2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Canım benim ya yazdklarn anlattklarn çok zor Bliyorm o yıkımı. Rabbim inşallah bdaha o acıyı yaşatmaz inşallah en yakın zamanda Rabbim sana bir melek gönderir. Rabbim yardmcn olsn kendne iyi bak

Cnm senin ikiz mi maşallah ay kusman olmasın cnn benim resmen komalik oldum rabbim yardimcin olsun ikiz daha zor olacak bol bol dinlen ınş güzel bir gebelik gecirirsin cnm

Bnmde sat 9ekim arada âdet ağrısı olabiliyor ama lekelenmen varmış progestanı dr mu bıraktırdı neden bıraktın?

Allah sabır versin cnm çok üzüldüm.. tüp bebek olunca da daha bi zor oluyor herşey ama rabbim tez zmnda kendiliğinden nasip eder..

Allah sabır ve acil şifalar versin inşallah hepimizin bir sınavı var önemli olan yine tevekkül edip allaha sığınmak o seni en güzel şekilde odullendirecektir tez zamanda inşallah

Rabbim sabırlar versin .. Çok zor bir sınav ve çok zor bir dönem .. Eskiler düşüğün eli içerde kalır derler .. Belki bu sefer kendiliğinden olur hiç uğraşmadan belli mi olur .. Sağlıksız gebeliği vücut bir şekilde atıyor dışarıya .. Tahmin edebiliyorum yaşadığın boşluk ve o herşeyin sonuna gelmişlik hissini .. Bazı şeyler için söylenebilecek çok şey kalmıyor .. Çok çok geçmiş olsun .. Gönlüne ve bedenine şifalar dilerim ..

ayprensesii yaklaşık 1 gaftadır devam ediyor lekelenmem .. Cuma günü doktoruma progestanın beni çok kötü yaptığını fitil formunu tavsiye edip etmeyeceğini sordum .. Hsftada 1 iğne işimizi görür dedi iğneye çevirdi .. Biraz uzun sürünce ve gerçekten kesin adet oldum hissine kapılınca korkuttu açıkcası Şu an daha iyiyim şükür ki hafif hafif yokluyor sadece ..

çok üzüldüm umarım en kısa zamanda yeniden anne olursun

Canim benim ya hatirliyorum kanama alanin azaldığında cok sevinmistim .Nasipte yokmus demekten oteye gecemiyor yazdiklarim .Rabbim sabir versin insallah gelecekteki guzel gunler bunlari sana unutturur Rabbim sana sifa versin .Lutfen bol bol Ya Kadir esmasini oku

Çok üzüldüm.. diyecek çok bi şey yok sanırım, geçmişler olsun..

Abladm cnm kendin bıraktın sandım.. dikkat et kendine yat dinlen

İrina ergul’e gidiyorum insani rahatlatan tatli dilli sempatik bir dr. Esimden dolayi ozel sigortam oldugu icin ben 30tl oduyorum tam fiyat sanirim 150tl.

Anladm canm bahcelievlerdeki medical dimi bana oyle bi doktor ismi vermediler olmadi bende ona bakarm

Çok üzüldüm allah sabır versin inş en kısa zamanda kendiliğinden hamile kalırsın

Kızlar yediklerinize dikkat ediyor musunuz doktorum bana kilo almaman gerekiyor dedi bende ekmeği hamurişini aburcuburu falan kestim şimdi acaba az mı yiyorum diye düşünüyorum bebek aç kalıyor gibi hissediyorum siz nasıl besleniyorsunuz

Canim çok geçmiş olsun.ne desek boş.Allah inşallah en kısa zamanda sağlıklı,hayırlı bir bebek nasip eder

Bu başlıkta 2-3 ay içerisinde bizimkilere kardeş haberini vermesini en çok istediğim kişisin. Umarım bizi çok bekletmezsim..
Allah razi plsun kizlar sagolun
gecmis olsun Rabbim
Dayanma gucu versin beklemedign anda gelsin yavrun

Kaç kilosunuz ki öyle dedi ben valla düşük tehlikemden dolayı sürekli yatıyorum midemde bulanmıyor çok şükür sürekli acıkıp yiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…