2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Inşallah bebeklerimizi kucağımıza aldığımız zaman da konuşuruz bu günleri tatlı telaşlarımızı ❤
İnşallah kızlar bazı topıkler var öyle 2015 te hamıle kalıp 2016 dünyaya getırmısler vr hala muhabbetlerı devam edıyor inşallah bizlerde öyle oluruz uç aşağı bes yukarı Allahım nasıp ederse hep aynı zamanda Alcaz bebeklerımızı kucagımıza:)

Gece mıde bulantısı yaşıyorum :) bu işte bir gariplik var bunun gündüz olması gerekmiyormuydu :)

Kızlar ben de 5 gün geciktim. Pazartesi evde test yaptım pozitifti. Salı kan testi yaptırdım, hcg 281 çıktı. Ben de hamile miyim acabaaa??? Kasık ağrım var baya. Çok korkuyorum.

Kızlar ben de 5 gün geciktim. Pazartesi evde test yaptım pozitifti. Salı kan testi yaptırdım, hcg 281 çıktı. Ben de hamile miyim acabaaa??? Kasık ağrım var baya. Çok korkuyorum.

Kan sonucuna göre hamilesin dr a göstermedinmi

Neden kan sulandırıcı oluyosunuz düşüğünaz mü var. Benimde var bi düşüğüm on aydırsuğraşıyorm test pozitif bende sulandırıcı progestan kullanmak istiyorum doktor vermesede zararı olur mi

Kizlar iyi geceler mi desem gunaydinmi bilemedim. Bende bugun evde test yapip cift cizgiyi gorenlerdenim. Ama kalp atisini duyana kadar sevinmesem iyi olur galiba. Birde beim birde oglum var 9 aylik bakalim nasil bir seruven beni bekliyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…