2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Arkadaşım ben de senin gibiyim geceleri balkona çıkıp ağlıyordum ama eşim buhar makinası getirdi geceleri inanılmaz rahatlattı beni
Canim nasılsın bebişin nasıl bı ara kanaman vardı şimdi nasıl oldun daha iyi misin ?

Ay ben de denedin sandım ne bileyim ben eskiden beri hep öyle biliyordum da demek ki yanlış biliyormuşum
Yapıyorum zaten Kabızlıkta ıkınmaktan daha az zararlı olduğuna eminim . Sıkıntı çektiğim için doktorum tavsiye etti . Ben de sıkıntısı olan arkadaşımıza önerdim fayda gördüğüm için

Kizlar benimde bugun kontrolum vardi dr hersey yolunda haftasina uygun gidiyor dedi ama kucuk bir kanama alanin var dedi pruloton igne verdi haftada 1 vurul. Yatmaliyim dedim yok kanaman lekelenmen olursa gel rapor vereyim dedi ama ben korkuyorum simdi

Korkma canım inşallah bir sorun yoktur ,bebiş erkek olduğunda böyle lekelenmeler oluyormuş öyle duymuştum,bakalım sende tutacakmı

Merhaba kızlar bende yeniyim dün öğrendim gebeliğimi :) bat 17 aralık biraz erken öğrenmiş oldum, değerim dün 6 gün varken 11.74 çıktı, doktor çok erken olduğu için normaldir dedi ama yinede korkuyorum inşallah sağlıklı yükselir. Rabbim sağ salim devamını nasip ederse inşallah bende ağustos annesi olcam

Herkeze merhba
@Nrglctn geçmiş olsun cnm inşallah iyisinizdir.... umarım herkez iyidir...
Haftaya ikili test için dra gidicem rahim ters olduğu için sıkıntı yapmaya başladım artık karından görünürmü acba 2kez vajinal muayene oldum artık hamileker gibi larından olmak istiyorum

Ben de de rahim tersliği var... doktor beni ortalama 8. Haftadan sonra görünür demişti. senin görünür büyük ihtimal ben de artık karından ultrasona geçmek istiyorum :)

@Nrglctn Can'ım geçmiş olsun.Umarım hepimiz sağ salim atlatıp bu dönemleri,yavrularımızı kucagımıza alırız inşallah.
Kızlar ya bende de kasık batması yok diye endişelenmeye başladım.Sanki bomboş Hiçbirşey yokmuş gibi birşey hissetmiyorum,normal midir bu?Gerçekten ultrasona gireli uzun Zaman olunca tekrar endişe başlıyor.

Sağol canım bi araştırayım bakalım. Doktorum ne diyecek bilmiyorum. Geceleri çekilmez bi durum oluyor gerçekten.

Bugün bende aynı şikayetlerden doktora gittim canım sprey ve antibiyotik verdi kendi doktoruma sordum oda onayladı kullanabilirsin dedi ,çektiğine deymez bir kbb git istersen çok zor bir durum çünkü

Cumartesi günü randevum var. Sorucam bakalım. Büyük ihtimal kbb ye yönlendirir o da.sprey de kullanmak istemiyorum artık geçen yıl kaç kutu bitirdim bağımlılık yapıyor onlar da bi süre sonra. Ama etlerin şişliğini onlar yada iğne indiriyor maalesef. Alerjik bünyem olduğu için ömür boyu çekeceksin bunu demişti doktor. Olabildiğince korumaya çalış kendini dedi. Kesin çaresi yok

Benim de lekelenmem olduğu için ve Progestan çok yan etki gösterdiği için Proluton vuruluyorum haftalık . İlişki ve kendini yormak kesinlikle yasak olabildiğince dinlen dedi .. En son gittiğimde gayet güzel bişey kalmamış ama korunma amaçlı kontrol zamanına kadar iğneye devam dedi (Ayın 20sinde randevum var) Korkma iğneni aksatma kendini de çok yorma Geçer inşallah .

Kızlar bugün Dr a sinir oldum vakıf Gureba dan randevu almıştım muayenede bebeği de göremedim nasıl kalbi atıyor dimi dedim atıyor dedi ama sağlığı için şimdi bişey diyemem daha yaratık dedi 2 li testi yaptıracak misin dedi evet dedim o zaman randevu al dedi 3 ocaga verdiler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…