2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

ELA3411 ELA3411 gozun aydin surpriz yumurta olmuslar sana :) benimde cift yumurta ikizlerim var 7yasindalar suan :) allah saglikla kucagina almayi nasip etsin.
Allah bagislasin ya çok degisik bi duygu gercekten iki can deneyimli Biri olarak amlatsana zorlugunu guzelligini Birde doktorum Biri kiz Biri erkek dedi cogu oyle Oluomus gercekten oyle mi acaba

Ayyy seninki de betermiş resmen canım ben sinir oldum okurken!! Sanki işini yaptığı için para almıyor bunlar ya??yapamıyorsan bırak mesleği madem. Terbiyesizlik resmen yaptıkları. Kendilerini padişah sanıyorlar. Yanındaki sekreterlerde bile havalar 1500 ya?? Aman aman veririm parayı giderim kendi doktoruma. Gözünü seveyim özelin ya.

Aynen canım. İnsan olanlarla karşılaştırsın Rabbim. Sağlık olunca gözün bişey görmüyor zaten. Şu hassas zannınızda yapılan terbiyesizlik insanı daha çok üzüyor ve etkiliyor.

İşte bir şekilde özele gidip uğraşmayan çok ama, mecbur devlete gitmek zorunda olan insanlarda çok... yazık günah insanlara... sanki bedava çalışıyorlar.

Okurken ben sinirlendim burda nebicim doktormus o :KK43: keske okkali bir cevap verseymissin hatta sikayet etseymissin terbiyesiz resmen. Ssk bosuna odeniyor sanki

Kendimi hastaneden nasıl attım bilmiyorum. Zaten kayıp yaşamışım canım burnumda, denk gelen doktor da insan çıkmadı. Bir de deneyimlediğim bir şey erkek doktorlar daha insancıl ve nazik oluyor. Kadın Doğum doktoru olmasına rağmen kadın olan doktorlar çok acımasız olabiliyorlar. Sen de kadınsın yani az halden anla dimi? Ama yok bu devlet içinde özel için de geçerli.. tabi ki vardır iyi kadın doktorlarda ama 9 kadın Doğum doktoru gördüm 7 si kadında al birini vur ötekine :duduk:

Kızlar yaa ben dün dayanamayıp temizlik yapmıştım, bugün mide bulantım yok sanki. Korkuyorum, paranoyak oldum iyice. Kanama falan yok ama bi şey olabilir mi??
Allah korusun cnm iyi dusun bir cok insan temizlik yapiyor bakma sen bizim gibilere.

İşte bir şekilde özele gidip uğraşmayan çok ama, mecbur devlete gitmek zorunda olan insanlarda çok... yazık günah insanlara... sanki bedava çalışıyorlar.

Kendimi hastaneden nasıl attım bilmiyorum. Zaten kayıp yaşamışım canım burnumda, denk gelen doktor da insan çıkmadı. Bir de deneyimlediğim bir şey erkek doktorlar daha insancıl ve nazik oluyor. Kadın Doğum doktoru olmasına rağmen kadın olan doktorlar çok acımasız olabiliyorlar. Sen de kadınsın yani az halden anla dimi? Ama yok bu devlet içinde özel için de geçerli.. tabi ki vardır iyi kadın doktorlarda ama 9 kadın Doğum doktoru gördüm 7 si kadında al birini vur ötekine :duduk:

Ne yazik ki 3 hafta once devlet hastanesi degil ama muayane ucreti 30lira gibi uygun bir para olan bi klinikte benzer bi olau bende yasadim. Ilk gidismde keseyi gorduk haftaya gel dedi. 2.ci gidisimde ise resmen azarlar gibi kese var bebek yok bos gebelik dusurucez bunu alttan muayane edicem dedi . Ben vajinismus hastasiyim 1 hafta bekleseniz olmaz mi dedm dememle beni azarladi ve kovdu aglaya aglaya cktm sok yasadm. Ayni gun medicalparka gttm ozel ya kadin doktor sarildi optu resmen. Birde gec dollenme bebekte kesede burda dedi bebegide gorduk kalp atisi icin tarih verdi. Ne yazk ki boyle insanlar var. Allah iyilerle karsilastirsin

Ne yazik ki 3 hafta once devlet hastanesi degil ama muayane ucreti 30lira gibi uygun bir para olan bi klinikte benzer bi olau bende yasadim. Ilk gidismde keseyi gorduk haftaya gel dedi. 2.ci gidisimde ise resmen azarlar gibi kese var bebek yok bos gebelik dusurucez bunu alttan muayane edicem dedi . Ben vajinismus hastasiyim 1 hafta bekleseniz olmaz mi dedm dememle beni azarladi ve kovdu aglaya aglaya cktm sok yasadm. Ayni gun medicalparka gttm ozel ya kadin doktor sarildi optu resmen. Birde gec dollenme bebekte kesede burda dedi bebegide gorduk kalp atisi icin tarih verdi. Ne yazk ki boyle insanlar var. Allah iyilerle karsilastirsin
Böyle davranan doktorlar bu hakları nasıl ödeyecekler acaba??

Aynen canım Rabbim iyi insanların eline düşürsün hepimizi. Sağlığımızı emanet edeceğimiz doktorların davranışlarına baksana?insan korkuyor resmen. Ayrıca erkek doktor konusunda kesinlikle sana katılıyorum. Bayan kadın Doğum doktorları çok gıcık oluyor neden bilmiyorum. Erkekler daha sakin ve anlayışlı. Yüzde 90 bu böyle.

Bir kere de sadi konuk eğitim araştırma hastanesinde bu tarz bi doktorla karşılaşmıştım. İnsanı dinlemeyen,azarlayan filan. Şikayet ettim hem hasta haklarına gittim yazılı olarak. Hem de şikayet hattını aradım 184tü sanırım. Direk yarım saatte dönüş yaptılar bana. Sorun neydi diye. Ama maalesef ki herhangi bir darp,dokunma,şiddet olmadığı sürece şikayet de pek işe yaramıyormuş. Bana bunları sordu hayır olmadı öyle bişey dedim. Yanı doktor kalkıp bide beni dövecekse yuh yani???bunu şikayet hattıyla bırakmayıp mahkemenin yolunu tutarım elbette. Olaya bakar mısınız şaşıp kalmıştım o zamanda. Şimdi de şikayet edecektim sanki bişey mi oluyor dedim lanet olsun dedim bıraktım. Allah’ından bulsun böyle insanlar.

Cok teşekkür ederim kızlar ınş Rabbim hepsine saglık versin kucagımıza alıp sevmeyi nasip etsin benım kafama takılan bir şey var sat 17 Ekim doktorun yanındaki kıza doktor sordu oda 6+3sat a gore dedı benım hesaba göre 7+3 doktor o zaman önde bile dedı oysa zaten 7 kafam karıştı bilmiyorum
Cnm senin hesap yanlis galiba benim sat 13 ekim bugun 7+0

X