2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Mrb kızlar doktordan geliyoruz bebişimin kalp atışlarını duyduk. Dakikada 172 atıyo dedi. Herşey yolundaymış şimdilik. Bulantılarım için Zofer ve premesis verdi sabah biri akşam biri dedi zofer konusunda tereddütte kaldım ama sakıncası Yok B grubu bi ilaç dedi bilemedim.
Maşallah bebişe gümbür gümbür geliyor :21:

Günaydın kızlar .. Bende yolunda gitmeyen bişeyler mi var acaba ? Dünden beri ne bulantım var ne de kasıklarımda o batma çekilme hissinden eser :cry: Akşam 9:40 ta doktorumuza gideceğiz inşallah herşey yolundadır :KK200:
Toparlan diye Allah dindirmistir sorunlarini :KK66: sakin ol

Cnm bende bu gün dr gittim 8+4 günlüğüm ama ultrasyonda 9+4 günlük çıktık ve kesemizde büyük keseymis cnm sen dede mi aynı dr sorun yok gayet güzel maşallah dedi büyük kese demek sorun demek degil iri bebek ve sağlıklı bir gebelik dedi bana
Sende bebek de kese de büyük yani aynı oranda eşit ama bende bebek normal kese ise bebeğe oranda daha büyük bebek içinde bit kadar kalmış

Eklentiler

• IMG_20171207_115354.jpg
    IMG_20171207_115354.jpg
    33 KB · Görüntüleme: 80
Buda bugünki ultrasonumuz. Ramzi uzmanları yorum bekliyorum

Eklentiler

• IMG_1251.JPG
    IMG_1251.JPG
    41,4 KB · Görüntüleme: 97
Hamile kaldığınız ay sorusuna ekim dedim ben. 27eylül son adet tarihim ama eylül mü yazsam bilemedim. Eylül yazınca erkek,ekim yazınca kız çıkıyor:) Rus takviminde kız çıktı :)
Alltta açıklama da yazıyor hamile kaldığınız ay için sata 14-18 gün ekliyorsunuz, yani sat 27 eylül ise hamile kalma ayı ekim, bu şekilde kızınız olacak inşallah:)

Günaydın kızlar .. Bende yolunda gitmeyen bişeyler mi var acaba ? Dünden beri ne bulantım var ne de kasıklarımda o batma çekilme hissinden eser :cry: Akşam 9:40 ta doktorumuza gideceğiz inşallah herşey yolundadır :KK200:
canm oyle dusunme ben hamile kaldigimdan beri birgun bulantim varsa birgun yok bakiyorm birgun gogsum agriyo birgun hic bi belirti yok biliyorm resmen hepimiz paranoyak olduk :KK35:ama sakin ol valla bn bazen hamile oldugumu bile unutuyorm esim kiziyo fikkat et diye allah emanet kuzularimiz rabbim acilarini yasatmadan kucagimiza alabilmemizi nasip etsin insallah sagliklica

Mrb kızlar doktordan geliyoruz bebişimin kalp atışlarını duyduk. Dakikada 172 atıyo dedi. Herşey yolundaymış şimdilik. Bulantılarım için Zofer ve premesis verdi sabah biri akşam biri dedi zofer konusunda tereddütte kaldım ama sakıncası Yok B grubu bi ilaç dedi bilemedim.
Zofer kullanıyorum ben ama gerçekten mecbur kalmasam gün içinde bir tabak dahi yemek yiyebilsem kullanmazdim. Önce premesisi dene canım.

kızlar ben uyanınca canım hiç birley istemiyor uyanalı 1 2 saat oldu hafif bi bulantım var birde kabızlığın ağrısı var hiç bişi yemek istemiyorum o yüzden. yemeyince ona destek olamadığımı düşünüyorum doğal olarak çok arada bırakıyo bu şikayetler ya.sizde durumlar nasıl :KK51:

X