2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bende herkesin elinden bir şey yiyemem evine 1 2 kere gittiğim biri de ye bak ye deyince hiç iştah kalmıyor zaten :) Ne güzel siz rahatsınız beni hiç bırakmıyorlar söylediğinizde de maruz kalmazsınız inşallah:) sanki bebeğimi benden daha iyi düşünebilceklerde işte.
Ay umarım başıma gelmez ben terslerim heralde benim karnımdan onlara neymiş benim şuana kadar 1 kişi olmuştur o da en yakın arkadaşım yani kardeşim gibi başka kimseyi de ellememişimdir.

Bugünkü USG böyle arkadaşlar bebek bit kadar kalmış kesenin içinde
Amin canım inşallah , yok çalışmıyorum evdeyim , temizlik zaten ne zamandır yapmıyorum çok kötü bulantilarim var diye ama böyle de utanıyorum eve biri gelse çok ayıp olur , evet doktorlar zaten bebek dusuklerinde hiç umursamiyorlar ya da ben umursayanini görmedim hiç , sana da çok geçmiş olsun canım inşallah bu topikte hiç bebek kaybı duymayiz hep iyi haberler alırız inşallah

Bebeğin büyüklüğü gelişimi iyi mi canım? Küçük kese çok sorun oluyor onu duymuştum da büyük kese hiç duymadım. Bebeğin hızla büyüyecek doldurur onu inşallah ya kötü düşünme

Kecen pazar çok Yürümekten sol kalcam benimde agrimisti şükür geçti

Canım hiç kafana takıpta 15 günü zehir etme başka doktora gt bnce. Bnm gttiğm dktrda 1 gün kahverengi leke geldği için bna sadce yatcağmı ayağa kalkmycağmı sadce hastaneden hastanye ayağa kalkcğmı söyledi tabi bnde duramadm başka doktra gttim doktr bna hç bir skntı olmadğnı bebeğmn rahmn en üstne yerlştğni düşük tehlkesi olmadğnı normal hayatma devam edeblceğmi söyledi. Yani böyle şeyler çok yaşanyo bnce başka 1 doktrn dha fikrni alablrsn

Canım hiç kafana takıpta 15 günü zehir etme başka doktora gt bnce. Bnm gttiğm dktrda 1 gün kahverengi leke geldği için bna sadce yatcağmı ayağa kalkmycağmı sadce hastaneden hastanye ayağa kalkcğmı söyledi tabi bnde duramadm başka doktra gttim doktr bna hç bir skntı olmadğnı bebeğmn rahmn en üstne yerlştğni düşük tehlkesi olmadğnı normal hayatma devam edeblceğmi söyledi. Yani böyle şeyler çok yaşanyo bnce başka 1 doktrn dha fikrni alablrsn

Benimde geliyo leke ama kendimi çok yorunca komşularım gelmek istiyorlar kahveye falan ama bi türlü toparlanamadım evimin işini bitiremiyorum koltuk çekip süpürüp silmem gerek toz almam lazım sürekli ayakta duramıyorum iki oğlum var zaten ev toplu durmuyo iyice boşladım işleri eşimlede ilgilenemiyorum mide bulantısından çok zor geçiyo bakalım inşallah geçecek

Kaç yaşındasınız ki :) en yaşlısı benim diye düşünüyordum.. 38 yaşındayım

Ben daha kimseye söylemedim bir de :) Sadece eşim biliyor normal olarak :) Ama kendimi zor tutuyorum söylememek için

39 yaş kuzum ya... bu arada bende henüz annemler ve kayınvalidemler, görümcem ve kardeşim biliyo başka kimseye söylemedim.. akraba olarak... işyerinden en yakın arkadaşlarım biliyor birde

Merhabalar kızlarre nasılsınız pek okuyamadm geçmişi maşallah yazışma bol. Herkes iiyidr inşallahhh biz bugün taam 9 haftalık olduk. Allahım bebişlerimizi korusun

39 yaş kuzum ya... bu arada bende henüz annemler ve kayınvalidemler, görümcem ve kardeşim biliyo başka kimseye söylemedim.. akraba olarak... işyerinden en yakın arkadaşlarım biliyor birde
1 yaş varmış aramızda :) Oğlum 29 Aralık'ta 2 yaşına girecek Doğum günü kutlaması sırasında, pasta kesildikten sonra herkese açıklama yapmayı düşünüyorum :) O konuda da biraz heyecanlıyım. Doğum gününü bir parti evinde yapacağız. Oğlumla alakalı bir slayt gösterisi hazırlamayı düşünüyorum. Slayt gösterisinin sonunda yeni bebeğimin kalp sesleri duyulacak :) Sonra da açıklayacağım .. Yazması bile heyecanlandırıyor. Kimse kendiliğinden hamile kaldığıma inanmıycak. 9 sene uğraştan sonra Tüp bebek yöntemiyle 2015'te oğlum geldi çok şükür bin şükür :) Bu yeni bebek herkesi heyecanlandıracak.

Az önce çok tuhaf bir ağrı saplandı kızlar ya yerimden kalkamadım çok kötüydü neydi ki şimdi bu

oyyy şimdiden doğum günü kutlu olsun paşanın... aslında süprizine bende bayıldım herkes şok olur :)

benimde 2015 şubat doğumlu bi oğluşum var birde 13 yaşında bir oğluşum var... bu bebişte kazara geldi hayırlıısı bakalım

ya kızlar 39 yaşında ve 3. hamileliğini yaşayan biri olarak söylüyorum lütfen kimse yanlış anlamasın beni

kendinizi çok fazla dinlemeyin....
bi rahat bırakın kendinizi ya hamilelik bu içinde bir canlı büyüyor hergün illa ki sıkıntıları olacak ama bunu hergün kendinizi dinleyerek zindan etmeyin şu günleri

kendinize yazık.... nacizane tavsiyem relax olun ki bebişte relax olsun

Çok teşekkür ederim :) Profil resminden anlamıştım :) Hayırlısı olsun. Sağlıkla gelsin dünyaya..

Gayet haklısınız insan kendini dinledikçe daha çok hasta oluyor. Bende normalde pek dinlemem kendimi de ağrı girince korktum birden büyüyorşar yavaş yavaş kendilerini belli ediyorlar sanırım

Ustume gelmeyin de psikolojim bozuluyor de tersle degilse her kafadan bir ses gecende kv bana sunu ye sunu ye israrliyo ben de sustum esim de üstüne gitmeyin midesi bulaniyor dedi sustu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…