2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Günaydın kızlar .. Bende yolunda gitmeyen bişeyler mi var acaba ? Dünden beri ne bulantım var ne de kasıklarımda o batma çekilme hissinden eser :cry: Akşam 9:40 ta doktorumuza gideceğiz inşallah herşey yolundadır :KK200:

Benimde arada bir iki gün tamamen kesiliyor ağrı sızı kalmıyor iki gün sonra yine başlıyor, sende böyle düşün zaten akşam doktora gidecekmişsin inşallah herşey yolundadır.
Bu arada senin doktorunda benimki gibi gece randevusu veriyor, gerçi ben gece yarısından sonra bile gittiğimi biliyorum :)

canm oyle dusunme ben hamile kaldigimdan beri birgun bulantim varsa birgun yok bakiyorm birgun gogsum agriyo birgun hic bi belirti yok biliyorm resmen hepimiz paranoyak olduk :KK35:ama sakin ol valla bn bazen hamile oldugumu bile unutuyorm esim kiziyo fikkat et diye allah emanet kuzularimiz rabbim acilarini yasatmadan kucagimiza alabilmemizi nasip etsin insallah sagliklica
Gerçekten paranoyak olduk :KK49: Bacaklarımı falan geriyorum hafif hafif ağrı olacak mı diye :deli: Rabbim sakınsın tüm mucizelerimizi ❤️

Benimde arada bir iki gün tamamen kesiliyor ağrı sızı kalmıyor iki gün sonra yine başlıyor, sende böyle düşün zaten akşam doktora gidecekmişsin inşallah herşey yolundadır.
Bu arada senin doktorunda benimki gibi gece randevusu veriyor, gerçi ben gece yarısından sonra bile gittiğimi biliyorum :)
Bugüne kadar hiç kesilmedi de birden tümden gidince şaşırdım bende endişeye düştüm :bicak: Akşam daha rahat oluyor kalabalık olmuyor curcuna yok .. Meleklerimiz hep sağlıklı olsunlaaaar ❤️

Kızlar slm bugün hastaneden kan uyuşmazlığı test sonuçlarımı aldım Allaha şükürler olsun herşey normal çıktı 6 hafta sonra testlerin bir tanesini tekrar yaptırıcam birde 28. haftada bi test daha yapılıcak epğer pozitifse iğne yapılıcak bakalım hayırlısı. Sizler nasılnız??

Kızlar slm bugün hastaneden kan uyuşmazlığı test sonuçlarımı aldım Allaha şükürler olsun herşey normal çıktı 6 hafta sonra testlerin bir tanesini tekrar yaptırıcam birde 28. haftada bi test daha yapılıcak epğer pozitifse iğne yapılıcak bakalım hayırlısı. Sizler nasılnız??
Kan uyuşmazlığı testini mi tekrarlayacaksin 6 hafta sonra? Benden böyle tekrar istemediler. En ufak bir kanaman olursa gel dediler sadece.

Serum icin ne dycez cnm yanls ilac vrrmesnler
Yok be kuzum doktor hıc yanlış ılac verırmı kusuyorum halsızım diceksin oda serum takıcak valla çok ıyı gelıyor ben coook kotuydum artık yurucek konuşcak hakım kalmamıştı bi serum yedım kaç gündür supurmediğim evımı supuruyorum karnımın dolusunca yemek yıyorum iyiki gitmişim :)

Yok be kuzum doktor hıc yanlış ılac verırmı kusuyorum halsızım diceksin oda serum takıcak valla çok ıyı gelıyor ben coook kotuydum artık yurucek konuşcak hakım kalmamıştı bi serum yedım kaç gündür supurmediğim evımı supuruyorum karnımın dolusunca yemek yıyorum iyiki gitmişim :)
Enerjini idareli kullan :) ben Evi eşime süpürtüyorum... hiç ona enerji harcama :KK76:

