2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Ben 2017 temmuz annesiyim şuan bebeğim 4 aylık seneye siz de böyle olacaksınız inşallah konunuzu görünce duygulandım mercimek tanesiydik bi zamanlar burdan çok güzel dostlar edindim bi whatsapp grubu kurduk artık
Ek gıda konuşuyoruz.. :) biz 19 temmuz beklenen tarihle 8 temmuzda doğmuştuk :) Allah hayırlısıyla kucağınıza almayı nasip etsin.. Kafanıza takılan soruları sorabilirsiniz

Sabahları ıkı bardak. Ilık su ve bır yemek kadıgı zeytınyagı kabızlıgı önlemek için
Cevız hurma üçer tane
Yumurta peynır
Bulgur nohut fasulye yesıl yapraklı sebze badem fındık folık asıd ıceren yıyecekler Bunlar bunları tuketmeye calısıyorum

Hosgeldın Allah bagıslasın bızde görelım o gunlerı ınsAllah

Teşekkür ederim gözünüz aydın..darısı bizim başımıza inşallah

ya kızlar mide bulantısı için bir bant varmış kullanan varmı acaba şimdi onu araştırıyorum sabahları midem çok kötü oluyor eğer işe yarıyorsa hemen alcam

ya kızlar mide bulantısı için bir bant varmış kullanan varmı acaba şimdi onu araştırıyorum sabahları midem çok kötü oluyor eğer işe yarıyorsa hemen alcam
İlk hamileliğimde almıştım psi band yada sea band diye geçiyor. Faydasını çok görmedim ama ben felaket durumdaydım. Faydasını görenler oluyormuş. Denenebilir.

Günaydın kızlar:)) ay sabahları bir dilim ekmek biraz tereyağ bal peynir yiyorum. Yumurta pek istemiyor canım. Öğlene kadar arada süt içiyorum filan. Ceviz aldım onu da yemeye başlıcam. Sürekli tuzlu kraker yiyorum midemde yanma oluyor arada. Canım bişey yemek istemiyor. Folik asit içiyorum günde 1tane. Aş erme durumumuz olacak mı merak ediyorum :))

Canım Allah bağışlasın bebişini. Bizim için de dua et olur mu:) daha mercimek tanesi bile göremedik biz. İnş 2hafta sonra görücez ve kalbini duyucaz. Bize tavsiyen var mı beslenme için yada yapmamız gereken davranışlar hakkında filan?sanırım yukarı doğru uzanmak filan tehlikeli olıyormuş

benimde ağzımın tadı hiç yok sabahları serviste gelirken midem çok kötü oluyor dün nerdeyse çıkarıyordum... çok sevdiğim çayı bile içemiyorum şu anda peynir zeytin yiyorum bende sabahları tok tutuyor... ama birşey yemekte istemiyorum

İştahımız kapanıyor sanrm.. senin bebeğin kaç haftalık

Merhabalar herkese,

Ben de Allahın izniyle Temmuz annesi olacağım, konuyu takip ediyordum ben de yazmak istedim :)

Bulantılarım başladı benim de, midem hep bi bulanık. Tedbirli gezmeye çalışıyorum.

27-28 Ekimde çok hafif lekelenmem oldu, doktorum Progestan verdi sabah akşam kullanıyorum. (Mart ayında 1 düşüğüm oldu, kendiliğinden )

3 Kasımda keseyi gördük çok şükür.

11 Kasımda kontrolüm var, inşallah kalp atışını da duyacağız :)

Hosgeldın canım

Mşallah cnm

Hoşgeldin aramıza

hoşgeldin aramıza

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…