2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

ocak ta kimyasal gebelik yaşadım nisan da da 6 haftalık düşük yaptım cnm ikisinde de çok pimpirikli davrandım hep gittim kan verdim felan herşeyden korktum hep kötü düşündüm,bu sefer fazla takmayacağim diye söz verdim kendime çünki biz ne yaparsak yapalım eğer o yaşanacaksa yaşanıyor ..2.düşüğümde 1 hafta yattım düşük iğneleri vuruldum ama banamısın demedi yinede düştü :KK43: o yüzden şuan kan testi bile yaptırmaya cesaretim yok
Aynı durumdayız canım bende bir ay önce 6 haftalık düşük yaptım progestan kullanırken hemde.. sürekli yattım resmen yatarak düşük yaptım yani.. doktor korunmana gerek yok dedi ve adet olmadan kasık agrilarimin etkisiyle idrar testi yaptım iki gün üst üste pozitif çıktı.. fakat kana gitmeye cesaretim yok:KK43: ilkinde iki günde bir hep HCG bakılmıştı sıkıntıliydi hcg artisi.. korkuyorum çok..

Doktora gidiyorum şimdi sat 13 ekim 3 günüm geçti inşallah vardır bişeyler

Hayırlısı olsun inşallah vardır emin olmak en iyisi

Aynı durumdayız canım bende bir ay önce 6 haftalık düşük yaptım progestan kullanırken hemde.. sürekli yattım resmen yatarak düşük yaptım yani.. doktor korunmana gerek yok dedi ve adet olmadan kasık agrilarimin etkisiyle idrar testi yaptım iki gün üst üste pozitif çıktı.. fakat kana gitmeye cesaretim yok:KK43: ilkinde iki günde bir hep HCG bakılmıştı sıkıntıliydi hcg artisi.. korkuyorum çok..

Düşükle birlikte adet olmadınmı ? İdrerde kolay kolay pozitif çıkmaz bnce kanda baktır.. her üzüntüden sonra sevinç vardır moralini bozma hayırlısı olsn inş

kk da yine bi arkadas dusukten sonra adet olmadan hamile kaldi ve saglik bebk dunyaya getirdi canim pozitif ol

Hayırlısı olsun inşallah vardır emin olmak en iyisi

Düşükle birlikte adet olmadınmı ? İdrerde kolay kolay pozitif çıkmaz bnce kanda baktır.. her üzüntüden sonra sevinç vardır moralini bozma hayırlısı olsn inş
İnşallah canim amin Allah razı olsun.. düşük kanaması yaşadım sadece rahim temizlenene kadar daha sonra adet olmadan hamile kaldım yani idrar testine göre bunu söylüyorum.. düşükten sonra sürekli kan tahlili de oldum HCG sıfırlanana kadar

İnşallah canim amin Allah razı olsun.. düşük kanaması yaşadım sadece rahim temizlenene kadar daha sonra adet olmadan hamile kaldım yani idrar testine göre bunu söylüyorum.. düşükten sonra sürekli kan tahlili de oldum HCG sıfırlanana kadar
Değişik bi durummuş hayırlısı olsn inşallah

3 günüm geçti çıkar inşallah
İnşallah cnm bekliyoruz

İnşallah canım ya başka neyden olabilirki bu kahverengi akıntı böle bişey yaşayan var mı
Ben yaşadım canım sat 1 ekim 4 gün geçince öğrenmistim bir gün geçince kahverengi iki damla kadar lekelenmem oldu ertesi gün bi damla oldu ve geçti ama peceteye silince çok çok açık akıntı şeklinde geliyo Dr yerlesme olabilir demişti bana progesteron hapı kullanıyorum suan

B
Ben yaşadım canım sat 1 ekim 4 gün geçince öğrenmistim bir gün geçince kahverengi iki damla kadar lekelenmem oldu ertesi gün bi damla oldu ve geçti ama peceteye silince çok çok açık akıntı şeklinde geliyo Dr yerlesme olabilir demişti bana progesteron hapı kullanıyorum suan
enim 3 gün sürdü ama çok çok az bişey idrar testi yapmadım bıktım artık çünkü doktora geldim kist Yok dedi şimdi de kan verdim bekliorum çok heyecanlıyım ya

X