2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Günaydın herkese... Kızlar yediginize ictiginize çok dikkat edin kabız olursanız hemen çaresine bakın... Gerçi ben de hemen çaresine baktım ama gün geçtikçe ilerliyor bugun bildigin baya kanadı orasi, ilaç da kullanıyorum kaç gündür. Doktor ameliyat demez di mi çok korkuyorum ya

Bende alerjik astım var dün sabah iki üç kez hapşırdım ve kasıklarıma ağrı saplandı beni oda korkuttu yani bir şey mi oldu diye düşünüyorum. Aynen bende bomboş hissediyorum. Peki senin doktorun ikili test için tarih verdi mi? Ben bu perşembe kontrole gidiyorum tam 11 hafta dolmuş oluyor acaba yapılır mı bilemiyorum.

Randevu yaklaştıkça ya da son bebeği görüşümüz uzaklaştıkça hepimzde oluyor bu korkular :) herhalde bebek hareketlerini hissedince duzeliriz. Ama o zaman da kesin ya bugün hala hareket etmedi bişey mi oldu deriz. Allah korusun bebisleri de anneleri de

Aslında halimize gülüyorum :) ben ağrım yok diye korkuyorum birşey mi oldu acaba diye başkasıda ağrısı var diye birşeymi oldu acaba diyor. Valla napcaz biz ya bir an önce hareketlerini hissetsekte bu panik halimiz geçse Allahım tez zamanda sağlıkla kucağımıza alalım inşallah...

Valla canım ya sağlıklı şekilde kucağımıza almadan rahatlayamayacağız sanırım :)

Haosirinca ya da hamile olduğumu unutup aniden egilince falan bana da öyle ağrı saplanıyor canım. Rahim büyüdüğü için artık eski halinden çok farklı olduğu için oluyor öyle. Bana haftaya gel dedi o zaman 11+6 falan olcam sata göre. Bildiğim kadarıyla 10+ nin sonlarında bile yapılabiliyor geç döllenme yoksa. Ama bugün devlet hastanesine gidicem popomdan kan geldiği için gitmişken bebeğe de bakar mısınız dicem.

Bende aynı durumdayım ve perşembeyi bekliyorum inşallah
Hadi hayırlısı inşallah bu arda bebişide görebilirsin, iyi şanslar.

Yeşillik, kayısı fln işe yaramadı mı cnm ya. Üzüldüm bu kadar ağrının, kaygının içinde birde bununla uğraşıyosun..

Günaydın kızlar....

bende hastane değiştiricem ilk defa gidicem bu hastaneye acaba bu hafta mı gitsem haftaya mı bilemedim

10+2 yim... bu hafta gidip bebişi görüp doktorlamı görüşsem yoksa haftaya gidip hem doktorla görüşüp hem direk 2li test mi yaptırsam bilemedim ya

Bence bu haftadan gidip bir doktoru görsen hem bebeği de görsen daha çok içine siner gibi geldi. Haftaya ikili test yapılır zaten ama belki öncesinde gitmen doktoru tanımak için daha iyi olabilir.

Bence bu haftadan gidip bir doktoru görsen hem bebeği de görsen daha çok içine siner gibi geldi. Haftaya ikili test yapılır zaten ama belki öncesinde gitmen doktoru tanımak için daha iyi olabilir.

mantıklı aslında öyle yapsam daha iyi olucak en son 7 haftalıkken görmüştüm miniğimi sonra hiç göstermediler

Günaydın bayanlar bugün bizim mercimegi ilk defa gördük çok heyecanlıydım :) 4 hafta beş günlükmüş ben acaba Agustos annesimiyim diye düşünmeye başladım keseyi baya zorda olsa gördü çok küçücük içim kıpır kıpır

mantıklı aslında öyle yapsam daha iyi olucak en son 7 haftalıkken görmüştüm miniğimi sonra hiç göstermediler
Her şey yolunda gidiyorsa çok sık çağırmıyorlar sanırım. Zaten çok ultrasona girmek iyi değil diyorlar ama mesela benim tüp bebek olduğundan daha sık gidiyorum. Sende ilk gidişinde hemen ikili test olmasındansa önce doktorda seni tanısın diye demiştim.

Burda yazılanları hep okuyorum 69 kiloydum 2 yil once diyet yaptim spor yaptim 57 ye dustum 58 le hamile kaldım insallah ben cok kilo almadan sadece bebek alır cunku cok zor kilo verdim 5 yil sonra dogum kilolarimdan kurtuldum.bebegin azcik kilolu dogmasini istiyom cunku ilk cocugum 33 haftalik dogdu 1 750 kiloydu Yastikla tutabiliyodum cok zorlandım

Ben düşünüyorum doktorumda tavsiye etti canım ama üç aydan sonra ilk aylarda dinlen dedi

Bizimde spor salonumuz var çok istiyodum hep tavas yavas plates yaparak esnek olmayi dogumu kolaylastiriyo hamlık olmuyo hayal ediyodum ama dusuk tehlikesi var sürekli yatıyorum 3 aydan sonra dr da onaylarsa yapmak istiyom

Merhaba kızlar, kalp atışı görüldükten sonra bi takım testler yapiyolar ya hani ben onu henüz yaptırmadım bugün yaptıracağım aç tok farkediyo mu?

O zamanda ayy bugün hiç kıpırdamadı bişeymi oldu acaba dicez dogsada kurtulsak dicez doguncada nefes alıyomu diye kulagimızi dayicaz annelik evhamı hiç bitmez

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…