2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Günaydın kızlar nasılsınız. Maşallah suana kdr kötü haber yok olmasında inşallah :nazar:
Dr a gıdecekler varmıydı hatırlamıyorum ama varsa inşallah güzel haberlerle gelirler...
Bnm mide bulantısı fln kalmadı sanki çok şükür rahatsız etmiyor sadece kokular heturlu duyuyorum. Birde uykuu ya gün içinde uyucam yada sabh gec kalkıcm:110:

Eki Görüntüle 2073567 Kızlar günaydın benim bugün canım sıkıldı biraz 5+3 haftalık gebeyim pek anlamadım da kese küçük mü sizce?
Ben de şimdi doktordayım, normalde 6+1 haftadayım ama tahminimce 5 gün geç döllenme var, ben 5+3 gibi düşünüyorum, benim de 6 mm çıktı kese, doktor da biraz küçük gibi yorum yaptı önce, bhcg istedi bekliyorum, sonra da zaten bhcg 2900-3200 civarıysa normaldir dedi, ben de 12 de çıkacak sonucu bekliyorum, inşallah senşn de normaldir canım.

Amin cnm çok üzüldüm basın sağolsun
Allah kalanları bize bagislasin inşallah
Hiç stres yapma dediğin gibi yiyecek ekmeği varsa dogacaklar
Daha güzel şeylere odaklan cinsiyetini öğreneceğin günü hayal et ilk tekme atacağı günü
Sonra ilk kucağına alacağın ani
Kızlarımız abla olacak ne güzel :KK200::KK200::nazar::nazar:
Yarın kaçta kontrolün
Okuldan cıkınca arıycam bir öğleden sonra uygun olursa gıdıcez ınş valla ne güzel dedın kızlarımız abla olucak insallah Rabbim sağlıkla sıhhatle nasip etsin

Ben de şimdi doktordayım, normalde 6+1 haftadayım ama tahminimce 5 gün geç döllenme var, ben 5+3 gibi düşünüyorum, benim de 6 mm çıktı kese, doktor da biraz küçük gibi yorum yaptı önce, bhcg istedi bekliyorum, sonra da zaten bhcg 2900-3200 civarıysa normaldir dedi, ben de 12 de çıkacak sonucu bekliyorum, inşallah senşn de normaldir canım.
Hadi güzel bi haber ver sende bize. inşallah kimsede problem yoktur.

Gunaydin kizlar. Bulantisi olan arkadaslar benim bulanti lar aksamlari cok fena boyita geliyor birde bas agrisiyla birlikte geliyor sersem bir ruh hali birakiyor uzerimde normalmi anlamadim. Birde birsey anlaticam gecenlerde teyze kizim hamile oldugunu dedi kac haftalik vs derken iki ayliktir daha dra hic gitmedim dedi ben sok :) ne hcg takibi ne usg sadece cift cizgiyi gormus biara giderim diyordu. Ve dun gitti bebek tam 14 haftalik kizmis :) biz kese yok kalp atimi yok hcg iki katina cikiyormu derken kiz cinsiyeti bile ogrenmis :) biz cok dinliyoruz sanki kendimizi millet bir hamile kaliyor dogum planlari bebegin gelecegini konusuyor ben daha kalbini duycakmiyim diye kafa birakmadim dusunmekten. Yarin veya c.tesi kontrol var simdiden acabalar sardi. İnsallah tum bekleyenler duyar ve sagsalim kavusuruz miniklerimize.
Günaydınn. Teyze kızın çok rahatmış valla bende de başta o rahatlık vardı direkt doktor randevuma gitmeyi düşünüyordum ama burda herkes betahcgye baktırınca bende bir baktırayım dedim :) geçen hafta kan verdim sonucu aldım daha yeni gidicem doktora işte bakalım nasıl geçicek randevum

