2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Amin canim Saol guzel dileklerin icin

Ben kalbi dinledikten sonra bi daha gitmedim. İkiliye gidicem artık. Ayın 11 i gibi. Vitamin falan veriyorlar mı şu aşamada.

Ben kalbi dinledikten sonra bi daha gitmedim. İkiliye gidicem artık. Ayın 11 i gibi. Vitamin falan veriyorlar mı şu aşamada.
Yok canm henüz takviye başlamadı. Benmde ayın 23nde randevum ikili testler 12. Haftada başlıyormuş ama ben ozamn 12 olmayacağım bakalım belki bir hafta daha bekleyelm der. Siz bizden kıdemlisinz sizi takip edicez artık

Maşallah canım kaç haftalık minik

Kızlar cvp veren herkese teşekkürler alıntı yapamadım tek tek valla sabah ılk denemeyi yaptım yarın sabah daha dikkatli olurum İnş küçük çocuğu olan varsa daha iyi anlar onlar varken dinlenmek falan bıraz zor oluyor :) :) ınş Bı ay sonra daha iyi oluruz bulantılar azalıyor dıye hatırlıyorum saglikli olsunlar da gerisi gecıyor bir şekilde

Merhaba hanımlar herkeze güzel geçireceğimiz haftasonu diliyorum..bulantisi olan hamişler nolur birbirimize fikir verelim kime ne iyi geliyo ne yiyebiliriz ben az bişey yesem belki bukadar bulantım olmiycak djye düşünüyorum ama ne yiyeceğimi bilemiyorum ( leblebi ve cubuk krater tüm gün başka hicbirsey yiyemiyorum bir de elma armut falan .. alternatif verebilirmisiniz??yemek asla yiyemiyorum ekmek de yiyemiyorum

Bnm geçen hafta cok bulantım vardı muz yedim sanrm o kesti... bugun yine başladı hafiften tuzlu şeyler bastırır die tahmin ediyorm tuzlu domates bna iyi gelmişti

Ben ikili test 11-13 hafta arası diye biliyorum. Belki yaparlar. Çabuk geçse günler..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…