2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Ceviz badem kabak çekirdeği yiyorum belki onlar yapmış olabilir aslında
Günün geçmeden yaptırdıysan bişey olmaz bildiğim kadarıyla için rahat olsun lazeri bilmiyorum ama ben doktora diğer hamileliğimde boyayı sormuştum bide diş çektirmiştim dişten filmde çekildi tabii doktor günün geçmeden önceyse bişey olmaz demişti.

E iyi o zaman ya zaten diplerden boyatmadım.Dedigim gibi görümcem çok fındık yerdi ondan artmıştı sivilcesi,senin de cevizden sanırım yağ çok var çünkü onda:)))

Bizimkilerde 6 aydan önce birsy alinmaz diyorlar ama bende yilbasini bekliyorum. Birazcık buyusün de ufak tefek seyler alirim. Birseyler örmeyi düşünuyorum hatta. Hem kizin hemde erkeģin giyebileceği renklerde
Hepsi bir anda yüklenmez hem yapalım alalım daha 6 ayımız kaldı aaaaa

Hosgeldiniz unutmamissinizdir ya sut peynir yogurt yumurtma gunluk tuketmeye calisin .Bitki caylarindan uzak durun .Maydonoz ve nane tüketimine dikkat edin salatada yiyebilirsiniz aşırıya kaçmayın
Ben çay ve kahve de içmiyorum. Sadece su, süt ve günde 1 tane soda. Ayrıca ete çıplak elle dokunmuyorum. Eldivenle dokunuyorum ancak. Aklınızda olsun.

Bende de sivilce problemi var canım ya bende yağlı yemıyorum ama hormonlardan sanırım

Canım benim 58,5-59 gibiydi, çok fazla vermedim aslında ama vermeye devam ediyorum. Şimdi 57,6 mesela.

O da bir ihtimal cnm ben kızımda çok sivilcelendim ama sakın oynama onlarla doğumdan sonra gidiyor
Sosyal medyaya yediklerini ictiklerini koyanlar yuzunden canim bi sey cekti simdi kocam bulmaya gitti Gerek yok yarin bulursun dedim benim de canım cekti diyor adama gun doğdu
Ben de onlara sinir oluyorum benm de canım çekiyor bazen yaz sezonu olan şeyler koyuyorlar yine cnm çekiyor
Dün bir arkadaşım yine bişey koydu cnm çekti ve söyledim ona

Ben çay ve kahve de içmiyorum. Sadece su, süt ve günde 1 tane soda. Ayrıca ete çıplak elle dokunmuyorum. Eldivenle dokunuyorum ancak. Aklınızda olsun.
Enee ben geçen köfte yapmıştım nolur ki dokunursak ben içiyorum kahve öncekilerde de içmiştim abartı değil tabi günde 1 fincan filtre kahve ve nescafe sakıncalı onların kafein oranı çok yüksek soda içiyorum çayda içiyorum apaçık süt içemiyorum önceki hamilelikler yaza denk gelmişti sabah akşam dolaptan soğuk sütü dikerdim buz gibi yanına bi minik brownie misss

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…