2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Hayırlı olsun. Adet tarihiniz geçti mi? Bildiğim kadarıyla sağlık ocağında kan testi yapıyorlar.
Çok sağolun Evet geçti 16sında olmam gerekiyordu olmadı test yaptım hemen pozitif çıktı. Çalışıyorım izin alamadığım için gidemiyorum sağlık ocağınada küçük bir ilçede oturuyorum daha pek duyulsa istemiyorum nazar değmesin diye onun için bu akşam gidip yaptırıcam kan testini haftayada randevum var
İnsallah cnm beklemek cok zor keske kese icin ayri kalp atisi icin ayri cagirsaydi ama yapmadi
Olsun canım keseyi görüp bir haftada kalp için bekletseydi daha zor olurdu bence bir hafta düşünüp dururdum ben acaba kalp atıcak mı diye dha stres olurdu

Ah bu beklemeler yokmu Hakkında hayırlısı olsun mutlu güzel şeyler yaşa inşallah :)

Çıkınca yaz hemen. Hadi hayırlı haberler ver inş canım:)

Gurbettt :) haydi bakalim guzel haberlerinizi bekliyorumm

bişeyler yiyince geçti gibi sanrm açlıktan oluyo...bu aralar cok uyuyorm sabh kalkamıyorum...sersemdim şimdi biraz daha iyiyim :)

hayırlı haberlerle gel inşallah canm bekliyorz bizdeee

normal tabi canm bi program var hamile olduğunu bilmeyenlerle ilgili doğum başlayınca öğreniyorlar herkezin bünyesi farklııı

Gurbet Güzeli'nden hayırlı haber geldi mi arkadaşlar takipteyim göremedim. Mutlu haberlerle döner inşallah tüm annelerimiz.
Çok sagolun kızlar drdan çıktım
Kese büyümüş
bebeği gördük çok şükür ölçtü 2 mm dedi kalb atışı henüz yok geç döllenme dedi haftaya yine çağırdı dottersak falan hepsını gösterdi bekliycem bakalım
Benim adetler düzensizdi bazen 35 güne çıktıgı oluyordu insAllah haftaya müjdeli haberi veririm

Kese büyümüş
bebeği gördük çok şükür ölçtü 2 mm dedi kalb atışı henüz yok geç döllenme dedi haftaya yine çağırdı dottersak falan hepsını gösterdi bekliycem bakalım
Benim adetler düzensizdi bazen 35 güne çıktıgı oluyordu insAllah haftaya müjdeli haberi veririm

Çok sevindim bebeğini görmüşsün. Haftaya da minik kalbini duyarsın inşallah. Benimde iki gün kaldı randevuma inşallah ben de güzel haberlerle dönerim sizler gibi :)

Kese büyümüş

Hayırlı olsun cnm, darısı kalp atışına olsunn..

Kese büyümüş

Çok Şükür gördün bebişi canım gözün Aydın :) haftaya da minik pıt pıtları görcen inş:) bana dua et ben nasıl haberler vericem acaba. Benim de geç döllenme gibi. 6da gitmiştim tam 5,5buçuk demişti doktor. Bugünde 8haftalık oldum. Ama aslında 7yim sanırım. Belki kalbi duyamam bende ama mercimeğimi görürüm inş:))

Kese büyümüş

Canm aynisini bugun ben yasadim. Benmde kese buyumus bebek gorundu ama kalp atisi yok haftaya gel dedi kismet artk bnmde adetlerm duzensz 33 35 arasi ksmet ins haftaya ikimizde duyariz pit pitlari :)

Selaam kizlaaar. Bugun kontrol vardii bizimde. Bebegimi gordum ama kalp atisini duyamadik hamileligim geriden geliyormus biraz. Sat a gore 7 haftalik hamileyim. Ama benimki gec dollenme herhalde doktor 5 -6 haftalik arasi dedi

Ne güzel sizde görmüşsünüz bebeğinizi. Haftaya da inşallah kalp atımını duyduğunuz haberini alırsınız ve mutluluğunuzu paylaşırız birlikte :KK66:

Selaam kizlaaar. Bugun kontrol vardii bizimde. Bebegimi gordum ama kalp atisini duyamadik hamileligim geriden geliyormus biraz. Sat a gore 7 haftalik hamileyim. Ama benimki gec dollenme herhalde doktor 5 -6 haftalik arasi dedi
Aynı senle benm o zaman aynen banada 5-6 hafta dedı 2 mm dedı bebek

Çok Şükür gördün bebişi canım gözün Aydın :) haftaya da minik pıt pıtları görcen inş:) bana dua et ben nasıl haberler vericem acaba. Benim de geç döllenme gibi. 6da gitmiştim tam 5,5buçuk demişti doktor. Bugünde 8haftalık oldum. Ama aslında 7yim sanırım. Belki kalbi duyamam bende ama mercimeğimi görürüm inş:))
InsAllah canım gec olsun güç olmasın insALlah bızım bebeler nazlı çıktı

Değiştircem canım. İnan insan hayal bile kuramıyor. Sevinçle geçirmem gereken günler zehir oldu.
öyle düşünme canm hayrılısı diye düşün...rabbim daha kötüsünden korusun...

Kese büyümüş
gözün aydın canm hayırlı olsun bnm yavrumda 2mm di inşallah büyüyordur....
kaç haftalıkmış fln bişey demedimi yafa ultrason foto verdiysa sol altta yazar :)

hayırlı olsun canm inşallah kalp sesini de duyarızz

Canm aynisini bugun ben yasadim. Benmde kese buyumus bebek gorundu ama kalp atisi yok haftaya gel dedi kismet artk bnmde adetlerm duzensz 33 35 arasi ksmet ins haftaya ikimizde duyariz pit pitlari :)

ooo haftaya pıt pıt duyma haftası maşallah:nazar:
inşallah hepimiz duyarız mucizenin sesiniiii:dua: haftaya buralar neşelensin inşallahhh:KK6::KK73:

Kese büyümüş
Gözünaydın canım haftayada inşallah kalp atışını duyarsınız

Kese büyümüş
Çok şükür canım Nice mutlu haberlere inşallah :KK66:

Çok sevindim bebeğini görmüşsün. Haftaya da minik kalbini duyarsın inşallah. Benimde iki gün kaldı randevuma inşallah ben de güzel haberlerle dönerim sizler gibi :)
cok sagoç canm amın ınsAllah

Hayırlı olsun cnm, darısı kalp atışına olsunn..
Cok aagol canm ınsAllah
evet olabılır saglıklı olsunlar da sorun degıl haftasını kapatırlar

öyle düşünme canm hayrılısı diye düşün...rabbim daha kötüsünden korusun...

gözün aydın canm hayırlı olsun bnm yavrumda 2mm di inşallah büyüyordur....
kaç haftalıkmış fln bişey demedimi yafa ultrason foto verdiysa sol altta yazar :)

hayırlı olsun canm inşallah kalp sesini de duyarızz

ooo haftaya pıt pıt duyma haftası maşallah:nazar:
inşallah hepimiz duyarız mucizenin sesiniiii:dua: haftaya buralar neşelensin inşallahhh:KK6::KK73:
2 mm dedı canm resım kendı aldı bana vermedı
Gözünaydın canım haftayada inşallah kalp atışını duyarsınız
amın cnm hep beraber

Çok şükür canım Nice mutlu haberlere inşallah :KK66:
ınsAllah cnm hep beraber

X