Kan uyuşmazlığı testini mi tekrarlayacaksin 6 hafta sonra? Benden böyle tekrar istemediler. En ufak bir kanaman olursa gel dediler sadece.
benim doktorum istedi cnm en ince ayrıntısına kadar inceliyor hatta bugün meme ultrasonu çektirip sonucuda götürdüm ufak kistler var dedi 10 mm üzerindeyse ilaçla yok ediyoruz dedi şuan göğüste sıkıntı yok dedi ama 3 ay sonra adet tarihinden 3. yada 4. gün tekrar çektiriceksin bide o zaman bakıcaz dedi, kan uyuşmazlığında 6 hafta sonra istediği test anti kardiyolipin ıgg onu yaptırcam.

benim doktorum istedi cnm en ince ayrıntısına kadar inceliyor hatta bugün meme ultrasonu çektirip sonucuda götürdüm ufak kistler var dedi 10 mm üzerindeyse ilaçla yok ediyoruz dedi şuan göğüste sıkıntı yok dedi ama 3 ay sonra adet tarihinden 3. yada 4. gün tekrar çektiriceksin bide o zaman bakıcaz dedi, kan uyuşmazlığında 6 hafta sonra istediği test anti kardiyolipin ıgg onu yaptırcam.
Daha önce düşüklerin oldu mu ya da bir hastalığın var mı? Çok rutin istenmiyormus da bu test ondan soruyorum canim doktorun ilgili bı dr sanirim

Bende de kan uyuşmazlığı var ama bende hiç bir tahlil istemedi. İlk gebelik ve kanamam fln olmadı hiç. Ama haftaya gittiğimde bir daha bir sorayım.

Bende de kan uyuşmazlığı var ama bende hiç bir tahlil istemedi. İlk gebelik ve kanamam fln olmadı hiç. Ama haftaya gittiğimde bir daha bir sorayım.
Belki diğer kan tahlillerini alırken ona da bakmislardir canım. Coombs testi adı. İlk gebelik olduğu için temiz çıkacak kesin dediler ama baktılar yine de.

Daha önce düşüklerin oldu mu ya da bir hastalığın var mı? Çok rutin istenmiyormus da bu test ondan soruyorum canim doktorun ilgili bı dr sanirim
bu ilk gebeliğim cnm herhangi bir düşük yada hastalık geçirmedim, evet doktorum biraz ilgili hastalarıyla çok ilgileniyor bende çok memnunum.

Merhaba kızlar listede bende yokum sanırım ya yazdim bi ara bilgilerimi ama arada kaynadı sanirm 11ekim sat izmir yas 35

Kızlar benim gibi olan varmi aksmlari bulantim basliyo genel olark aksmlarim kötü geciyo ama hiç kusmuyorumda.ilk hamilelikde sabahları kusardim saskinim

Ah eşime çok üzülüyorum çok zor geçiyor hamileliğim diye çok yükü var üstünde :) o yüzden işlerimi bir toparlayınca bana gider bir süre :)
Bende temizliğe bayan aldım bugün duramıyorum evi tozlanmış gördükçe bi ara kova kaldırırken eşime yakalandım unutmuşum hamile olduğumu fırça yedim kadın mutfağı temizliyor ben ocağı siliyorum eşim geç otur diyor ben niye duramıyorum anlamıyorum ya :KK43:(

Bende temizliğe bayan aldım bugün duramıyorum evi tozlanmış gördükçe bi ara kova kaldırırken eşime yakalandım unutmuşum hamile olduğumu fırça yedim kadın mutfağı temizliyor ben ocağı siliyorum eşim geç otur diyor ben niye duramıyorum anlamıyorum ya :KK43:(
Arada bende unutuyorum yiyorum fırçayı :) bende beğenmediğim için duramazdım heralde başkası temizledi mi hiç içime sinmiyor ama mecburum 9 ay şimdi

Ben doktoruma kan uyuşmazlığı olduğunu söylediğimde doktorum bana daha önce düşük yasadınmı diye sordu ilk gebeliğim olduğunu söyledim oda bana indirekt coombs ve 2 test daha yaptrımamı istedi tedbir amaçlı istedi bunları her doktor istermi bilmem dedi ama ben istiyorum dedi bunları yaptır ve bana getir dedi.

X