2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Çok şükür halimize bin şükür .şuanda kolonyası kapağını burnuma dayadım resmen kapak dışındaki her yer kokuyo

İlk gebeliğim olduğu için çok tecrübesizim maalesef .. Gerçi bi gebelik bi gebeliği tutmuyormuş ama ister istemez farklı bişey hissetmeye başlayınca acabalar dönüyor kafada
gercekten ni gebelik bi gebeligi tutmuyo bu ogldan cok farkli hic alakasi yok hatta o yuzden bn bile ilk kez hamileymissim gibi hissediyorum

İnşallah canım dua edin olur mu her gün ağlıyorum
Ağlama canım ya gelecekte ne olacağını Allahtan başka kimse kesin bilemez gün doğmadan neler doğar, bizim bir tanıdık vardı tarama testleri kötü çıktı doktorlar aldırmasını önerdi hep hatta tanıdıkları da baskı yaptı ama kadın asla aldırmam diye tutturdu ve nur topu gibi oğlan doğurdu hem de sapasağlam doktorlara da iyi kapak oldu lütfen umudunu kaybetme inşallah güzel haberlerle gelirsin, bu arada sana nacizane tavsiyem sadaka ver hayır işleri yapmaya çalış herşey Allahın elinde sonuçta bakarsın bir iyiliğinin karşılığı duan kabul olur inşallah

Yok canım eşimle yaptık zaten sağolsun bütün evi süpürdü yerleri sildi balkonu yıkadı garibim ben sadece toz aldım,bide banyoyu ovaladım o kadar. Ama vücudum sürekli yatmaya meyilli olunca yorulmuş gibi oldum herhalde bişey yapmasam da. Ben de ayva ve yeşil elma yiyorum canım. Ekşi şeyler daha iyi geliyor sanki mideme.

Benim bir kızım var ama ondaki hamileliğimle şimdikinin alakası bile yok o zamanlar da bulantıdan şikayetleniyordum ama şimdiki bulantılar la kıyaslanamaz bile her şeyden o kadar iğreniyorum ki sinirlerim bozuldu artık, canımın çektikleri bile farklı tek ortak nokta domatesten iğrenme o kadar diğer hiç bir şey uymuyor ilkinde 13.haftada birden kesildi bunda ne olacak bilmiyorum

İlk gebeliğim olduğu için çok tecrübesizim maalesef .. Gerçi bi gebelik bi gebeliği tutmuyormuş ama ister istemez farklı bişey hissetmeye başlayınca acabalar dönüyor kafada
Benimde ilk canm:) evt gebelik gebeligi tutmuyomus anneme soruyorum genelde sende nasil olmustu diye anneye cekeriz heralde

Inşallah bu süreç de geçecek evet her hamilelik farklı geçiyor benim 3.hamileligim ilkini 7 aylık anne karnında kaybettim çok aşırı bulantim vardı yerimden kalkamıyordum kızım 4 yaşında onda hic bir şey yaşamadım sanki hamile olan ben değildim bundada birgün iyi birgün kötü yerimden kalkmak istemiyorum ama hepsi geçecek ve sağlıklı sihatli bebislerimize kavuşup bu günleri unutacağız...

Çok şükür halimize bin şükür .şuanda kolonyası kapağını burnuma dayadım resmen kapak dışındaki her yer kokuyo
Yaa annemde bugün ayıptır söylemesi pırasa pişirmiş tencereyle yemeği atasım geldi böyle bir koku yok .. Şeftalili meyve suyu içicem resmen ayak gibi koktu bana Çok beter

Yaa annemde bugün ayıptır söylemesi pırasa pişirmiş tencereyle yemeği atasım geldi böyle bir koku yok .. Şeftalili meyve suyu içicem resmen ayak gibi koktu bana Çok beter
Ben kolonya şişesini kokluyorum durmadan zararı olurmu acaba deli gibiyim ya şişeyi çekince boğulacak gibi oluyorum

Kızlar merhaba sohbetleri okudum da şimdi inanın her hamilelik farklı olduğu gibi hamileliğin her devresi de ayrı heyecanlı.. yarın bugünleri hatırlamayacaksınız hele bi cinsiyet belli olsun yok kıyafet yok oda yok araba tatlı telaşlar başlayacak. Bizi güzel günler bekliyo diyelim ve bulantıları öğürmeleri unutalım. Ha hep dedim benim 3. Olucak ama diğer ikisine hiç benzemiyor bulantı bilmezdim şimdi öğürmediğim gün yok, koku hasasasiyeti hat safhada öncekilerde hiç yoktu çok şükür Rabbime uzun yaZdım kusura bakmayın

Hayırlı aksmlar kızlar bugun pek giremdim sinirli bi gündü bnm için ama takip ettim sizi...
Bnm biraz daha rahat geçiyor bulantı konusunda pek mutfağa girmediğim içinde olabilir ama pırasa fln rahatsız etmedi..
Annem inşallah böyle geçer gider senin dio ablanda bişeu yoktu ama sende 2tane çöp kovası yanımda dururdu çalışırken dio..cinsiyetler farklı olunca farklı oluyomuş derler ama ikinizde kız oldunuz dio :)

Andlm cnm ama bidaha dikkat et hele ki banyoya fln girme temizlik malzemler zararlı olabilir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…