2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Kizlar merhaba, bir haftafir bulantidan başını kaldiramayan ben bu aksam birden kesildi tedirginim varmi boyle birsey basina gelen

Ayy Allahım canım şunu çekti bunu çekti diyeceğimiz günler ne zaman acabaaa???açlık sınırında yaşıyorum günlerdir ya. Ağzımın tadı yok kağıt yiyor gibiyim. Zorla süt içiyorum şimdi. Sabah 1dilim ekmek zor yedim. Öğlen de az bişey çorba. Akşam yiyemedim bile yemek. Halbuki çok açım biliyorum ama yiyemiyorum. Nolcak böyle kızlar??sürekli halsizim yatıyorum yattığım yerde uyuyup kalıcam. Açlıktan belki de biraz bu halsizlik.
Ben hiç aşermedim mesela ilkinde. Herkesin hamileliği farklı oluyor.

İyiaksamlar kizlar. Bizde 4+5 te vaginal 5+1 yani bugun karindan gordum kesemizi. 8mm daha. Haftaya cuma kalp atimina cagirdi insallah duymak nasip olur. Birde Bulantilar nezaman basladi sizde kizlar 6.haftamdayim daha birsey yok istahim cok acik ve bugun hafiften goguslerim agrimaya basladi. Bu agriya kadar hamile olduguma pek inanmiyordum :)

Ban gittim doktora keseyi gördük şükür kalp atışıda var ama dinletmedi daha küçük sese dalgası göndermek istemiyorum dedi inşş sağlıklı gebeklik yaşarız bebeklerimizide alırız kucağımıza
Bende gördüm minikimi ii bugünn:KK200: haftaya kalp atışı için gidicem inşallahh:anneadayı:

İyiaksamlar kizlar. Bizde 4+5 te vaginal 5+1 yani bugun karindan gordum kesemizi. 8mm daha. Haftaya cuma kalp atimina cagirdi insallah duymak nasip olur. Birde Bulantilar nezaman basladi sizde kizlar 6.haftamdayim daha birsey yok istahim cok acik ve bugun hafiften goguslerim agrimaya basladi. Bu agriya kadar hamile olduguma pek inanmiyordum :)
Canım bende yarın 7 haftalık olacam şuana kadar hiç bulantım olmadı aşerme de yok düne kadar göğüslerim çok şişmişti aciyordu bugün onlarda yok yani şuan hiç bir hamilelik belirtim yok cumartesi günü bebegimin kalbini dinledik çok şükür inşallah iyidir bebeğim belirtiler olmayınca korkuyor insan

Canım bende yarın 7 haftalık olacam şuana kadar hiç bulantım olmadı aşerme de yok düne kadar göğüslerim çok şişmişti aciyordu bugün onlarda yok yani şuan hiç bir hamilelik belirtim yok cumartesi günü bebegimin kalbini dinledik çok şükür inşallah iyidir bebeğim belirtiler olmayınca korkuyor insan
Aynen ya iceriyi izleme sansimiz olsaydi keske:-) gozun aydin neguzel duymussun minnagini ben oglumda 6+5 te duymustum haftaya cuma gene ayni olacagim. İnsallah duyarim bende

mrb herkese ben bu gün 2 tane test aldım birini yaptım 1 2 saat sonra ikinci çizgi belirli belirsiz çıkmış yarın ilk idarla yapacam ikinci testi inşşş güzel haberlerle gelirim size bu arada 3 günüm var adete
Canım senı merak edıyorum nerdesın acele cevap

X