2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Ben kendimi böyle bilmezdim . İnşallah bebem doğana kadar şizofrene kadar ilerlemem
Bende ayniyim canim merak etme olmazsin :) bat nezaman benimki 15 kasimdi. Yumurtlamam 29 ekimde oldu. Kendi degerlerimi yazayim icin rahatlasin. 8kasimda 29. 10 kasim 76. 12 kasim 330. 13 kasim 567. 15 kasim 1260. Suan 4+4 um

Rahimde ağrısı olan varmiii bende bugün akşam başladı ve hâlâ devam ediyo. Ve bütün ağrılarım akşam başlıyo nedense

Az once bi tane ictim vardı evde. Yarin benim moralimi bozacaklar gene. Hic bosuna kullanma dusecekse duser diyecekler . Deger artisim da cok guzel aslinda. Cumartesi 20 idi bugun 246. Yumurtlama 30 ekimeydi daha 17.gun hamilelikte

Canım hayırlı olsun bebişin çok sevindim Rabbim sağlıkla kucağına almayı naaip eder inşallah

Evet canm ya 1 bucuk sene bekledim cnku.
Gözün aydın hayırlı olsun inşallah

İnşallah güzel devam eder canim. Bende güzel haberler alırım inşallah yarin
İnşallah cnm saol senin kaçıncı kontrl

Rahimde ağrısı olan varmiii bende bugün akşam başladı ve hâlâ devam ediyo. Ve bütün ağrılarım akşam başlıyo nedense
Normal oturunca kasıklarım ağrıyo biraz rahat oturmam yada uzanmam lazm geçnesi için genlde yatıyorm

kızlar sağlık ocağına ne zaman gitmemiz gerekiyor, ben 6+5 oldum, hastanede testlerimi yaptırdım, ne zaman gitmem gerekir sağlık ocağına?
Bugun bnm dr kan tahlilleri istedi sağlık ocağında yaptır ve bildir dedi p.tesi 6+0 olucam kısmetse sende bildirebilirsin herhangi bi terslik yoksa

Bugun bnm dr kan tahlilleri istedi sağlık ocağında yaptır ve bildir dedi p.tesi 6+0 olucam kısmetse sende bildirebilirsin herhangi bi terslik yoksa
bazı doktorlar sağlık ocağında istiyolar evet ben hastanede yaptırdım, aşı için 20. haftadan sonra gözüküyo ama ilaç yazdırmak için kaydolmak gerekiyo

Gecmis olsn cnm dikkat et kendine agir falan mi kaldirdin

Ben 4+6da gordum keseyi tabi kisiden kisiye degisedebilir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…