2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Günaydın kızlar sizler nasıl besleniyosunuz özellikle neler tüketmeye özen gösteriyosunuz. Ben hergün birtane haslanmıs yumurta 2 bardak süt içiyorum yogurt biraz fındık biraz ceviz yiyorum. Balık ye dedi doktor ama bazı balıklar bu dönemde iyi değilmiş iyi olanında pek mevsimi değil bilemedim. Buarada sizler normal yoldanmı hamile kaldınız benim tüp bebekte:anneadayı::emir_bebek:

Kızlar ben bişey sormak istyrum gülmeyin ama ya ben hep yüz üstü yatarım dün öğrendim hamileliğimi şimdilik yüz üstü yatsam olur mu

Günaydın kızlar sizler nasıl besleniyosunuz özellikle neler tüketmeye özen gösteriyosunuz. Ben hergün birtane haslanmıs yumurta 2 bardak süt içiyorum yogurt biraz fındık biraz ceviz yiyorum. Balık ye dedi doktor ama bazı balıklar bu dönemde iyi değilmiş iyi olanında pek mevsimi değil bilemedim. Buarada sizler normal yoldanmı hamile kaldınız benim tüp bebekte:anneadayı::emir_bebek:
Canım ben dün öğrendim daha bişey yemedim pek bugün başlıcam inşallah normal yoldan kaldım sayılır 2 senedir deniyorduk sebepsiz infertilite vardı bu ay oldu işte canım

Bende İzmir'de yaşıyorum. Benimde tüp bebek.
Yemek konusunda transferden beri her öğünde protein yemeğe özen gosteriyorum. Balıklarda da ağır metalden dolayı küçük balıkları oneriyorlar.
Adaçayı ndan uzak durmak önemliymis. Maydanoz u da abartmayin diyorlar.

Bende İzmir'de yaşıyorum. Benimde tüp bebek.
Yemek konusunda transferden beri her öğünde protein yemeğe özen gosteriyorum. Balıklarda da ağır metalden dolayı küçük balıkları oneriyorlar.
Adaçayı ndan uzak durmak önemliymis. Maydanoz u da abartmayin diyorlar.
Anladim kucuk balık yiyelim yani balik olarak onuda kizarmis yemiycez sanrm bugulamada cok lezzetsiz oluo

Günaydn cnm bn doğal yolla hamile kaldım cok şükür..
diyetisyene gidiyorm hamile kalmam için liste vermişti kahvaltıda ceviz haftada 3 yumurta akşamları et öğlen yoğurt...maydonoz dereotu yeşil çay yasak düşük olmasın die...turşu limon nar ekşisi mısır patates ve havuc da diyet yüzünden yasak....
Yarın gidicem listem değişicek bakalım neler vericek

Yumurta cok önemli 2 3 bile olur. Iyi bir protein ve folik asit kaynağıdır. Süt günlük cam sise olabilir. Ama yoğurt daha iyi bir tercih kalsiyum acisindan. Ceviz ve kucuk balık hamsi de bu donemde beyin ve sinir sistemi temeli bu haftalar oldugu icin önemli.
Stressiz ve mutlu bur gebelik= Mutlu ve stressiz bebiş demektir ( bu gorev de babalarin görevi )

Günaydın kızlar doktora Gittim bugün bir sürü test yaptılar gebelikteki kontrol testleri galiba. Kanla idrar. Sonuçları 11 de gösterecem. Ona görede ultrasonla bakacak çarşamba günü nokta kadar göründü şimdi daha net görünür minigim inşallah :dua:

Yumurta cok önemli 2 3 bile olur. Iyi bir protein ve folik asit kaynağıdır. Süt günlük cam sise olabilir. Ama yoğurt daha iyi bir tercih kalsiyum acisindan. Ceviz ve kucuk balık hamsi de bu donemde beyin ve sinir sistemi temeli bu haftalar oldugu icin önemli.
Stressiz ve mutlu bur gebelik= Mutlu ve stressiz bebiş demektir ( bu gorev de babalarin görevi )
Ben yumurta yiyemiyorum ne yapacam yaaa :KK43:

Günaydn cnm bn doğal yolla hamile kaldım cok şükür..
diyetisyene gidiyorm hamile kalmam için liste vermişti kahvaltıda ceviz haftada 3 yumurta akşamları et öğlen yoğurt...maydonoz dereotu yeşil çay yasak düşük olmasın die...turşu limon nar ekşisi mısır patates ve havuc da diyet yüzünden yasak....
Yarın gidicem listem değişicek bakalım neler vericek
Benim tup bebk doktoru acı eksı tursu yeme dedi ozellikle.

Kızlar ben bişey sormak istyrum gülmeyin ama ya ben hep yüz üstü yatarım dün öğrendim hamileliğimi şimdilik yüz üstü yatsam olur mu

Bende aynı şekilde yatıyorum, ve hatta artık o şekilde yatarken hafiften karnım çekilmeye, kasılmaya başladı, sanki derim çekiliyormuş gibi. Ama yatmaya devam ediyorum hala, doktora da sormadım hiç.

Kızlar birşey sorucam gece uyuren sımsıkı üzerim örtülü uzun kollu pijama giyiyorum oda da sıcak ama bn üşüyerek uyanıyorum ürperiyorum bakıyorum heryerim kapalı uyumaya dvm ediyorm normlmi bu

Kizlar iyi geceler mi desem gunaydinmi bilemedim. Bende bugun evde test yapip cift cizgiyi gorenlerdenim. Ama kalp atisini duyana kadar sevinmesem iyi olur galiba. Birde beim birde oglum var 9 aylik bakalim nasil bir seruven beni bekliyor.
Hosgeldınnn canım 9 ay bızım endısemız bıtmez hatta bır ömür

X