Teyzenin kızı da iyiymiş hani o bende okafada olmak isterdim:halay:bulantılar dan bende çok kotuyum cnm 2 haftada 5 kilo verdim o derece hicbirsey yiyip içemiyorum bi uykuda rahatım keşke tüm gün uyuyabilsem:110: akşam sonunda eşim acile götürdü orda serum saldılar biraz daha iyiyim sanki en azından enerjim yerine geldi,sana da tavsiye ederim
Keske bende oyle rahat olsam neguzel bidaha ki gidisinde dogurur artik :) benimki bulantidan daha farkli ya bas agrisi uyusukluk doktoruma soracagim gittigimde. Bulanti icin hap yazdi almadim belki dayanirim diye. Olmazsa hapi alacagim napayim boylede tatsiz tuzsuz olmuyor.
Sanırım biz biraz abartıyoruz sonra Allah korusun sakınılan göze çöp batarmış aslında rahat olup çok düşünmeden rutin davranmamız lazım en azından hareketlerini hissedene kadar ben mesela kanama olduktan sonra alıştım iki güne bir doktora gitmeye dün gitmeyince korku sardı kendi kendimizi evhamlandırıyoruz sanırım
Aynen aslinda akisina biraksak duamizi edip rahatlasak gunler gayet guzel gececek ama biz hep bir seyler ariyoruz :) kan verdigimde yukselsin rahat davrancam dedim sonra kese gorunsun tamam artik dedim simdide kalp atiminu duyayim rahat birakcam diyorum ama oda yalan :) kanaman kesildimi senin sen dahada dikkat et sakin evhamsiz kalmaya calis havaya uzmeyelim bebeklerimizi. Sonra dogunca gazli sinirli birer bebis olarak cikacaklar basimiza :)

Günaydınn. Teyze kızın çok rahatmış valla bende de başta o rahatlık vardı direkt doktor randevuma gitmeyi düşünüyordum ama burda herkes betahcgye baktırınca bende bir baktırayım dedim :) geçen hafta kan verdim sonucu aldım daha yeni gidicem doktora işte bakalım nasıl geçicek randevum
O hep oyledir ilk bebegindede oyle ve inan bizden daha kotu durumda. Gebelik tansiyonu var yani normalde tansiyonu olmaz ama hamis kalinca 17lerde oluyor tansiyonu. Bazen onu dusunup sukrediyorum halime ben rahat kafayla kendimi hirpaliyorim bosuna. Bende senin gibiydim testte cikinca 6.haftadan once dojtora gitmem demistim dayanamadim :)

İnşallah güzel haberlerle gelirsin az kalmış

O hep oyledir ilk bebegindede oyle ve inan bizden daha kotu durumda. Gebelik tansiyonu var yani normalde tansiyonu olmaz ama hamis kalinca 17lerde oluyor tansiyonu. Bazen onu dusunup sukrediyorum halime ben rahat kafayla kendimi hirpaliyorim bosuna. Bende senin gibiydim testte cikinca 6.haftadan once dojtora gitmem demistim dayanamadim :)
Aslınsa rahat olmak en iyisi belki taksa tansiyonuda çıkıyormuş daha kötü olur belki. Bende kesin ilk duyduğum gibi doktora giderim diyordum şimdi tahmini 6+4 te gidicem doktora :)

Eki Görüntüle 2073567 Kızlar günaydın benim bugün canım sıkıldı biraz 5+3 haftalık gebeyim pek anlamadım da kese küçük mü sizce?
Canını sıkma güzelim . 5+1 gözüküyor ultrasona göre :KK200: Kese boyutuna göre haftasını gününü belirliyor . Benimkide yaklaşık 1 hafta geride ama sağlıklı şükürler olsun . O ilerde biyerde eşitlenir hayta bebek öne bile geçer dedi doktorum :KK200:

Iyi gunler kizlar kusmalara bir care buldunuz mu hicbirsey yiyemiyorum acliktan sarı safra kusuyorum artik bir de asiri uyuyorum gece uyuyorum bi de gunduz uyuyorum.halsizim yorgunum sizde var mi boyle belirtiler

Bir de doktora bugune kadar kaç defa gittiniz? Ben 2 kere gittim.1.de keseyi grduk 5 haftalikti 2. De de kalp atisini duyduk 7 haftalikti.doktor 11 haftalik olunca gel dedi
Ay masallah en buyuk temmuz bebisi galiba seninki canim...:nazar::nazar::nazar: bende bir kez gittim kese gorduk iki hafta sonra kalp atisi icin gidicem hayirlisi artik

X