2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Hayattan soğudum progestandan sonra .. Benimde hiç bitmeyecek gibiMide bulantımı sadece ayva ve mandalina biraz bastırıyor .. Bugün iyi gelen şeyden yarın tiskiniyorum .. Bana tatlı şeyler biraz daha iyi geliyor sanki

Üstüne grip oldum çok fenayım. Soda içiyorum biraz iyi geliyor sanki. Bana sadece serum iyi geliyor onun da etkisi bir gün sürüyor. Çubuk kraker galete hiç iyi gelmiyor bana. 3 kilo verdim şimdiden zaten çok zayıfım. Acayip depresifim. Bu sefer başaramıycam galiba diyorum eşime gülüyor.

Aslında şu günleri atlatsak çok keyifli geçecek. Bebişlerin cinsiyeti kıyafeti odası birde kaç kilo aldım göbeğim nasıl derken keyifli günler gelecek ama bu günler hiç bitmeyecek gibi

Bugün bende eşime aynını dedim. Bende çok depresifim ve bu işime kadar yansıyor. Bana çok kötü olduğum durumda serumda kar etmemişti. Hızlı hızlı geçse 14-15 haftalara gelsek biraz rahatlıcaz. Çok geçmiş olsun canım

Aslında şu günleri atlatsak çok keyifli geçecek. Bebişlerin cinsiyeti kıyafeti odası birde kaç kilo aldım göbeğim nasıl derken keyifli günler gelecek ama bu günler hiç bitmeyecek gibi
Bugünlerimi özler miyim acaba diye de düşünmeden edemiyorum En heyecanlı levela geçmek istiyorum Allahım , amin

Kızlar acil yardım! Az önce lavaboya gittim peçeteye kan geldi. Çok korktum. Ufak bi leke gibi de değildi. Ama çok afedersiniz büyük tuvaletimizi yaptığımız yerden geldi. Birkaç kere daha geldi temizlerken. Neden olabilir bu ??çok korkuyorum bebeğimle ilgili kötü bişey değildir demi???

Son düzenleme:
aaaa ciddimisin kesinleşmiş birşeymi bu ne güzel bir fikrimiz olabilir cinsiyeti hakkında gerçi bizim daha yolumuz var
Kesin mi değil mi bilmiyorum ama aralık 2015 annesiyim ben :) o zamanki kk grubumuzda hemen hemen herkesinki doğru çıkmıştı. 12. Haftada tekrardan bu konuya bir değiniriz :) daha çoook var evet. 7. Haftadayım ve daha kalp atışını bile duymaya gitmedim. 4 aralık’ta Gidicem inşallah. 2 gün kaldı

Doktorunu arayabiliyorsan hemen ara bence. Veya acile git.

Büyük tuvaletini yaptığın yerdense bebekle ilgili deildır cnm büyük ihtimal, basur varmiydi sende ?yine de bi doktoruna konuş istersen rahat edersin

Bugünlerimi özler miyim acaba diye de düşünmeden edemiyorum En heyecanlı levela geçmek istiyorum Allahım , amin

Genelde kadın 40 çıkarmadan ikinci çocuk fikri düşermiş aklına. Biz gibi zor hamilelik geçirenler için geçerli değil. Ben bu günleri arayacağımı biliyorum. Günde 11-12 defa kısmuşluğum var. Hamileliğim bu kadar zor geçmese ilkinden hemen sonra ikinciyi yapardım.

Bnm geçen hafta cok bulantım vardı muz yedim sanrm o kesti... bugun yine başladı hafiften tuzlu şeyler bastırır die tahmin ediyorm tuzlu domates bna iyi gelmişti
Bende bu akşam farkettim hani küçük kekler varya sadeleri onlardan yedim birde visne suyu içtim hafifletti sanki,hamişler in yanında anıyorum ama kusura bakmayın kizlar biraz zorlandım yerken şekerli felan ama hafifletti en azndan deneyin bencee

Hayır canım o bebeğinle ilgili olamaz. Hemoroid falan varsa önceden ya da çok zorlandiysan tuvaletini yaparken olabilir böyle şeyler. Bir de kan sulandırıcı kullaniyosan o da ufacık yaradan kan akitabilir bu şekilde. Sen kontrol et devam ederse doktora gidersin.

Doktorunu arayabiliyorsan hemen ara bence. Veya acile git.

Büyük tuvaletini yaptığın yerdense bebekle ilgili deildır cnm büyük ihtimal, basur varmiydi sende ?yine de bi doktoruna konuş istersen rahat edersin

Sağolun kızlar. Bugün biraz kabızlık yaşamıştım sanırım ondan oldu. Normalde hemoroid yok bende ama zorlamamdan dolayı oldu galiba. Kontrol edicem yine tekrarlarsa gidicem doktora.

Aynı durumdayım ne zaman azalacak acaba dayanacak gücüm de sabrım da kalmadı
Aynen cnm bir d3 bende bulanti hani şundan şundan oluyor diyemem kahvaltıya çok seviyorum yerken sorun yok yedikten sonra bir bulantı bir agzimdaki inanılmaz acı eksi bir tat bütün gün gitmiyor
Evet cnm ilk çocuk biraz tecrübesiz olduğumuz için mükemmel olsun istiyoruz ğer şey onunla uğraşırken de zaman çabucak akıp geçiyor anlayamıyoruz bakalım şimdi nasıl olacak daha yoğun mu sakin mi

Geçmiş olsun cnm kabız da olsan zorlama kendini ıkınma.. zorlamadan gelmiş olabilir..kssıklarında fln ağrı varmıydı yada varmı kabızlık dışında ağrıyorsa hiç bekleme git dra

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…