2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

En son 6. Haftada gittim Dr bı daha 12 de gel dedi. Ben de kararsızım 6 hafta çok sanki. Yani illa bebeği görmek istemiyorum ama dr bana göstermeden bile sağlıklı güzel gelişiyor dese yeter.
Bana 2 hafta sonra dedi birde çizelge verdi artık ona göre gelirsin dedi

Maşallah :) ne güzel büyüdüklerinde hep destek olurlar birbirlerine katdeşten öte var mıdır hiç. Uyuşmalar bende oluyordu şimdilik maden suyu dedi arkadaş onu denicemde haftaya kontrolüm var doktorumada danışırım ilaç verir belki
Umarim öyle olur :) suan sürekli kavga halindeler bakalim biraz daha büyüyünce ne olucak :KK48:

En son 6. Haftada gittim Dr bı daha 12 de gel dedi. Ben de kararsızım 6 hafta çok sanki. Yani illa bebeği görmek istemiyorum ama dr bana göstermeden bile sağlıklı güzel gelişiyor dese yeter.

Evet bana da 12. Haftada ikili test için gel dedi ama ben sanırım dayanamayıp giderim bebeği görmeye :)

2 hafta sonra dediği 11 mi oluyor? Şuan 9 gozukuyorsun. Herhangi bir riskin falan var mı yoksa o haftalarda kontrol etmeyi uygun gördüğü için mi öyle söyledi?
Düşük riski var canım tekrar ultrason ve kan testi yazıyor kağıtta birde ben hamile olduğumu bilmediğim için bazı ilaçlar kullandım onları araştırdı üniversite farmakoloji bölümü umarım ters birşey çıkmaz çok korkuyorum

IMG_1583.JPG

Bu arada bahsetmiştim bende ikiz gebelik devam ediyor. Ama hamileliğimi unutuyorum yani hiç bir belirtim yok. Doktora bahsettim kendi kendine nazar değdircen dedi. Önümüzdeki hafta da başlayabilir. Başlarsa 2 katı sert olur dedi. Ben bu saatten sonra olmaz artık diye düşünüyordum.

Beni asıl mahveden yaptığım iğneler. Kan sulandırıcı iğneden dolayı kolum 2 hafta şiş kaldı hatta tam geçmedi beze gibi bir şey kaldı. Kalçama da hafta da bir prolutan depot iğne oluyorum. 1 haftadır sağ bacağımı basarken canım yanmaya başlamıştı. Bugün iyice arttı baya topallayarak yürüyorum. Acı kaynağı da tam iğnenin olduğu yer. Sağlık ocağına gidip göstericem. :KK43:
Canım sen hangi iğneyi kullanıyorsun? Ben de claxene kullanıyorum. Sana ayrıca corasprin de verdi mi doktor?

Merhaba güzel anneler ilk gebelik heyacanımı burada 2011 ekim anneleriyle yaşadım çok güzel arkadaşlar edindik bebeklerimiz arkadaş gibi büyüdüler..Şimdi ikinci çocuğuma gebeyim temmuzda gelecek miniğim Allahın izniyle şimdiden herkese güzel bir hamilelik diliyorum

Merhaba güzel anneler ilk gebelik heyacanımı burada 2011 ekim anneleriyle yaşadım çok güzel arkadaşlar edindik bebeklerimiz arkadaş gibi büyüdüler..Şimdi ikinci çocuğuma gebeyim temmuzda gelecek miniğim Allahın izniyle şimdiden herkese güzel bir hamilelik diliyorum
Sağol canım amin hepimize sağlıkcakla gelsinler inşallah

Düşük riski var canım tekrar ultrason ve kan testi yazıyor kağıtta birde ben hamile olduğumu bilmediğim için bazı ilaçlar kullandım onları araştırdı üniversite farmakoloji bölümü umarım ters birşey çıkmaz çok korkuyorum
Icini ferah tut benm arkdsm film crktrmisti hamile oldgunu bilmeden onada soylemislerdi ama sag salim dogurdu masallah ..hosbuldum bu arada :KK15:

X