2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Çok sagolun kızlar drdan çıktım
Kese büyümüş
bebeği gördük çok şükür ölçtü 2 mm dedi kalb atışı henüz yok geç döllenme dedi haftaya yine çağırdı dottersak falan hepsını gösterdi bekliycem bakalım
Benim adetler düzensizdi bazen 35 güne çıktıgı oluyordu insAllah haftaya müjdeli haberi veririm
Bebeğini görmüssun en azından canım inşallah kalp atışını da en kısa zamanda duyarsın gözün aydın

Bebeğini görmüssun en azından canım inşallah kalp atışını da en kısa zamanda duyarsın gözün aydın
InsAllah canım kımseyı darda burakmasın Mevlam
Tsk ederiz ins haftaya pit pitlaar valla cok heyecanlym elimde ultrason resmi bakip bakip duruyorunm
Kız benım oda yok dr vermedı bıde kan tahlılı yapacaktı yapmadı unuttu bnde unuttum cıktım

Merhaba arkadaşlar Allah izin verirse ben de Temmuz annesi olacağım inşallah ama daha kalp atışını duymadık yarın randevum var ben peş peşe 2 bebek kaybettim diye çok korkuyorum bir birimize dua edelim, hepimiz bebeklerimizi sağ salim kucağımıza alalım inşallah. Bakalım yarın kalp atışı var mıdır, yani normal bir bebekte 8.haftada kalp atışı duyulur dimi?

Merhaba arkadaşlar Allah izin verirse ben de Temmuz annesi olacağım inşallah ama daha kalp atışını duymadık yarın randevum var ben peş peşe 2 bebek kaybettim diye çok korkuyorum bir birimize dua edelim, hepimiz bebeklerimizi sağ salim kucağımıza alalım inşallah. Bakalım yarın kalp atışı var mıdır, yani normal bir bebekte 8.haftada kalp atışı duyulur dimi?
Canım izninle sormak istiyorum kaç haftalık kaybettin bebeklerini ve nedeni neydi.. bende iki ay önce düşük yaptım ve ardından hemen hamile kaldım korkuyorum şimdi.. Rabbim kucağına almayı nasip etsin :dua::dua:

Kızlar bende mide bulantıları baya arttı ama bulantıyla aynı oranda iştahım da arttı. Sürekli açım ve sürekli midem bulanıyor. Bu nedenle de sürekli ekmek, poaça, simit gibi midemi bulandırmayan şeyler yemek zorunda kalıyorum. İyice şiştim, hamilelikte şişkinlik ve kabızlık zaten malum..

Çok zor günler geçiriyorum :KK43:

Canım izninle sormak istiyorum kaç haftalık kaybettin bebeklerini ve nedeni neydi.. bende iki ay önce düşük yaptım ve ardından hemen hamile kaldım korkuyorum şimdi.. Rabbim kucağına almayı nasip etsin :dua::dua:
Amin canım hepimizin inşallah, Birini geçen sene kaybettim ben benim başıma gelmez diye hiç içimde kötü bir his yoktu 8-9 haftalıkken giderim diye gitmişken de kalp atışlarını dinlerim diyordum bi gittim kalbi durmuş dedi doktor meğer atmış ama sonradan durmuş, birini de bu sene kurban bayramında düşük yaptım nedenini bilemedik Dr korunmana gerek yok dedi ama hamile kalırsan hemen gel dedi ben de gittim progestan ve ecopirin ve folikasit verdi en son gittiğimde kese göründü ama kalp atışı yoktu yarın gideceğim inşallah

Kızlar bende mide bulantıları baya arttı ama bulantıyla aynı oranda iştahım da arttı. Sürekli açım ve sürekli midem bulanıyor. Bu nedenle de sürekli ekmek, poaça, simit gibi midemi bulandırmayan şeyler yemek zorunda kalıyorum. İyice şiştim, hamilelikte şişkinlik ve kabızlık zaten malum..

Çok zor günler geçiriyorum :KK43:
Aynen tatlım mide bulantısından bahsetme hiç zerre azalmıyor aksine hergün daha zor oluyor günler de geçmiyor sanki dayanamıyorum bir tek ekmek yiyordum ama o da artık midemi ekşitmeye başladı ne zaman geçer bu bulantı en azından ne zaman azalmaya başlar

Sat 20 ekim kizlar bugun kese 4mm cikti doktor kese küçük dedi. Cuma tekrar cagirdi. Internette 1 4 arasi normal diyor bu haftada. Birde karindan ultrason pek idrarda yoktu. Beta hcg de tahminen 3000 civari

Aynen tatlım mide bulantısından bahsetme hiç zerre azalmıyor aksine hergün daha zor oluyor günler de geçmiyor sanki dayanamıyorum bir tek ekmek yiyordum ama o da artık midemi ekşitmeye başladı ne zaman geçer bu bulantı en azından ne zaman azalmaya başlar

Benimde her yediğim kalıp gibi midemde kalıyo, hiç sindirilmiyor gibi. Her anım mide bulantısı, açlık ve şişlik hissi ile Geçiyor.

Miniğim için hepsine razıyım ama onu besleyemiyorum diye çok Üzülüyorum :KK43:

Bi anlik stres derken ne yasadinda durdu cnm bende gun icinde bi cok kez korkuyorum sonrada evham yspiorm birsey oldumu diye. Bu aralar herseyde beni buluyor dun yolda bir kopek hav demezmi megersem kedi geciomus ödüm koptu.
Canım bi doktor daha net olmayan birşey yüzünden anneme lenf kanserisin dedi ve dünyam başıma yıkıldı ve kendimi ağlaya ağlaya helak ettim onun stresinden oldu halbuki alakası yokmuş başka doktora gösterince doğru sonucu öğrendik.

Benimde her yediğim kalıp gibi midemde kalıyo, hiç sindirilmiyor gibi. Her anım mide bulantısı, açlık ve şişlik hissi ile Geçiyor.

Miniğim için hepsine razıyım ama onu besleyemiyorum diye çok Üzülüyorum :KK43:
Evet insan içine çıkamaz oldum öğürmekten ama hava almak biraz iyi geliyor dışarı çıkarıyor eşim zor bela hazırlanıyorum ayaklarımı sürükleyerek çıkıyorum ama hava iyi gelince iyiki çıkmışım diyorum ama eve dönünce yine aynı ben oluyorum, bir tarafım bebeğim için sık dişini diyor ama sıkıcak gibi değil hiç, siz kalp atışını duydunuz mu?

Evet insan içine çıkamaz oldum öğürmekten ama hava almak biraz iyi geliyor dışarı çıkarıyor eşim zor bela hazırlanıyorum ayaklarımı sürükleyerek çıkıyorum ama hava iyi gelince iyiki çıkmışım diyorum ama eve dönünce yine aynı ben oluyorum, bir tarafım bebeğim için sık dişini diyor ama sıkıcak gibi değil hiç, siz kalp atışını duydunuz mu?

Evet ben duydum, geçen hafta pazartesi günü. Tarihlerimiz yakın, senin randevun ne zaman?

X