2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

İyi aksamlar kizlar nasilsiniz? Ben kabizliktan olucem doktor duphalac surup yazmisti dayanamadim esimi gonderdim artik alsin. İlac icmek istemiyordum guya :KK43: dogal seyler fayda etmiyor bol bol suda iciyorum varmi boyle muzdarip olan cozum bulan? Birde bulantilarim 8. Hafta itibariyle dususe gecti cok sukur daha hafif :)
bende o durumdan müzdaribim canım sadece dün brokoli yemiştim o ii gelmişti yine aynı yine bide baskı yapıo bebeğin oldugu yere yatakta dönerken bile sakınıyorum ya

Tabi bu sizin düşünceniz. Ama ben ne kendimi ne bebeğimi riske atmak istemem. Zararı olmadığı için yaptırmayı düşünüyorum. Televizyonda neler görüyoruz enfeksiyon kapıp bebeğini kaybeden anneyi kaybeden ne aileler var.
Tabii ki siz bilirsiniz :) sizin de söylediğiniz gibi bu benim fikrim. Ama doktor destekli :) herkesin kendi kararı...

Ben ilk gebeliğimde hiç bir aşı yaptırmadım. Doktorum gerek yok dedi. O eskidenmiş dedi. Doğum sırasında, ameliyathanenin kötü koşullarda olması durumunda anne hastalık kapmasın diye vurulurmuş. Şimdi ameliyathaneler gayet temiz ve hijyenik. Bu aşıları olmadığım için de hiçbir sorun yaşamadım. Bence gereksiz.
anne istemediği taktirde aşı olmayı reddedebiliyor mu?

Günaydın arkadaşlar. Bugün itibariyle 11. Haftaya girmiş bulunuyoruz. Sanırım ilk ikili testleri bizler yaptıracağız. Beni ikili test heyecanı sardı. Öyleki bugün rüyama bile girdi. Ultrasonda ölçemiyordu doktor ense kalınlığını :))

18inde şehir dışına gideceğim için o tarihten önce yani 12. Haftaya girmeden yada girdiğim ilk gün yaptırmayı düşünüyorum. Yarın doktora soracağım. Birde hem özeldeki doktorum hem devlette yaptırmayı düşünüyorum vaktim olursa. Siz ne düşünüyorsunuz?

Günaydın arkadaşlar. Bugün itibariyle 11. Haftaya girmiş bulunuyoruz. Sanırım ilk ikili testleri bizler yaptıracağız. Beni ikili test heyecanı sardı. Öyleki bugün rüyama bile girdi. Ultrasonda ölçemiyordu doktor ense kalınlığını :))

18inde şehir dışına gideceğim için o tarihten önce yani 12. Haftaya girmeden yada girdiğim ilk gün yaptırmayı düşünüyorum. Yarın doktora soracağım. Birde hem özeldeki doktorum hem devlette yaptırmayı düşünüyorum vaktim olursa. Siz ne düşünüyorsunuz?
Ben de 18 inde yaptircam canim. Neden iki yer e yaptiriyorsun?

Günaydın hayırlı cumalar...

Ben de 18 inde yaptircam canim. Neden iki yer e yaptiriyorsun?

Bnde 20 aralık gidicem dr a inşallah güzel sonuç çıkar hepimizin kimse üzülmesin..

Hayırlı cumalar cümleten bugun doktora gıdıcez gecen hafta eksik testler vardı onları gösterip bebişi görücez inşallah

Mrb kızlar doktordan geliyoruz bebişimin kalp atışlarını duyduk. Dakikada 172 atıyo dedi. Herşey yolundaymış şimdilik. Bulantılarım için Zofer ve premesis verdi sabah biri akşam biri dedi zofer konusunda tereddütte kaldım ama sakıncası Yok B grubu bi ilaç dedi bilemedim.

Günaydın kızlar .. Bende yolunda gitmeyen bişeyler mi var acaba ? Dünden beri ne bulantım var ne de kasıklarımda o batma çekilme hissinden eser :cry: Akşam 9:40 ta doktorumuza gideceğiz inşallah herşey yolundadır :KK200:

Hayırlı cumalar kızlar
Hepimizin hamileliği sorunsuz ilerlesin. :dua:

CansuErhan52 CansuErhan52 inşallah bir sıkıntı yoktur. Kaçıncı haftandaydın? Belki bulantılar bitmiştir. Bazı arkadaşlar aralarda bulantının kesildiği günler olduğunu yazmışlardı.:KK200:

X