2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar ben de haziran anneleri topiginde İdim ilk başlarda. İkiz olacak diye düşündüğümüz için haziranda doğum yaparım diyordum. Hala yazılanları okuyorum. Orada artık bildiğiniz bebek sekline girmiş ultrasonlari hatta cinsiyet tahminleri başlamış. Çok değil bizim de bir ay kaldı :KK68:

Merhaba arkadaşlar. Bugün kabus gibi bir sabah yaşadım. Uykudan uyanıp tuvalete koşmam bir oldu. Manzarayı anlatmam mümkün değil. Zaten 13 gündür kanamam vardı ama bu kadarda korkunç degildi. Avcumn içi kadar kan pıhtısı düştü. Bayılmamak için kendimi zor tuttum. Acil özel doktora gittik. Hergün progestan iğne oluyordumm ilave olarak progestan 200 mg tablet gunde 3 defa kullanmamı söyledi. Kanama alanım fazla, düşük riski var tabi. Ama buna rağmen bebek sağlıklı.Artık yemegi bile yatakta yiyecegim. Psikolojim çok bozuk. 5. Tüp Bebek denemesinde ilk defa gebelik oldu. Tevekkül ediyorum ama çok stresliyim.
Allah yardımcın olsun.

Merhaba arkadaşlar. Bugün kabus gibi bir sabah yaşadım. Uykudan uyanıp tuvalete koşmam bir oldu. Manzarayı anlatmam mümkün değil. Zaten 13 gündür kanamam vardı ama bu kadarda korkunç degildi. Avcumn içi kadar kan pıhtısı düştü. Bayılmamak için kendimi zor tuttum. Acil özel doktora gittik. Hergün progestan iğne oluyordumm ilave olarak progestan 200 mg tablet gunde 3 defa kullanmamı söyledi. Kanama alanım fazla, düşük riski var tabi. Ama buna rağmen bebek sağlıklı.Artık yemegi bile yatakta yiyecegim. Psikolojim çok bozuk. 5. Tüp Bebek denemesinde ilk defa gebelik oldu. Tevekkül ediyorum ama çok stresliyim.
canım gecmış olsun o pıhtı ıcerde bırıken pıhtı bebegını sana bagıslasın Rabbım bı daha yasatmasın hıc bırsey bebegınden önemlı degıl yat kalkma canım

Kızlar ben de haziran anneleri topiginde İdim ilk başlarda. İkiz olacak diye düşündüğümüz için haziranda doğum yaparım diyordum. Hala yazılanları okuyorum. Orada artık bildiğiniz bebek sekline girmiş ultrasonlari hatta cinsiyet tahminleri başlamış. Çok değil bizim de bir ay kaldı :KK68:
Bnde arada takıp edıyorum sezeryan olacagım ıcın hazırana kayabılır ama ben burada olmaktan memnunum ınsAllah hersey guzel gececek

Rabbim inşallah sağlıklı kucağına almayı nasip eder. Ne kadar olumlu düşünürsen o kadar güzel hormonlar salgılar vücudun.

Herkes bulanıyor yazınca bende olmayınca tedirgin oldum bir şey bilmemek tecrübesizlik çok zormuş valla burdan öğreniyorum bir şeyler çok sağolun :) bugün maden suyu içeyim ozaman bende yavaş yavaş kalkmaya çalışıyorum gerinesim geliyor ama hamilesin dur napyorsun diyorum hemen kendime :)
Benimde hiç bulantı yok canım sadece çarpıntım oluyor
Çok moralim bozuk ya saat 13:30 belli olacak niye kese görünmedi ki
Karından gözükmez canım bende alttan istemedim üstten baktı yoktu kese sonra dayanamadım panik olmaya alttan baktırdım kese vardı
Allahım korusun miniğini inşallah canım ım dikkat et kendine

Bende dün burada başka topiğe ultrason resmimi attım 7 haftalık olması lazımmış bebeğin bizde 7 haftalık olduğumuz için tahminde bulundu arkadaş erkek dedi sağa doğru olduğu için :emir_bebek:

Geçmiş olsun canım rabbim tekrar yaşatmasın dikkat et kendine bol bol dinlen strese girme

Benim de tam gününde doğarsa benle aynı oluyor doğum günü :) bekleyip göreceğiz insallah
Herşeyin hayırlısı inşallah... hem çok heyecanlıyım hem hala acabalarım var... şöyle dolu dolu bi sevinemedim daha... inşallah rabbim hepimize yardım eder

Rabbim saglikla kucaginiza almayi nadip etsin bebislerinizi yorumlari okurken bacak kramplari gördüm bu durumu yasayanlarin magnezyum almasi gerek :)
Benim 4. Oldugu icin tecrübeliyim biraz :)
Sağol canım seninde nasip etsin rabbim maden suyu yeterli değil mi canım sen ilaçla mı aldın

Rabbim saglikla kucaginiza almayi nadip etsin bebislerinizi yorumlari okurken bacak kramplari gördüm bu durumu yasayanlarin magnezyum almasi gerek :)
Benim 4. Oldugu icin tecrübeliyim biraz :)
Maşallah. Allah Yavrularınızı size bağışlasın. Kaç yaşlarındalar :halay:

Maşallah. Allah Yavrularınızı size bağışlasın. Kaç yaşlarındalar :halay:
Sagol canim 11 8 3 yasinda ve hepsi erkek bu süpriz oldu planli degildi biz planlar yaparken Rabbimde yapti iste planini :)
Sağol canım seninde nasip etsin rabbim maden suyu yeterli değil mi canım sen ilaçla mı aldın
Amin canim insallah maden suyunu duymadum hic bide benim genelde son aylarda oluyordu suda eriyentabletlerden aliyordum

X