi korusun

2li 3lü test olayları artık bitmedi mi? Benim doktorum bana harmony test yapacak tek kanla tüm dnayı söylüyorlar..
Maddi imkani olan yaptirir o testi. İkili ozellerde en fazla 100 tl sizin bahsettiginiz 1000li rakamlardan basliyor.
Cok gecmis olsun rabbim esirgesin bebegini. Bol bol dua et insallah birsey olmaz yavruna

Bugün bende aynı şikayetlerden doktora gittim canım sprey ve antibiyotik verdi kendi doktoruma sordum oda onayladı kullanabilirsin dedi ,çektiğine deymez bir kbb git istersen çok zor bir durum çünkü

Allah bebeğinizi de sizi de korusun inşallah, çok geçmiş olsun.. Bir an önce toparlayıp normale dönersiniz umarım..

Allah şifa versin canım inş bebeğin e bişey olmaz sağlıklı haline geri donersin

Allah yardimcin olsun canım.İnsallah hersey yoluna girer.dua edelim bol bol.

Canım çok geçmiş olsun içini ferah tutmaya çalış oku içinden sürekli şifa Allah tan Ya Şâfi.. Rabbim kuzunu sana bağışlasın İnşallah

hic korkma canim teyzemde hamileyken yolun ortasinda volkan patlar gibi bisey patlamis her kan olmus doktora goturmusler bebek cok iyiymis insallah seninde bisey olmaz gecmis olsun

Çok gecmis olsun insallah biran once iyilesirsiniz bebisinizle beraber

Arkadaşım ben de senin gibiyim geceleri balkona çıkıp ağlıyordum ama eşim buhar makinası getirdi geceleri inanılmaz rahatlattı beni

Canim cok geçmiş olsun Rabbim evladını sana bagislasin inşallah
Dularimdasin
Stres yapmamaya çalış bol bol dinlen

Canım inşallah bi sorun yoktur, çok geçmiş olsun dualarım seninle

Canım sakin ol iyi düşün bak ultrasondada herşey normal demiş kötü düşünme sakın rabbim evlatlarımızı korusun nazarada geliyoruz sürekli okuyalım kendimize okutalım birilerine rabbim korusun hepimizi

Hayır hayır kesinlikle sıcak suya oturma sakın hamileyken sakıncalı canım benim , ama dediğin ceviz zarı çok faydalı gaz da çıkarttırir çok rahatlatır yarım çay bardağı içmek yeterli

Çok geçmiş olsun inşallah düzelmişsindir ve bebekte iyidir. Allah yavrunu sana bağışlasın.

Allah yardımcın olsun canım Allah bebeğini sana bağışlasın , dualarım seninle .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…