2018 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Kız

OY: 118 51,3%
  • Erkek

OY: 102 44,3%
  • İkiz Kız

OY: 3 1,3%
  • İkiz Erkek

• İkiz, Bir Kız Bir Erkek

• Üçüz

OY: 1 0,4%

• Ankete Katılan
    230
Selam kızlar nasılsınız bebekler nasıl ben adet görmeye başladım bu arada doğumdan sonra 55.günümde var mı adeti gelen

Benimde bi ara kanamam bitmisti fakat i3 4 gundur lekelenmem var hala bitmedi sanirim 40im olmak uzere anlamadim normal mi

Benim sari akintim azalarak bitecekti ki 3gundur hafiften kanamamgeliyodu. Dun den beri oda kesildi.
Adet olacakmisim gibi hissediyorum. Umarim biran once olurum cunku oldum olacak diye beklemek cok stresli geciyor.duzene tutturmak cok onemli vucut sagligimiz icin.

Keske topik içeriği duzenlense.

Mesela bebeklerimizin dogum tarihi. Dogum kilosu ve boylari.

Boykw bi tablo olsq mesela?

Bugun oglum gece 3:53de uyandi. Meme istedi.

Yani sonunda gece memesinin saatini kendiside anladi . insallah hep bu duzende gideriz.

Gece 12 bucukta vermistim memeyi. 3:53 te uyandi ve suan yine meme veriyorum.

Düzene girdiğimizi görmek cok mutlyluk verici :KK70:

Sizlerde de gece atıştırmalık duzeni oluştu mu ?

Benim lohusa kanamam oglumda 53 gun surmustu. Sonrasinda oglum 4 aylikke adet gordum.

Kizimda ise lohusa kanamam ve akintim 30.gun civari kesildi. Adet ne zaman gormeye baslayacagimi ben de merak ediyorum.

Hemen adet olunmayabilir normal doğumda 1 yılı bulabiliyor. Ilk kızımda doğumdan 13 ay sonra regl oldum mesela.Sezeryanda da 6 ayı bulabilir diye biliyorum.

Benim sari akintim azalarak bitecekti ki 3gundur hafiften kanamamgeliyodu. Dun den beri oda kesildi.
Adet olacakmisim gibi hissediyorum. Umarim biran once olurum cunku oldum olacak diye beklemek cok stresli geciyor.duzene tutturmak cok onemli vucut sagligimiz icin.

Ne zaman adet olucam yada olucak miyim bnde merak ediyorum emzirirken olmayanlarda oluyomus ama o zamsn digumdan kalan gobegin hemen inecgini dusunmuyorum bn
Bugun oglum gece 3:53de uyandi. Meme istedi.

Yani sonunda gece memesinin saatini kendiside anladi . insallah hep bu duzende gideriz.

Gece 12 bucukta vermistim memeyi. 3:53 te uyandi ve suan yine meme veriyorum.

Düzene girdiğimizi görmek cok mutlyluk verici :KK70:

Sizlerde de gece atıştırmalık duzeni oluştu mu ?

Yavas yavas ogrenicek canim baksana bikac gunde alismus bilehemen insallaaj kilosunada yansitir

Merhaba arkadaşlar bebeğine hamak kullanan ve memnun kalan varmı? Hamak almayı istiyorum ama hangisi kullanışlı karar veremedim

Kızlar bende 40 çıktıktan sonra 3 gün sonra adet oldum ve olduğum ilk gün kasıklarım ve karnımda ağlıyor vardı sanki kasıklarım yırtılıyordu.

Ne zaman adet olucam yada olucak miyim bnde merak ediyorum emzirirken olmayanlarda oluyomus ama o zamsn digumdan kalan gobegin hemen inecgini dusunmuyorum bn

Yavas yavas ogrenicek canim baksana bikac gunde alismus bilehemen insallaaj kilosunada yansitir

Ayyy. İnsallah ya. Coook amin coookkkk. Boğazı iyi masallah. Artik kusmuyor . cis ve kakasi da cok duzenli.

Arada bi gazimiz sanci yapiyor ama oda olur o kadar. Yavrum ya. Gozlerimin iicine bakiyor resmen. Bu hafta sonuna dogru s.ocagina goturecegim. Tartsinlar bi daha. Yoksa catlayacagim. Insallah kilo almistir biraz.

Ne kadar istemesemde mama ya baslayabiliriz. Insallah hic gerek kalmaz buna.

Benim ksikkarim da agri var. Sanki hasta olacak gibiyim.insallah olurum ya.

Gerci suratim dogumdan beri kirec gibi. Gmhasta olunca iyice beyazlarim ama olaun.10 aydir vucut kapandi kaldi. Adet döngüsü bemim icin cok onemlk. Adet olamazsam spora baslamak zorundayim.
Cunku asiri sinirli ve gergin oluyoru.m. Bebegime yansıtmak istemiyorum hicbir biyolojik olayj.

Arladaslar ben birseh sorucam .

Bazem memelerim kocaman oluyor taş gibj sert. Bazen de suan oldugi gibi yumuşacık.
Yumusak oldugu zamanda sütü m var dimi.

Bu süt Konusu cok geriyor beni

Ayyy. İnsallah ya. Coook amin coookkkk. Boğazı iyi masallah. Artik kusmuyor . cis ve kakasi da cok duzenli.

Arada bi gazimiz sanci yapiyor ama oda olur o kadar. Yavrum ya. Gozlerimin iicine bakiyor resmen. Bu hafta sonuna dogru s.ocagina goturecegim. Tartsinlar bi daha. Yoksa catlayacagim. Insallah kilo almistir biraz.

Ne kadar istemesemde mama ya baslayabiliriz. Insallah hic gerek kalmaz buna.

Benim ksikkarim da agri var. Sanki hasta olacak gibiyim.insallah olurum ya.

Gerci suratim dogumdan beri kirec gibi. Gmhasta olunca iyice beyazlarim ama olaun.10 aydir vucut kapandi kaldi. Adet döngüsü bemim icin cok onemlk. Adet olamazsam spora baslamak zorundayim.
Cunku asiri sinirli ve gergin oluyoru.m. Bebegime yansıtmak istemiyorum hicbir biyolojik olayj.

Ben eminimki yansiycak canim cunku burdada sordum hemsire aynisini soyledi bi göğsün bitmeden digerine gecme yarim saat ver diye , ordaki hemsirem ilk gelen sut seker ardindan protein ve yag bebege yagli kismi kilo aldirir demisti demekki hakliymis

Bence artik bizi goruyolar oglumda oyle bugun onunla konuştum konustum gozleri hep yuzumdeydi ardindan gulucuk yapti o kadar sevindimki yavas yavas alışıyolarbize

Sanirim o kaybettimiz enerji ve kandan niyetse her aynaya bakista daha sari duruyorum bnde 40 gunden sonra toplanirsin diyorlar gorucez insallah

Adet olmazsak vucudumuz daha zorlanmasa bari

X