2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Benim daha önce dusugum yok ama sağolsun yakın bir arkadaşım hamileligimi soyledigimden beri üç tane düşük haberi verdi bana... Bir de başka bir topikte bir iki düşük haberi aldım. Psikolojim bozuldu vallahi sürekli eşime yaşıyordur di mi diyorum
Yakin arkadasin psikolojini bozmaya calistigina gore pekte iyi bi arkadas diil cnm

Bana yarın için çok dua edin kızlar ve hepımız ıcın gıdecek olanlar için yüzümüz gulerek gelelım ınsAllah
Hayırlı guzel haberler yazalım buraya
allah insallah hepimize doktorlardan guzel haberler aldirsin canim allah acilarini yasatmasin insallah bebislerimizin amin

Canm aynı durum bende de var sağ yumurtalığmda çikolata kistim vardı. Muayene de sağ tarafımda çok batma oluyor diye sorduğumda doktor normal sağdan yumurtlamşsın dedi. Bende şaşırdm o tarafta kist olunca ama oluyormuş demekki

AA demek oluyormuş öyle canım. Ben de bugün gidince sorucam bakalım. Hamilelik küçültüyormuş çikolata kistini. Bak bu kistle hamile kalman çok iyi demişti bana doktor. Doğumda sezeryanla alıyorlarmış genelde kisti.

Aa kizlar bir de simdi hatirladim gece ruyamda kasiklarim agriyodu aglayarak uyandim gercekten agridan ölüyorum esim falan uyandi telaslandi 2 saat uyuyamadim agridan .Findigim büyüyordur demi

Günaydın nasılsınız bugün? Ben pek iyi değilim mide bulantısı kusma zor bir gece oldu ay birazdan da okula gitmem lazım bulantılar için neler yapıyorsunuz kızlar?

Günaydın nasılsınız bugün? Ben pek iyi değilim mide bulantısı kusma zor bir gece oldu ay birazdan da okula gitmem lazım bulantılar için neler yapıyorsunuz kızlar?
Günaydın canım benimde bulantı ve kusmalar geçmedi son 2 gündür tuzlu haşlanmış patates tüketiyorum

Gunaydin guzel annelerrrr:KK49::KK49::KK49::KK49: dr gidecek olanlar guzel haberlerinizi bekliyoruz ins... bulantisi olanlar ins bi an once gecer :ruh::ruh: zor olur ya Allah yardimciniz olsun... birde evet hava baya kotu kizlar dikkat edin gebelikte hasta olmak zor oluyo:kahve::kahve::hasta::hasta: gunde bi iki bardak ihlamur icilebilir en zararsiz bitki cayi.. benimde yatsam hic agrim sizim yok ama kalsam bi iki is yapsam ayakta dursam sol kasigim ve belim cok agriyo:işsiz::işsiz:

Merhaba arkadaşlar. Dün doktora gittim. Bebek var kalp atışı yok haftaya gel dedi. İki gündür mide bulantılarım azalmıştı. Korkuyorum.

Ben de deniyim patatesi inşallah iyi gelir midemde hiç birşey durmuyor ki ilk hamileliğimde sadece bulantım vardı şimdi sürekli çıkarıyorum yediklerimi Allah yardımcımız olsun canım sağol
Amin canım hepimizin yardımcısı olsun benimde zor geçiyor bütün belirtileri yaşıyorum

Merhaba arkadaşlar. Dün doktora gittim. Bebek var kalp atışı yok haftaya gel dedi. İki gündür mide bulantılarım azalmıştı. Korkuyorum.

Dünde aynısı bi arkadaşa kese var bebek yok dedi başka dra gitii hemen orda görüldü kalp sesini bile duydu moralini bozma başka dr a git hemem

X