2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

İgne oluyormusun kanama icin? Gecer insallah Benden acik pembe akinti gelince progestan verdi dr alttan kullaniyordum oda mantar yapti ikigundur gece icip yatiyorum cok bas donmesi yapiyor yoksa
İki tane iğne verdi birini cuma gecesi vuruldum diğeri de bu hafta cuma olacak onun dışında progestan hapı kullanıyorum günde 3 tane canım

İki tane iğne verdi birini cuma gecesi vuruldum diğeri de bu hafta cuma olacak onun dışında progestan hapı kullanıyorum günde 3 tane canım
İgne cok etkili diger bebegimde disariya degilde rahim ici kanama alanlarim vardi hep 3-4 doz igneyle gecti cok sukur. Birde dua onerim var her gun 99kez allahumme ya mubdiu cek ufle karnina allah korusun bebegini insallah. Bende cekiyorum hergun arada esime cektiriyorum eslerin yaomasi daha iyiymis

Gitsin gitsin böyle anne olmak kolay değil süt damarlarımız genişliyor ne güzel
Öyle mi onunla mı alakalıymış... benim annemin pek sütü olmamış 3 kardeşiz 9 ay falan emmişiz. Ama o zamanlar mamalar çok popülermiş. Mamaya geçince mi azaldı bilemiyoruz tabi... bekleyip görücez :)

Bazı istatistik okumayı bilmeyen arkadaşlar yüzünden sayfa karışmış iyice.

Midesi bulanan kadınların düşük riski, bulanmayanlara oranla daha düşükmüş. Benzer şekilde kanaması olmayan kadınların düşük riskinin kanaması olanlara oranla daha düşük olacağı gibi.

Ama burda kanaması olan hiç bi kadın çıkıpta aaaaa nasıl kanaması olmayanlar daha rahat, daha risksiz, eşiyle ilişkiye bile izin var, biz kanaması olanlara sağlıksız mı diyorsunuz siz demedi. kendisinde olmayan tüm belirtileri anormal gösterme çabası olan bi zat yüzünden ortalık karıştı. Doktorlara bile kafa tutmaya kalktı.

Bi kaç gündür girip girip yazmıyorum bu iki üç kişi yüzünden ama artık huzursuzluk çıkarmasınlar bu başlıkta, yeter.

Canım ben
RABBİ HEBLİ MİNESSALİHİN günde 100 defa bu duayı okuyorum bide senin dediğini okim eşim de okuyor yer gök dua Allahım açtığımız elleri boş çevirmesin inşallah

Bu arada ev tipi doppler almayı düşünen var mı? İnternetten araştırdım. Çok memnun olan da var, hiç memnun olmayan da var... çevresinde daha önce kullanan var mı acaba? 12. Haftadan sonra duyulabiliyormuş evde.

Evet onu bende cok arastirdim fiyatida makul. Ama bulmasi zormus kalp atisini birde 16. Haftada dediler e zaten hareketlenir ozamana. Acikcasi tirstim almaya simdi kalbi duyamazsam doktora giderim habire

Canım ben
RABBİ HEBLİ MİNESSALİHİN günde 100 defa bu duayı okuyorum bide senin dediğini okim eşim de okuyor yer gök dua Allahım açtığımız elleri boş çevirmesin inşallah
Amin insallah canim. Rabbim sagsalim aldirsin kucagimiza evlatlarimizi. Onuda okuyayim. Hamile kalmayi isterken sayiyla degilde aklima geldikce okuyordum. Simdi gunluk yaparim

Konu tam çözülüyor birileri tekrardan hortlatıyor. Büyük ihtimal konu sahibi gelince bir kez daha hortlayacak. Bana mı kızıyorsunuz anlamıyorum. Ama ben en başından beri midesi bulanmayan arkadaşlar stres yapmasın. Bulanan olduğu gibi bulanmayan da olabilir diye bulanmayan kişileri rahatlatma amacı güdüyordum. Ama midesi bulanan arkadaşlar sanırım bulantıların da verdiği zorlukla daha bir stresli olduğu için üzüldüler. Çok yanlış anlaşıldığımı düşünüyorum. Hiç kimseye kötü bir şey demedim... aaaa öyle bulantı mı olur da demedim, bulantısı olmayan harikadır da demedim. Her ikisi de olası durumlardır demek istedim..

33 yaşında 4,5 senedir bebeğini kucağına almak için büyük çabalar veren bir anne adayıyım ben de. Üzülmek ya da sürekli alttan alttan birileri bana laf soksun diye burada değilim.

Tekrar söylüyorum mide bulantısı olan arkadaşlara Allah yardımcı olsun. Hepinize keyifli sohbetler. Hayırlı doğumlar. Herşey gönlünüzce olsun.

Şişkinlik ve kabızlık bende de yapıyor ama bu kahverengi leke olayını akşam doktora soracağım inşallah düşük riski devam etmiyordur. Kalınıtılar illaki geliyor bende de hep oluyordu ama benim kahverengi renk olunca panikledim.

Kahveerengi olunca sorun yok cnm eski kan oluyo o normal çoğu zaman korkma

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…