2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Merhaba kızlar hepimiz hakkınızı helal edin yazamadım ümraniye afiyete gittim bu gün düşük tehlike var dedim kanamam var dedim yarım saat sonra baktılar ve 5+6günlüğüz bu gün ultrasyonda 5+3 günlük çıktı dr bana kese var bebek yok ben kalp atışını duymadan düşük önleyici iyne yada ilaç veremiyorum dedi dr kavga ettim ben 10 senedir bekliyorum bu bebeği dedim kadın hala ilaç veremem dedi küfür etmek istemiyorum allah bildiği gibi yapsın çıktım hastaneden sonra tüp bebek dr gittim hemen yatırdı içerde bayag kan var korkulacak bir şey yok bir iki gün yatıracak seni dedi suan yatiyoruz düşük önleyici bir iyne yaptı kanamam var ama kahve rengi su an bekliyoruz üç gün hastanede yaticaz ınş rabbim bize bagislar
Vicdansız olmak böyle bişey herhalde. İyi ki hemen diğer doktora gitmişsin. Bebeği görmeden başlıyorlar zaten düşük önleyici iğneye... herhalde işinden bezmiş bir doktora denk gelmişsin. İnşallah herşey çok güzel olur canım. Dualarımdasın :KK66:
İyi aksamlar kızlar kabızlık yaşayan varmı ya cok fenayım ıkınmak istemiyorum ama duramıyorum yerimde sanki top var afedersiniz popmda

Bekledikçe daha fena olursun canım. Bağırsakları çalıştıran meyvelerden yiyebilirsin, ananas, armut, süt bazılarına iyi gelir, bazılarını kabız yapar, bir de sabah kalkınca aç karnına ılık su iç, arkasından kuru kayısıyı deneyebilirsin.bir de eğer varsa köy yapımı zeytinyağını içebilirsen direk yut bi kaşık, yutamazsan ekmeği bandır ye... ama market zeytin yağı değil... Hatta çok zorlanıyorsan gün içinde de ılık su iç. Bol bol. Düzelmezsen de doktoruna bi söyle...daha şimdiden ıkınmanın bir zararı olmaz sanki, ama sen yine sen bir doktoruna sor. Gebelikte kabızlık sık rastlanan bir durummuş.

Aynen cnm bebeğim benimle olsunda kendimi strese sokmak istemiyorum 10 yıllık dr ellerindeyiz allah razı olsun ondan çok ilgilendi alisan sadece kahve geliyor bir iki güne kesilir dedi doktorumuz bakalım ınş kesilir
Ins canim ins... sen sakin olmaya calis stres cok etkiliyo biliyorum cok zor yavrularimiz rabbimize emanet ins bundan sonra dah guzel olacak:dua::dua:

ben gidicem yaklaşık 3 hafta olacak. aslında tek sebebim bebeği görmek değil ama sorucam yine de baksak zararı olur mu olmazsa görelim dicem. sen de mi gitmeyi düşünüyorsun?
Canım randevum var benım carsamba ınsAllah
Dedim ya ben Temmuz bebesiyim benim için Temmuz Anneleri başlığının yeri ayrıdır diye.... 3 günde nazar değdi.
Arkadaş bu nasıl bir hormonel denge, yok doktor bunu demiş yok bunu dememiş.
Bazen doktorlar duymak istediklerinizi söyler ki aksini söylese psikopata bağlamayın diye.
Bu tartışmaya son verilmez ise 2. şahısları rahatsız etmenizden dolayı cezalar gelmeye başlayacak. Cidden olay çok uzadı.
Hepinize sağlıklı bir gebelik süreci dilerim.
Doğum Günü 4 Temmuz :emir_bebek:
TEsekkürler
Merhaba kızlar hepimiz hakkınızı helal edin yazamadım ümraniye afiyete gittim bu gün düşük tehlike var dedim kanamam var dedim yarım saat sonra baktılar ve 5+6günlüğüz bu gün ultrasyonda 5+3 günlük çıktı dr bana kese var bebek yok ben kalp atışını duymadan düşük önleyici iyne yada ilaç veremiyorum dedi dr kavga ettim ben 10 senedir bekliyorum bu bebeği dedim kadın hala ilaç veremem dedi küfür etmek istemiyorum allah bildiği gibi yapsın çıktım hastaneden sonra tüp bebek dr gittim hemen yatırdı içerde bayag kan var korkulacak bir şey yok bir iki gün yatıracak seni dedi suan yatiyoruz düşük önleyici bir iyne yaptı kanamam var ama kahve rengi su an bekliyoruz üç gün hastanede yaticaz ınş rabbim bize bagislar
sevındım canım isvıcrede bırsey yapmazlae 3 aydakı kanamalara

İyi aksamlar kızlar kabızlık yaşayan varmı ya cok fenayım ıkınmak istemiyorum ama duramıyorum yerimde sanki top var afedersiniz popmda
Bnde vardı ıkınmadım hıcsurup verdı sabah aksam o rahatlattı ekmek pılav katı yıyecekler yemıyorum su cok ıcıyorum

Vicdansız olmak böyle bişey herhalde. İyi ki hemen diğer doktora gitmişsin. Bebeği görmeden başlıyorlar zaten düşük önleyici iğneye... herhalde işinden bezmiş bir doktora denk gelmişsin. İnşallah herşey çok güzel olur canım. Dualarımdasın :KK66:

Bekledikçe daha fena olursun canım. Bağırsakları çalıştıran meyvelerden yiyebilirsin, ananas, armut, süt bazılarına iyi gelir, bazılarını kabız yapar, bir de sabah kalkınca aç karnına ılık su iç, arkasından kuru kayısıyı deneyebilirsin.bir de eğer varsa köy yapımı zeytinyağını içebilirsen direk yut bi kaşık, yutamazsan ekmeği bandır ye... ama market zeytin yağı değil... Hatta çok zorlanıyorsan gün içinde de ılık su iç. Bol bol. Düzelmezsen de doktoruna bi söyle...daha şimdiden ıkınmanın bir zararı olmaz sanki, ama sen yine sen bir doktoruna sor. Gebelikte kabızlık sık rastlanan bir durummuş.
Aynen cnm allah razı olsun doktorum la konuştum ınş hamilelik ilerlese tamamen onlayiz artık doğuma kadar bana bayat uzak ama olsun

Cnm evet biliyorum ben kanamam var düşük olmasın die bana iyne yada ilaç verin diyorum ben kalp atışı gormeden vermiyorum düşük önleyici diyor dengesiz
rabbim iyi doktorlarla karsilastirsin. Var oyleleri onlara gore hersey kolay ama birde bize sor. İnsallah gecer kanaman iyi olursunuz bebeginde sende

İzmir’de yim canım ben irenbe de İsmail Küçük var ona gidiyorum. Aslında tam anlamıyla kararlı değilim ona gitme konusunda. Ben hsg ve çatlama iğnesinden sonda gebe kaldım ve bu tedavi için ilk kez İsmail beye gittik gönül bağı oluştu diyebilirim. Neden kararsızsın dersen eğer irenbe sgk ile anlaşmalı olmadığı için rapor veremiyor benim de şirkete rapor vermem gereken durumlar oluyor işe gitmediğim zamanlarda. Salı günü gebelik sonrası ilk defa gidicem İsmail beye bakalım sorucam. Sen kime gittin?
Bende ege üni.hastanesinde yaptirdim tup bebegi ordaki profa carsamba tekrar randevu var kalbini fln duycaz hayrlisyla ama bende napsam bilmiyorum doktor gebelik kontrollerini yapio ama cok yoğun oldugu icin dogum yapmio bide herseyi gectim onemli bise olsa ona ulasamam hayatta. Ev karsiyakada medicalparkami gitsem diyorum orada cok paraci gelio bana ya bakalm

Var canim. Dr surup yazdi cok zorlanirsan kullan dedi ben dogal seylerle halletmege calisiyorum. Kabizligin yaninda cokta gaz sorunum var agrisi kasiklarima vuruyor

Kayisi kurusu kompostosu yesen canim bi faydasi olur mu tuhh ya cok zor oluro_Oo_O

Canım randevum var benım carsamba ınsAllah

TEsekkürler
sevındım canım isvıcrede bırsey yapmazlae 3 aydakı kanamalara

Bnde vardı ıkınmadım hıcsurup verdı sabah aksam o rahatlattı ekmek pılav katı yıyecekler yemıyorum su cok ıcıyorum

Maalesef var canım kabızlık için kayısı kurusu varsaıkı uç tane yersen bıraz ıyı gelebılır

Teşekkür ederim kızlar meyve yiyorum ama ne oldu anlamdım resmen acıyo biraz rahatladım ama cok fenaymış kabız olmak ıkınmıyorum bebeğime bişey olcak die

rabbim iyi doktorlarla karsilastirsin. Var oyleleri onlara gore hersey kolay ama birde bize sor. İnsallah gecer kanaman iyi olursunuz bebeginde sende
Saol cnm allah razı olsun çok korktum rabbim ınş bu kanama son olur bir daha görmem elim ayağım bir birine girdi resmem

Inş cnm belim ve kasiklarim ağrıyor biraz bu güne oran da daha iyiyim şimdi hamdolsun:KK68:
Kanama olmadikca agrilar normal canim ins oda bitecek rahim buyuyo gogus altimiza kadar buyuyecek daha:KK48: guzel gunler bizi bekliyor ins iki uc haftaya cinsiyet meraki baslicak sonrasi minik kelebekler ucusmasi ardindan sert tekmekler:KK48: Allahin izniyle

Teşekkür ederim kızlar meyve yiyorum ama ne oldu anlamdım resmen acıyo biraz rahatladım ama cok fenaymış kabız olmak ıkınmıyorum bebeğime bişey olcak die
Devam ederse dr danismak en iyisi canim.. ilkinde 3aylik hamileyken basima geldi aman Allahim yok boyle bisey afedersin kanama bile oldu... iki uc gun hic bisey yiyip icmedim kv vefat etmisti ..o yuzden olmustum.. bol su tuketmek lazim

Bende ege üni.hastanesinde yaptirdim tup bebegi ordaki profa carsamba tekrar randevu var kalbini fln duycaz hayrlisyla ama bende napsam bilmiyorum doktor gebelik kontrollerini yapio ama cok yoğun oldugu icin dogum yapmio bide herseyi gectim onemli bise olsa ona ulasamam hayatta. Ev karsiyakada medicalparkami gitsem diyorum orada cok paraci gelio bana ya bakalm
Merhaba. Bende ege tüp. Aynı tarihlerde gitmişiz galiba. Bende Ksk da oturuyorum. Ben yarın başkent unv. Hastanesine gidicem kontrol icin. Muayene ücreti 85 tl doğum sezeryan olursa 1300 tl miş. Medikal de temmuzda yigenim dogdu 3000 tl verdiler. Başkent beğendiğim bir hastane. Sadece tarama testleri nasıl oluyor testlerden ilave ucret alıyorlar mi bilmiyorum. Ama medikal de ilave katkı payı alıyor. Bilgilerimi paylaşmak istedim. Iyi geceler

X