2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

B Birer93 bulantı mahvediyor beni geçmek bilmiyor kusma lar daha beter iğrendiriyor mutfağa giremiyorum hatta sabun şampuan ıslak mendil hatta tabak çanak lavabo deliği klozet aklına ne gelirse bulandırıyor hiç bir nimet tesir etmiyor bu aralar azıcık ceviz biraz iyi geliyor gibi akşama acile gitmeyi düşünüyorum serum taksınlar bakalım biraz enerjim olur mu nerde bıraksan orda kalıyorum

Benim görüntü bile midemi bulandırdı bu sabah akşam yorgun olunca yemeğimi yapamadım sabah yaparım dedim taze fasülye almıştım dolaptan çıkardım tam ayıklıcam nasıl midemi bulandırdı allahtan bende çıkarma yok henüz bulantı gelip geçiyor ama o da kötüymüş :KK43:
Ins artmaz ya bende de sabah oluyo iste dun ilk kez cikardim aksama kadar bisey yiyemedim ve yorgun bitkin oylece yattim.. kuru bulanti da kusma da cok zor ya Allahin izniyle bi atlatsak su zor gunleri

Merhaba anneler. Gününüz aydın ve aydınlık olsun. Ben bugün doktor kontrolüne gittim. 20 gündür kanama ile uğraşıyorum. Igneler haplar devam. Üç gün önce düşük riski çok artmıştı. Bu gün kanama alanının azaldığını gördük. Bebiş 2 cm olmuş. Korkum düşük ve kalp atışının durmasıydı. Çok şükür bugün mutlu döndüm. Yatak istirahatine devam, ama razıyım yeterki sağlıklı olsun minikim. Mutluluğumu paylaşmak istedim :)

Ins artmaz ya bende de sabah oluyo iste dun ilk kez cikardim aksama kadar bisey yiyemedim ve yorgun bitkin oylece yattim.. kuru bulanti da kusma da cok zor ya Allahin izniyle bi atlatsak su zor gunleri
İnşallah canım çıkarmamak için dayanabildiğim yere kadar dayancam artık kusmak benim için işkence küçüklüğümden beri böyle çok korkuyorum kusmaktan :) amin canım şu rahat haftalara bir gelsek hayırlsıyla

gozun aydin canim benimde pko var ve iki hafta geriden geliyorum bende sanirim benimde oyle olmus
Şimdi çıktı sonuç, bhcg 2800 ve üstü olmalıydı, 3625 çıktı , çok şükür şimdilik iyiyiz, hafif pko olduğu için yine geç döllenme, 4,5 haftalık çıktık, çok miniğiz daha.

kızlar bende de pko var ama benimki tüp bebek geçen hafta gittiğimde 6+3 dü ama doktor 6 haftalık demişti , pko biraz geriden mi getiriyor ? :110:

Merhaba anneler. Gününüz aydın ve aydınlık olsun. Ben bugün doktor kontrolüne gittim. 20 gündür kanama ile uğraşıyorum. Igneler haplar devam. Üç gün önce düşük riski çok artmıştı. Bu gün kanama alanının azaldığını gördük. Bebiş 2 cm olmuş. Korkum düşük ve kalp atışının durmasıydı. Çok şükür bugün mutlu döndüm. Yatak istirahatine devam, ama razıyım yeterki sağlıklı olsun minikim. Mutluluğumu paylaşmak istedim :)
Çok şükür canım benim

Sağlıkla dogar minigin insallah aksilik çıkmadan:anneadayı:

Kızlar 2 gündür mide bulantisi beni mahvetti öğürmekten karnim agriyo. Kendi kendime nazar degdirdim bulantim yok rahat geçiyorum diye ama meğer yeni basliyomus sabahtan beri bir lokma ekmek yiyebildim o da zorla :KK43:

Ne güzel haber maşallah Rabbim sakındın minik mucizelerimizi :KK200: Umarım tamamen geçer kanamalar kolay ve rahat bir gebelik olur inşallah :anneadayı:

B Birer93 bulantı mahvediyor beni geçmek bilmiyor kusma lar daha beter iğrendiriyor mutfağa giremiyorum hatta sabun şampuan ıslak mendil hatta tabak çanak lavabo deliği klozet aklına ne gelirse bulandırıyor hiç bir nimet tesir etmiyor bu aralar azıcık ceviz biraz iyi geliyor gibi akşama acile gitmeyi düşünüyorum serum taksınlar bakalım biraz enerjim olur mu nerde bıraksan orda kalıyorum
Bende yasiyorum aynisini 6 haftadab beri mutfaga hic girwmiyorum yemek yapamiyorum peynir ekmek kalhvaltilik geciniyoruz eşimle sulu yemek baharatli tatli aci eksi tuzlu salcali hicbirsey almiyo midem.dusununce bile bulaniyor.anliyorum seni cok zor.ama 12 haftaya kadar suruyormus

İnşallah canım çıkarmamak için dayanabildiğim yere kadar dayancam artık kusmak benim için işkence küçüklüğümden beri böyle çok korkuyorum kusmaktan :) amin canım şu rahat haftalara bir gelsek hayırlsıyla
Canim ac kaldikca daha cok mide bulaniyo ve kusuyorsub peynir ekmek yiyin bir dilimde olsa mideyi tutsun sık sık yapin ac kalmasin mide

Bir de doktora bugune kadar kaç defa gittiniz? Ben 2 kere gittim.1.de keseyi grduk 5 haftalikti 2. De de kalp atisini duyduk 7 haftalikti.doktor 11 haftalik olunca gel dedi
Cnm yaa nerdesnn özkettin kendini hoşgeldin gitme bidaha :)
Bn 3kez gittim ilkinde sadece kan verdim 2.de kese 3.de kalp sesini duyduk çok şükür
Senin tam hafta gün tarihlerini verde tabloya yazalım cnm ilk sırada sen varsın liste başını sen çekiyon:halay:

Cnm sen ne zaman gitmeyi düşünüyorsun tekrar doktora,benimki 1 ay sonra gel dedi ama bakalim
Bnada 11hafta dedi eşim 15-20 aralık die hatırlıyo bn 20-25 aralık olrak 20aralokta gidicez :))

Şimdi çıktı sonuç, bhcg 2800 ve üstü olmalıydı, 3625 çıktı , çok şükür şimdilik iyiyiz, hafif pko olduğu için yine geç döllenme, 4,5 haftalık çıktık, çok miniğiz daha.
Çok sevindim cnm gözün aydn..küçük olsun boşver miyom olur hrp genç gösterir :)
İnşallah kuzum :anneadayı:

Amin cnmcim inşallah ben de ogleden sonra gidecem
:emir_bebek:

Ben yarın gidecem cnm bakalım belli olacak mi çok heyecanlı :skandal:

Canim sabah midem çok bulanıyordu muz yedim bir tane çok rahatlattı sonra canım ikincisini yedim tekrar tamamen kesti dene istersen

Cok sukur cnm ya :nazar:

Ben de onu çok seviyorum rahatlatıyor gerçekten damla sakızlı da öyle :dondurma:
Bnm bi ara çok bulantım vardı cnm muz çekti yedim acba o mu kesti bulantıyı:KK49:

Geçmiş olsun cnm inşallah sorunsuz devm eder dinlenmeye devm

slm kızlar.. kanaması olanlara Allah biran önce şifa versin inşallah. Bebeğini kaybedenlerede tez vakitte hayırlı sağlıklı salih evlatlar nasip etsin. hamileliği devam edenlerede inşallah hayırlı sağlıklı kucaklarımıza almayı nasip etsin.

evet şimdi soruma geçiyorum :KK70: kalp atışını dinledik çok şükür ama benden herhangi bir kan testi istemediler sağlık ocağımı istiyor kan testini ve nelere bakıyorlar bilenler varmı?

Bende yasiyorum aynisini 6 haftadab beri mutfaga hic girwmiyorum yemek yapamiyorum peynir ekmek kalhvaltilik geciniyoruz eşimle sulu yemek baharatli tatli aci eksi tuzlu salcali hicbirsey almiyo midem.dusununce bile bulaniyor.anliyorum seni cok zor.ama 12 haftaya kadar suruyormus
Nerden baksan 1 ay var nasıl dayanıcam o kadar vakit bir mucize olsa da hemen bitse diye hayal kuruyorum hep, bir an önce bulantısız zamanlara geçsek de göbeğim çıktı diye konuşsak inşallah

X