2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Yeşillik, kayısı fln işe yaramadı mı cnm ya. Üzüldüm bu kadar ağrının, kaygının içinde birde bununla uğraşıyosun..
Yok valla suyunu da içtim kendini de yedim fasulye yedim mercimek ictim... Kullandığım bulantı ilacı yapabilirmis bı de büyüyen rahim barsagi tembellestirirmis... Bakalım ne dicek dr

Yok valla suyunu da içtim kendini de yedim fasulye yedim mercimek ictim... Kullandığım bulantı ilacı yapabilirmis bı de büyüyen rahim barsagi tembellestirirmis... Bakalım ne dicek dr
Sıcak suya oturmakta iyi geliyor denedin mi bilmiyorum rahatlatıyor .. Birde ceviz kabuğunu suya atıp kaynatıp içince kabızlığı gideriyormuş geçenlerde bi uzman anlatıyordu . Yarım litre suya 7-10 tane cevizin ortasındaki zarı ve kabuklarını atıp 5 dk kaynatıp içmeliymişiz . Ama gebelik için bi sıkıntı olur mu bilmiyorum .. Yine de yanlış bişey söylemek istemem ..

Slm kızlar benim kadar bulantı çeken varmı her gün serum alıyorum kusmatan artık gittim çok kilo verdim iğne kadar bile bir şey yiyemiyorum bu gün dr hastaneye yatıracak bir hafta vücud çok susuz ve vitaminsiz kalmış dedi

Geçmiş olsun. İnşallah çabuk toparlanırsın

Kabizlik sorunu yasayan arkadaşlar muz yiyor musunuz bilmiyorum ama hatirlatmak istedim sabah yediginiz muz sindirimi kolaylastirirken aksam saatlerinde yediginiz sindirimi zorlastiriyor

Yat canım Dr serumla toparlar biraz gecicek o zamanlar da inşallah

Kabizlik sorunu yasayan arkadaşlar muz yiyor musunuz bilmiyorum ama hatirlatmak istedim sabah yediginiz muz sindirimi kolaylastirirken aksam saatlerinde yediginiz sindirimi zorlastiriyor
Muz beni ishal yapar. Ama bazı kişileri kabız yapıyor. Sabah akşam farketmiyor. Yeğenim mesela çok sever. Günün hangi saati yese de farketmez. Bünyeden bünyeye değişiyor da olabilir. Aşırı kabızlık çeken arkadaşlar, varsa evinizde gerçek zeytinyağı (yani marketten alınanlardan değil) sabah bir kaşık içmeye çalışın. Çok zor gelebilir ama denemenizi tavsiye ederim. Bir de doktorum önerdi hint yağı yine bir kaşık... ama ben sabah aç karnına süt içerek çözdüm olayı. Bir çok besine alerjim var benim. Kolay çözüyorum kabızlık sorununu. Beni çok baz almayın tabi :)

günaydın kızlar iyi haftalar

cumartesi tekrar muayene oldum çpk şükür herşey yolunda büyümüştü mercimek :)
3 hafta sonra tekrar randevu aldım 11 hafta oluyor belki ogün ikili testi yapabileceğimizi söyledi doktorumuz.

ah herşey çok güzelde bu bekleyişler beni benden alıyor

Slm kızlar bnde hiçbişey yok sadece uyku.. hamileliği hiö böyle hayal etmemiştim.. ama çok şükür rahat geçiyor...

Kabızlık çekenler bn druma sormuştum sabah aç karnına ılık su iç demişti 3 gün yapamazsan bni ara ilaç verirm demişti çok şükür bi daha kabız olmadm

herkese merhabaaa kizlar decavit kullaniyoruz ya doktr bulantiya premesis verdi ikisinide ic dedi ama ikiside vitamin bnmde kafam karisti ikisini kullanan varmi aranizda

valla al bndende o kadar bir tek ac kalirsam bulanti oluyo onceden gece vardi bulanti simdi oda kalmadi cok sukur allahima ama bnmde tek belirtim uyku yatsam uyusam iyle ama oglum izin vermiyo

valla al bndende o kadar bir tek ac kalirsam bulanti oluyo onceden gece vardi bulanti simdi oda kalmadi cok sukur allahima ama bnmde tek belirtim uyku yatsam uyusam iyle ama oglum izin vermiyo
Aynn cnm bnde ac kalınca başlıyo bulantı...sanrım o yuzden çok yiyorm

Canım çok geçmiş olsun. Bende çok fenalardayım dün akşam saat 10 da hastaneye yattım sabah 9:30 doktorum görene kadar çıkarmadılar. 4000 cc serum içine iki tane zofer ampul ve bir tane adını hatırlamadığım bir reflü ilacı ile sayısız vitamin takviye koydular. Düne kadar kilo kaybım 3 tü. Bu sabah gelince tartıldım serumlar 2 kilo koymuş yerine. Yerine gelen sudur biliyorum. İdrarda bol keton çıktı buna kusma ve vücudun susuz kalması neden oluyormuş. Ayrıca açlık şekerim 97 çıktı biraz yüksek yani. Allah hepimizin yardımcısı olsun. Geçecek biliyorum ama çok zorlayarak geçecek

Merhabalar nasılsınız tatlı anneler. Ben 8.haftaya yaklaştıkça iyice halsizleştim hiç bir şey yapasım yok tek uyumak istiyorum birde iştahım gitti zorla yemek yiyorum bazen sadece meyve yiyebiliyorum nolucak böyle hiç bilmiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…