2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Ben çay ve kahve de içmiyorum. Sadece su, süt ve günde 1 tane soda. Ayrıca ete çıplak elle dokunmuyorum. Eldivenle dokunuyorum ancak. Aklınızda olsun.
Canim sodayi nasil iciyorsun bekletip mi direk mi ben cok severim de biraz ara vermistim tekrar icmek istiyorum
cnm bu modelin adi ne youtubeden bakim bi
Canim Alize nin puffy ipi ile yapiyorum adi hasır örgü. Anlatimi youtube de var ancak kadin kenar dönüşleri tam anlatmamis hata yaptim sonra ipci gosterdi .Ip aldigin kisi bayan olursaorda basla derim.Yanlis yapip sökünce ip deforme oldu bor yumak bosa gitti
Canim benim dr um da soyledi cig etten yayilan bir hastalik varmis onlem amacli dokunma dedi bakteriyel oldugu icin .Bundan sonra dikkat edersin

Günaydın arkadaşlar ben de 7. haftama girdim. Cuma günü kalp atışını dinledik çok şükür ancak o günden beri şiddetli kasık ve sırt ağrım var. Daha önce herhangi bir ağrım yoktu iki gündür durmadan ağrıyor. Kasık ve sırt ağrısı yaşayan var mı?

Günaydın kızlar. Dün benim 1 tl büyüklüğünde kırmızı kahve rengi arası kanamam olmuştu acile gittik bebişte bir sorun yok dediler. Ama benim içim hiç rahat değil. Progestanın dozunu arttırdı doktor. Arada açık kahve akıntım oluyor. Başına böyle bişey gelen var mı. Bir şey olur mu bebeğime

Korkma canım düşük tehliken yoksa ilaçlarla geçiyor yorma kendini dinlen yat uzan ayaklarını kaldır ben öyle atlattım çok şükür ilaçlardan sonra kanama da geçiyor.

Kızlar acayip burun ve Boğaz kuruluğu yaşıyorum. Özellikle sabah uyandığımda. Zaten burun tıkanıklığına uyanıyorum geri uyuyamıyorum. Petekler döküm Petek,eskilerden yani. Suluk filan olmuyor mu bunlara?ne yapabilirim fikri olan var mı?bütün kış böyle giderse gece hiç uyuyamayacağım

Benimde çok kasık ağrım var cuma günüydü randevum pazartesine çektim.

Bendede sivilce problemi var ve hormonlardan kaynaklı dıye düşünüyorum

Benimde sivilcelerim arttı özellikle çene bölgemde. Cildiyeciye göründüm ilk 3 ayda normal dedi çok artarsa gel bir ilaç verelim dedi. Birde doğum yaza geliyor ya güneş kremi kullan yüzüne, Gebeler için olan bi güneş koruyucu krem önerdi. Meme ve göbek üstü inen kahverengi çizgilerde azalma olmaz ama ciltteki doğum lekeleri azalır dedi ☺

Canim oda nemlendiriciler var onlardan alıp kullanabilirsin ben aldım hem ilerleyen zamanlarda bebis e de gerekli olacak kış aylarında

Canim oda nemlendiriciler var onlardan alıp kullanabilirsin ben aldım hem ilerleyen zamanlarda bebis e de gerekli olacak kış aylarında

Şu odaya buhar verenleri diyorsun değil mi? Tüm gece çalışıyor mu peki onlar?yani kalkıp içine su koymak vs gerekiyor mu kullanımı nasıl canım?aklıma geldi benim de eğer işe yarıyorsa alıyım hemen

Canım ıslak bir havlu koyabilirsin suluk bulamadıysan ama sulukta oluyor onlara

Evet cnm onlar yok koymaya gerek yok gece yatarken içini su ile dolduruyorsun sabah a kadar yetiyor zaten ayar düğmesi de var nem i istediğin gbi ayarliyorsun
Ben çok memnunum çok işe yarıyor
Onu açtığım zaman sabah daha rahat uyanıyoruz

Geçen hafta benimde kasık ağrım oldu . Regl olucam sandım hatta ama 2. Adrt dönemimiz geldiği için ağrı olması normalmiş . Tabii eğer çok şiddetliyse es geçmeden ne de bir doktor gikri almak lazım ..

Olmaz inşallah Benim bile lekelenmelerim hala tam olarak geçmedi ama maşallah miniğimm gayet sağlıklı 8. Haftamızdayız Koru kendini . Doktorum bana ilişki yasağına devam etmemi ve kendimi yormadan çok ufak tefek ev işleri yapabileceğimi söyledi ..

Ben de 7.haftamdayim ilk gebelik belirtimdi kasik agrisi adetlerde hic kasigim agrimaz .Hala agriyor progestan kullaniyorum gunde 2 kez rahatlatiyor.

Canım ıslak bir havlu koyabilirsin suluk bulamadıysan ama sulukta oluyor onlara

Bi sorayım bakalım bulursam alıyım suluk canım. Biz evde yokken en azından odayı nemlendirir.

Sağol canım. Bi bakayım netten. Olmazsa alır ara ara çalıştırırım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…