2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Maşallah canım gözünaydın

Gozun aydin canim

Çok sağolun kızlar :) o kadar hızlı atıyor ki şok oluyor insan. O minicik kalbin atışını duymak bukadar heyecan vericiyse o mucizeyi kucağımıza almak kimbilir nasıl birşeydir:) rabbim hayırlısıyla sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin inş:) haftaya hayırlı haberlerle başladık öyle devam ediyoruz inş hep böyle olsun

Guzel bilgi tesekkurler canim

Su icmeye de alistirin kizlar kendinizi hele dogum yaz donemi vucut suya cok ihtiyac duyacak 2014 temmuz annesiyim uc bucuk litre su iciyordum son aylar

Guzel bilgi tesekkurler canim

Su icmeye de alistirin kizlar kendinizi hele dogum yaz donemi vucut suya cok ihtiyac duyacak 2014 temmuz annesiyim uc bucuk litre su iciyordum son aylar
Maşallah ben kışın 2,5-3 litre tüketiyorum zaten o zaman 4 litreyi bulucaz

Rabbimin mucizesi resmen o kalp atisi bi susam tanesi kadar ama rabbim can vermis cok sukur cok

Amin canım inşallah

Cok midesi bulanan vardi demi bir bilgi daha ceviz mide bulantisini azaltiyormus ayrica icinde
A, b12, b16, C, D vitaminleri ile Kalsiyum, Magnezyum, Demir, Potasyum, Karbonhidrat, Protein var
O bahsettiğin kişi benim sanırım ama yiyemiyorum evde yığınla ceviz var

O bahsettiğin kişi benim sanırım ama yiyemiyorum evde yığınla ceviz var
Sadece iki tane yemeyi dene suyla birlikte al .Bir de mide bosken daha cok bulaniyor ac kalmamaya calis lutfen .Hafta olarak benden ondesin galiba bu gunler benim icin de baslicak korkuyorum Hem calisiyorum hem de annem uzak

Ben yaz kış böyleyim sen bunu dedin ya artık arttırım ben ptesi doktoruma sorucam yürüyüş ve spor yapabilir miyim diye tamam derse başlarım artık o yüzden bol su tüketirim
Bende oglumda ilk 3 ay dusuk riskiyle eve tikandim 27 hafta da kasilmalarim basladi erken dogum riskim vardi doguma kadar hep dikkat etmek durumunda kaldim inss bu kez ins kisitlanmadan rahat bi gebelik geciririm

Canim tuzlu seyler yesen bastirmiyo mu
Şuan fırında patates ve soğan yiyorum tuzluyorum birde kuru peynir başkada birşey yiyemiyorum birde maden suyu içiyorum günde bir tane gazını aldırıyorum çubuk kraker yediğim zaman kaşıntı yapıyor vücudum kabarıyor maalesef

Bende oglumda ilk 3 ay dusuk riskiyle eve tikandim 27 hafta da kasilmalarim basladi erken dogum riskim vardi doguma kadar hep dikkat etmek durumunda kaldim inss bu kez ins kisitlanmadan rahat bi gebelik geciririm
Benimde düşük riski var canım eyvah yürüyüşte mi yapamayacağım

ins gecer canim kiminin 3 ayinda bitiyo bulantisi temennim sen ve senin gibi olan arkadaslarin bi an once bitmesi bu durumun

Sadece iki tane yemeyi dene suyla birlikte al .Bir de mide bosken daha cok bulaniyor ac kalmamaya calis lutfen .Hafta olarak benden ondesin galiba bu gunler benim icin de baslicak korkuyorum Hem calisiyorum hem de annem uzak
İnşallah yaşamazsın canım benim dükkanım var kendi işim eleman bakıyor şimdilik ama onunda ameliyat işi var 1 aralık ne olucak bilmiyorum tamam canım deneyeyim sende böyle yaşarsan rapor alma imkanın Yok mu peki yada kayınvaliden yakın mı

ins gecer canim kiminin 3 ayinda bitiyo bulantisi temennim sen ve senin gibi olan arkadaslarin bi an once bitmesi bu durumun
İnşallah canım ya çok agresif sinirli oldum bundan dolayı 3 haftadır böyleyiz etrafındakilerde rahat edemiyor özellikle annem sabahları çok uğraşıyor kadın Benimle televizyon bile midemi bulandırıyor yok böyle birşey battaniye bile mide bulandırıp kusturdu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…