2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar benımde kasık agrım var aksamdan beri bugün zaten hıc hakım yoktu bırsey yapıp kendımı yormadım ama ağrı baya hıssettırıyor kendını ınsallah bebegım ıyıdır

Kızlar benımde kasık agrım var aksamdan beri bugün zaten hıc hakım yoktu bırsey yapıp kendımı yormadım ama ağrı baya hıssettırıyor kendını ınsallah bebegım ıyıdır
Bnmde ağrım var batmalarım var 2hagtadır yoktu ağrılar adet zmnı geldi sanırım o yuzdn iyi düşünelim iyi olsun

Aslında ben hep öyle bilirim cnm 15 günde bir gidilir 4 ay a kadar 4 aydan sonra da ayda 1
İyi yapıyorsun cnm bence de ben dayanamam herhalde 1 ay hareketlerini hissetmeye başladıktan sonra dayanılir da şimdi zor
Canim her zaman pozitif düşün
Yazık o kadın a da allah yardımcısı olsun
Sen ikiz bebek hayali kurmaya başka bence inşallah sağ salim kucağına alırsın minnosları

Amin İnşallah sağolunn bidahakinede gelir duyar önemli olan bebişinizin sizin sağlığınız sağlıklı sihhatli kucagınıza alırsınız İnşallah sizde ❤
Amin inşallah keşke öyle bir imkanı olsaydı mayısa kadar malesef duyamayacak ama bunada şükür Rabbim bebislerimizi sağlıklı sıhhatli kucagimiza almayı nasip etsin inşallah hepimizin

İyi akşamlar güzel anneler Dün bahsetmiştim bugünle beraber 6 gündür lekelenmem var progestan beni mahvediyor diye dün akşam ve bugün sabah dozumu almadım . Kontrolüm vardı başka bir doktora. İlacımı değiştirerek haftada 1 proluton depot kullanabileceğimi söyledi . Lekelenmem ya da kanamam yok iğneyide henüz yaptırmadım .. Ultrasonda kalp atımları gayet iyi dedi .. Son adetime göre geriden geldiğini söyledim , detaylı ölçtü 7+0 şu an tam olarak dedi . En son gittiğim doktorun ölçümüne göre 6+6 idi , değişti . Son adetime göre de 7+4 .. Pazartesi tekrar gidip 6 tüp kan vermemi istedi .. Gebelik öncesinde kontrol için gittiğimde vermiştim aslında tekrarlayalım dedi .. İnşallah Rabbim tüm mucizelerimize şifalar versin Lekelenmesi olan anneler bebeğim geriden geliyor diye endişelenen anneler içiniz rahat olsun Güzellikler bizimle olacak

İnşallah canım güzel olacak herşey benim içimde anlamadığım bi huzur var telaşlanmamaya çalışıyorum artık :) hep beyle gider umarım

Elbette ya tadını çıkaralım biz ne kadar telaşlansakta sonuç Allahın takdiri ne de olsa biz hamişiz ve eşlerimiz üstümüze titriyor ne desek ne istesek keyifle yapıyor alıyorlar daha ne olsun dimi ama
Şükürler olsun bu günümüze Kafa kafaya verip tekmelediği günleri de görelim inşallah

Allah bagislasin ya çok degisik bi duygu gercekten iki can deneyimli Biri olarak amlatsana zorlugunu guzelligini Birde doktorum Biri kiz Biri erkek dedi cogu oyle Oluomus gercekten oyle mi acaba
Cinsiyeti simdidenmi soyledi ? Benim birinkiz biri erkek. Ben pek bisi anlamadim canim ya. Zor oldu 7aylik dogum yaptim. Tup bebekle kalmistim tedaviyle oldugu icinmi bilmiyorum surekli kanama igneler derken hep yattim. İnsallah sen keyifli guzel bir gebelik gecirirsin :) seninki dogal tedaviye benzemez

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…