2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Evett yeni geldik eve keseyi gordum sukur..kan tahlili idrar tahlili yapildi kan degerim 11750 cikti ama progeston 10 cikti dusuk riskin var dedi igne verdi haftada 1 birde hap verdi hani su vajina yoluyla aldginzdan..ilk duydugumda uzuldum aglamamk icin kendimi zor tuttum ama doktorum saglikliysa zaten tutunur dedi Allahim insallh bi aksilik cikmadan kucagima alirim :anne: IMG-20171202-WA0007.jpeg buda minik kesemiz

Evett yeni geldik eve keseyi gordum sukur..kan tahlili idrar tahlili yapildi kan degerim 11750 cikti ama progeston 10 cikti dusuk riskin var dedi igne verdi haftada 1 birde hap verdi hani su vajina yoluyla aldginzdan..ilk duydugumda uzuldum aglamamk icin kendimi zor tuttum ama doktorum saglikliysa zaten tutunur dedi Allahim insallh bi aksilik cikmadan kucagima alirim :anne: Eki Görüntüle 2074285 buda minik kesemiz
Sağlıklı bir bebek olur inşallah ❤️ Maşallah ❤️ Kendini hiç üzme benim 1 haftadır lekelerim devam ediyor yatıp yuvarlanıyorum sürekli .. Sağlıklı beslenmene dinlenmene rahat olmana bak .. Gerisini Rabbim sakınsın ❤️

Ben de sabahtan beri yataktayim. Kusuyorum sürekli. Bir bardak süt icebildim su saate kadar. Hiç kurtuluş yokmuş gibi sanki hayatıma hep böyle devam edecekmisim gibi...

Bende sürekli kusuyorum su bile icemiyorum. Ama şikayet etmek de istemiyorum 3 tane Bebeğimi kaybettim. İnşallah kolayca atlatırız

Evett yeni geldik eve keseyi gordum sukur..kan tahlili idrar tahlili yapildi kan degerim 11750 cikti ama progeston 10 cikti dusuk riskin var dedi igne verdi haftada 1 birde hap verdi hani su vajina yoluyla aldginzdan..ilk duydugumda uzuldum aglamamk icin kendimi zor tuttum ama doktorum saglikliysa zaten tutunur dedi Allahim insallh bi aksilik cikmadan kucagima alirim :anne: Eki Görüntüle 2074285 buda minik kesemiz

Hakkınızda hayırlısı olur inşallah hersey gönlünüzce olur. Ben de 3 kere düşük yaptım. Ve şunu bir kez daha anladım Allah ne dilerse o oluyor. Rabbim hayırlısını versin

Haziran annelerinin 2 li testleri yapıldi çoğunun. Bir çoğuna tahmin söylenmiş ama doktor kesin bişey soylemiyomus 4. aya kadar.

genelde tahminleri tutuyor ama bazen yanıltabilir,eltime doktor kız demişti ama o hiç inanmadı çünkü eşimin ailesinde erkek çocuk çoğunlukta nitekimde bebek erkekmiş sonradan düzeltti doktor :emir_bebek:

Sağlıklı bir bebek olur inşallah ❤️ Maşallah ❤️ Kendini hiç üzme benim 1 haftadır lekelerim devam ediyor yatıp yuvarlanıyorum sürekli .. Sağlıklı beslenmene dinlenmene rahat olmana bak .. Gerisini Rabbim sakınsın ❤️
Amin insallah canm ya senindemi dusuk riskin var
Hakkınızda hayırlısı olur inşallah hersey gönlünüzce olur. Ben de 3 kere düşük yaptım. Ve şunu bir kez daha anladım Allah ne dilerse o oluyor. Rabbim hayırlısını versin
Amin canm hepimze hayrlisni versn

Amin insallah canm ya senindemi dusuk riskin var

Amin canm hepimze hayrlisni versn
Ben bikaç kez kontrole gittim . Lekelenmem var . Farklı farklı doktorlar bebeğin sağlıklı olduğunu kalp atımının da gayet iyi olduğunu söyledi .. Progestanı içemediğimi ayılıp bayıldığımı söyledim dün doktoruma . Haftalık iğneye çevirdi ilacı . Pazartesi tekrar kan ölçümlerim yapılacak bakalım ne çıkacak :dua:

ayyyy yakında buralar kız , erkek bebişlerle dolucak çok heyecanlı cinsiyet haftası :KK200::nazar::emir_bebek:
Bir de ikili test sonucundaki bir değerden cinsiyet anlaşılıyordu. Değer 50 nin altı çıkarsa erkek, üzeri çıkarsa kız :) ilk bebeğimde bu değer 50 nin altıydı ve erkek :) 2 li test yaptırmayı sabırsızlıkla bekliyoruuuum :anneadayı::nazar:

Bir de ikili test sonucundaki bir değerden cinsiyet anlaşılıyordu. Değer 50 nin altı çıkarsa erkek, üzeri çıkarsa kız :) ilk bebeğimde bu değer 50 nin altıydı ve erkek :) 2 li test yaptırmayı sabırsızlıkla bekliyoruuuum :anneadayı::nazar:

aaaa ciddimisin kesinleşmiş birşeymi bu ne güzel bir fikrimiz olabilir cinsiyeti hakkında gerçi bizim daha yolumuz var :emir_bebek:

Ben bikaç kez kontrole gittim . Lekelenmem var . Farklı farklı doktorlar bebeğin sağlıklı olduğunu kalp atımının da gayet iyi olduğunu söyledi .. Progestanı içemediğimi ayılıp bayıldığımı söyledim dün doktoruma . Haftalık iğneye çevirdi ilacı . Pazartesi tekrar kan ölçümlerim yapılacak bakalım ne çıkacak :dua:
Insallh iyi haberlerle gelirsn..bana ignede verdi hapta verdi neden ikisini bir kullaniyoruz onu anlamadm ama neyse o_O

Kızlar midemde hep bi yanma hep bi bulantı. Henüz çıkarmadım ama çok kötü günlerin beni beklediğini biliyorum. Oğlumdan tecrübe. Bulantı ile başetme yöntemleriniz neler sizin. Dün naneli sakız iyi gelmişti bugün işe yaramadı maalesef. Sanki kalan ömrümü böyle geçirecekmişim gibi

X