2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Ben kızıma söyledim ama doğru düzgün anladı mı bilmiyorum kızım 3 yaşında bu arada :) ben uzanınca üstüme battaniye örtüyor, sık sık tansiyon aletini termometreyi getiriyor bana veriyor bak bak diyor banyoda çıkardığım zaman başımda bekliyor sırtımı sıvazlıyor yanağımdan öpüyor geçti annecim geçti diyor, ama tabi ilgi de istiyor, yemeğidir oyunudur tuvaletidir zor yetişiyorum bir de ortalık oyuncaktan geçilmiyor hatta onunla fazla oynayamıyorum diye gidip diğer odalardan canının istediğini getirip ortalığa döküyor ev çöp ev gibi oluyor

Arkadaşım kesinlikle katılıyorum dediklerine aslında buradaki hamişlerin korktuğu şey şu bizim bulanma yada bulunmama konusu değil kimi arkadaşımız diyoki mide bulantım bi anda kesildi bebeğimin kalbi durmuş mide bulantım bianda kesildi bugün kanama başladı gibi şeyler korkutuyor benimde mesela önceki gebeliğimde hiç bulantım olmamıştı az az kan geliyordu ve sadece sağ omuzum acısından resmen can çekişiyordum 7 hafta olmasına rağmen keseyi görememiştik anlamıştım bi terslik olduğunu meğer dış gebelikmiş yani kadın anlıyo ama bunu genel söylüyorum arkadaşlar sakın ola sakın bende bu var bu yok diye endişelenmeyin hepimizin doktoru var kontrolu var ve gerçekten şu bi gerçek herkeste her belirti olmuyo kimi hiç kusmuyo kimi 9 ay kusıyo burada yazılanları kafanıza takmayın çünkü hepimizin yapısı bir değil

Benim oglum ocakta 3bucuk yasinda olacak olayin tam bilincinde degil onceleri bebek istemem kardes sevmem derdi kucuk cocuklari bebekleri cok kiskaniyordu sevemezdim korkum vardi kardesi olsa nasil olcak falan diye simdi diyorum kardesin olcak karnimda uyuyo simdi diyorum kiz olsun şila bebek olsun(pepee de ki kiz) olsun seviyorum kardesimi diyo

Mrsmelike canm sende izmirdenmissin simdi listeden gordumde hangi dokyora gidiyosun canm doktor arastiriyorumda ben
İzmir’de yim canım ben irenbe de İsmail Küçük var ona gidiyorum. Aslında tam anlamıyla kararlı değilim ona gitme konusunda. Ben hsg ve çatlama iğnesinden sonda gebe kaldım ve bu tedavi için ilk kez İsmail beye gittik gönül bağı oluştu diyebilirim. Neden kararsızsın dersen eğer irenbe sgk ile anlaşmalı olmadığı için rapor veremiyor benim de şirkete rapor vermem gereken durumlar oluyor işe gitmediğim zamanlarda. Salı günü gebelik sonrası ilk defa gidicem İsmail beye bakalım sorucam. Sen kime gittin?

Çok tatlıymış yaaaaaa “geçti annecim geçti” maşallah yerim ben onu

Merhaba kızlar hepimiz hakkınızı helal edin yazamadım ümraniye afiyete gittim bu gün düşük tehlike var dedim kanamam var dedim yarım saat sonra baktılar ve 5+6günlüğüz bu gün ultrasyonda 5+3 günlük çıktı dr bana kese var bebek yok ben kalp atışını duymadan düşük önleyici iyne yada ilaç veremiyorum dedi dr kavga ettim ben 10 senedir bekliyorum bu bebeği dedim kadın hala ilaç veremem dedi küfür etmek istemiyorum allah bildiği gibi yapsın çıktım hastaneden sonra tüp bebek dr gittim hemen yatırdı içerde bayag kan var korkulacak bir şey yok bir iki gün yatıracak seni dedi suan yatiyoruz düşük önleyici bir iyne yaptı kanamam var ama kahve rengi su an bekliyoruz üç gün hastanede yaticaz ınş rabbim bize bagislar

Allahim ya bazi dr larin duygulari alinmis gibi davraniyo robot misali... allaha havele etmek gerek insanlik nasip et boylelerine... cok gecmis olsun canim ins devam etmez kanaman onlemler alinmis bol bol dua edelim canim Rabbim korusun ins

Cok gecnis olsun.iyiki baska doktorada gitmissin. Allah bebegini sana bagislasin

İnşallah canım rabbim yanınızda olsun inşallah güzel haberlerle çıkarsın ordan

geçmiş olsun canım bak kahverengiye dönmüş bu iyi bişey sanırım. +3 e +6 ya hiç takılma hepimizin öyle farkları var. inşallah 3 gün sonra düzeldim bir hafta sonra da bebeğimin kalp atışını duydum diyeceksin

İyi aksamlar kızlar kabızlık yaşayan varmı ya cok fenayım ıkınmak istemiyorum ama duramıyorum yerimde sanki top var afedersiniz popmda
Var canim. Dr surup yazdi cok zorlanirsan kullan dedi ben dogal seylerle halletmege calisiyorum. Kabizligin yaninda cokta gaz sorunum var agrisi kasiklarima vuruyor

Allahim ya bazi dr larin duygulari alinmis gibi davraniyo robot misali... allaha havele etmek gerek insanlik nasip et boylelerine... cok gecmis olsun canim ins devam etmez kanaman onlemler alinmis bol bol dua edelim canim Rabbim korusun ins
Aynen cnm bebeğim benimle olsunda kendimi strese sokmak istemiyorum 10 yıllık dr ellerindeyiz allah razı olsun ondan çok ilgilendi alisan sadece kahve geliyor bir iki güne kesilir dedi doktorumuz bakalım ınş kesilir

Ayrica o haftada bebek gorunmez ki zaten 7. Haftalarda gorunuyor bebek hic endise etme

Tsk ederim cnm ınş o günlerinde görürüz hayırlısıyla:)

Ayrica o haftada bebek gorunmez ki zaten 7. Haftalarda gorunuyor bebek hic endise etme
Cnm evet biliyorum ben kanamam var düşük olmasın die bana iyne yada ilaç verin diyorum ben kalp atışı gormeden vermiyorum düşük önleyici diyor dengesiz

Bulantı için ilaç kullanan arkadaşlar doktorunuz hangi ilacı tavsiye etti kaç mg bilgi verebilir misiniz? Perşembeden önce dr'a sorma ihtimalim yok. Emedur 200 mg var kullansam mı kullansam mı bilemedim. Şimdiden teşekkürler.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…