2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Hayırlısı olsun bebeğin kalp atışı 9. Haftaya kadar duyulmayabiliyor .. Karından baktıysa duyulmaması normal

Bebek pudrası sivilceye iyi geliyor sanırım bi ara bekarken ben her akşam yüzüme sürüp yatıyordum 1 hafta sonda sivilceler gitmişti sanırım yağı çekiyor yüzdeki onu mu denesem
Ben kullanıyorum canım uzun zamandır tamamen gecırmesedw yağları emıyor cıltteki deneyebilirsin

Mecitefendi nin lavantali sabunu var yaglardan arindiriyor deneyebilirsiniz sivilce problemi olan hamisler

Adı ne acaba kremin bnde bir kaç tane güneş koruyucu krem var onlardan bırımı ayrıysa alıp stok yapmak ısterım

Solante pregna 50faktör. Gebelere yönelikmiş. Henüz bende almadım kışın çok güneş yok diye. Göbekle meme arasında dik bir çizgi olucakmış onun koyuluğunun geçmesini bekleme dedi☺

Canım benimde gözükmedi, 12 gün sonra tekrar gittim ozaman kalp atışını bile duydum. 6.5 haftalık olunca kese göründü

Kızlar benim son adet tarihim 20 ekim
20 kasimda lekelenme oldum 1 haftaya yakin damla damla sadece gecen hafta ogrendik hamile oldugumu keseyi gorduk sadece dusuk tehliken var dedi yatiyorum bir haftadir progestan verdi fitil olarak kullaniyorum sali randevum var kalp atisini duyabilirmiyoz kizimida goturmek istiyorum bi aksilik yoktur insallah

Benim de son adet 20 Ekim :) Ben 6+3 te duydum kalp atışını. Allttan baktı ama :) Üstten duyulmayabilir dedi. Salı günü senin de duyulur diye düşünüyorum.

Öncelikle hayırlı olsun.Merak etme canım çoğumuz progestan kullanıyoruz sanırım. Benim sat 13 ekim ben de geçen hafta duydum kalp atışını. Seninle aynı zamana denk gelmiş oluyor. Ben de rahim tersliği var o yüzden karından göremedik. Vajinal baktı doktorum.

Kizlar gecen hafta dr artik balik yiyebilirsin dedi az once yedim uzandim kalktim ve bir çığlık sol kasigima siddetli bir sanci girdi saniyeler icinde gecti ama oldugum yerde kaldim .Tekrar kalkmaya korkuyorum yineler mi diye. Boyle bir sey yasayan oldu mu

Bende de aynı sorun vardı dün eşim soguk buhar makinası getirdi gece super deliksiz uyumusum kesinlikle tavsiye ederim

Soğuk buhar Makinesi nasıl canım?şu odayı nemlendiren buhar makinelerinden değil mi?soğuk deyince farklı mı acaba dedim?markasını söyleyebilir misin ben de bakıyorum netten ?

Bakalım insallah duyarız bizde bu gidisimizde ilk bebegin mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…