2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bugun aile hekimligine gidip gebelik kaydini actirdim. Doktorun istedigi test vardi onları yaptirdim. Cok tatli idi hemsire. Doktorunuz kim sedi soyledim ozel hastane vs. Sakin gidip para verip yaptirmayin hastanese gelin burda hepsini ücretsiz yapiyoruz. Kalp atisini da duyunca ikili test ve zeka testi icin de randevu almaya calisin devlet hastanesinden. Onlar dışarıda pahali yaptirmayin hic dedi. Ama sag olsunlar ilk gittigim hastane devlet hastanesiydi ikili test ve zeka testi icin bana gun vermislerdi.

5. ayda da gidip tetenos asisi oluyormusuz.

Bende bir gogus agrisi bile yok :) sukret bence mide bulantisi kotu bir sey :)
Zaten sukrediyorum cnm ama gogus agrim fln var bide cok sistiler aman ins doguma kadar boyle bulantisiz gecer de rahat bi hamilelik geciririm bazilari kokuya bile duyarli valla sukretmek lazim :)

Bende de yok canım. Gerçi erken mi bilmiyorum 5. Haftadayım ama hiç olmayacak gibi geliyor. Ne güzel işte inşallah bulantısız geçiririz.
5. Hafta da oluyormu bilmiyorum cnm hic yasamadim oyle bulanti fln ins olmaz bulanti benim bi arkadasim 2 hamilelegindede 9 ay yatti kalkamadi

Dün geceden beri benımde midem bulanıyor :kusmuk:
bişeyler yiyince geçti gibi sanrm açlıktan oluyo...bu aralar cok uyuyorm sabh kalkamıyorum...sersemdim şimdi biraz daha iyiyim :)

Selam kızlar beklıyorum
hayırlı haberlerle gel inşallah canm bekliyorz bizdeee

Gunaydin kizlar herkeste bulanti var bende tik yok normal dimi bu durum
normal tabi canm bi program var hamile olduğunu bilmeyenlerle ilgili doğum başlayınca öğreniyorlar herkezin bünyesi farklııı

Bugun aile hekimligine gidip gebelik kaydini actirdim. Doktorun istedigi test vardi onları yaptirdim. Cok tatli idi hemsire. Doktorunuz kim sedi soyledim ozel hastane vs. Sakin gidip para verip yaptirmayin hastanese gelin burda hepsini ücretsiz yapiyoruz. Kalp atisini da duyunca ikili test ve zeka testi icin de randevu almaya calisin devlet hastanesinden. Onlar dışarıda pahali yaptirmayin hic dedi. Ama sag olsunlar ilk gittigim hastane devlet hastanesiydi ikili test ve zeka testi icin bana gun vermislerdi.

5. ayda da gidip tetenos asisi oluyormusuz.
Benim gittigim saglik ocagindaki hemsirede cok iyi oda bana ayniskni dedi bide 22 subata gun verdi gidicem iste asi fln yapilicakmis

X