2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

De yemeğe çıkmış bekletiyorlar yarım saat yok dedi kanamam var dedim gelecek diyor yaa ben deli olucam kendi dr da yok bu gün başka hastaneye geldim yakın die

Slm kızlar kanamam başladı ne olur bana dua edin bebeğim benle kalsın hastaneye gidiyorum şimdi
Canım geçmiş olsun Allahım esirgesin bende de cuma gecesinden beri kanama var ama van öyle berbat bir yerki hastane konusunda özellerin acilinde ultrason yok devlet desen beş kuruş etmez şu an üniversite hastanesine gidicem bi ora kaldı denemediğim kanama yetmiyor gibi bu sıkıntıları yaşıyorum birde inşallah kalp atışını duyarsın canım Allaha emanetler

Ben de isterim ama kalp atışı duymadan 3 ay geçmeden gidemem gibi geliyor Uzun yola gideceğim bir de Nasıl olcak bilmem eşim de olmayacak yanımda

Bende bugün yedinci haftama girdim mide bulantım hiç yok bu cuma iğnelerim bitince kontrole gidicem inşallah herşey yolundadır kasık ağrım arada oluyo yatakta dönerken falan bebeğimi hissediyorum ama mide bulanmaması kötümüdür sizce

De yemeğe çıkmış bekletiyorlar yarım saat yok dedi kanamam var dedim gelecek diyor yaa ben deli olucam kendi dr da yok bu gün başka hastaneye geldim yakın die
Can'ım dua oku elini karnına koy.İnşallah birşey olmıcak iğneleri falan var onların korkma hiç.

Can'ım ya bende de yok bulantı beslenmeyle alakalı olabilir mi acaba

Kizlar benim 7 8 yıldır b12 eksikligim var simdi alt sınıra yakin cikti dr um da dodex igne yazdi yaptircam ama igneden cok korkuyorum yaa bir de bu igne genelde kasinti alerji yapiyor bana of off

Can'ım ya bende de yok bulantı beslenmeyle alakalı olabilir mi acaba
Bilmiyorum canım ama endişeleniyorum eşime de dedim bugün bu işte bi terslik var dedim inşallah iyidir bebişlerimiz beslenmeyle alakalı olmaz diye düşünüyorum belki bünyeyle alakalı olabilir diycem ama bu benim ikinci hamileliğim ilk oğlumda 5. Haftada başlamıştı bulantılarım 12 13 haftaya kadar sürmüştü.. Kansızlık vardı ozamanlar bende 10 dk ayakta dursam gözüm kararır bayılırdım ama bunda hiç bişeyim yok neden bilmiyorum sabaha kadar da ayakta dursam yorgun hissetmem kendimi :) inşallah sağlıklıdır bebişlerimiz

İnşalah herşey yolundadır ama ben de normalde hiç mide bulanması da olmazdı.İstifra etmeyi bile beceremem.Bi ara bulanıyor ama birşeyler yiyince geçiyor sürekli azar azar atıştırıyorum ben mesela hiç midem boş kalmıyor ondan da olabilir belki.Kızdır belki ondan olabilir mi?Her hamilelik farklı oluyormuş.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…