2018 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Kız

OY: 118 51,3%
  • Erkek

OY: 102 44,3%
  • İkiz Kız

OY: 3 1,3%
  • İkiz Erkek

• İkiz, Bir Kız Bir Erkek

• Üçüz

OY: 1 0,4%

• Ankete Katılan
    230
Maşallah bebişlere bi benim kızım mı az almış ya 3100 doğdu 3900dü.. Dr gayet iyi dedi ama beni rahatlatmak için galiba. Ya sütüm çekildi gibi geliyor resmen kızlar sizin de öyle mi ilk günler şişer rahatsız olur sağardım şimdi sağmak nerde hiç öyle olmuyor saatler geçse de.

Maşallah bebişlere bi benim kızım mı az almış ya 3100 doğdu 3900dü.. Dr gayet iyi dedi ama beni rahatlatmak için galiba. Ya sütüm çekildi gibi geliyor resmen kızlar sizin de öyle mi ilk günler şişer rahatsız olur sağardım şimdi sağmak nerde hiç öyle olmuyor saatler geçse de.
Canım Benimde ilk günler öyleydi çok fazlaydı ama şimdi hem bebiş büyüdü ya ondan sağacak kadar çok olmuyor bebek hepsini içiyor artık bırakmıyor ama çok şükür yine arada sağıyorım.

Benim de aynen seninki gibi 3100doğdu bir aylık kontrolde 4kilo olmuştu herkesin bebeği bir buçuk kilo alırken bizimki 900gr almış ama doktor bana da normal dedi bir anda aşırı kilo alırsa bağırsaklar aniden büyüdüğü için gaz sorunu daha çok yaşanıyormuş

Benim de aynen seninki gibi 3100doğdu bir aylık kontrolde 4kilo olmuştu herkesin bebeği bir buçuk kilo alırken bizimki 900gr almış ama doktor bana da normal dedi bir anda aşırı kilo alırsa bağırsaklar aniden büyüdüğü için gaz sorunu daha çok yaşanıyormuş
Öyle olsaymış ne olacakmış acaba şu gaz yüzünden şu saat oldu hala ayaktayız 6saattir uyuyamadı. Büyük kızım da hasta ateşli hangisine bakacağımızı şaşırdık

3800 doğdu 5400 dü benim bebişimde. Ama ilk zamanlar mama vermiştim şimdi anne sütü devam ediyoruz

Onceki mesaji gormemisim canim evet daha dogmadilar diye konusurken simdi kucagimizdalar bile bizimde yarin 3 haftamiz biticek oysaki ne kadar cabuk gectii , herkes hep derdi cabuk buyuyolar diye ama hic bu kadar cbuk olcagini dusunmemistim

Oglun uyudukca sende uyumaya calis birak isin varsa kalirsada kalsin yoksa oglunun ilgiye ihtiyaci varken sende onunla ilgilenemzsin, biz uyuyakalmisiz bugun sutunu verdim oynarken uyumus yavrum bnde yanina uzanmistim uaymir uyanmaz geri sutunu verdim boyle olunca bazen 3 saati geciyor o zaman üzülüyorum ac kldi diye

Bugunde doktora ciktik saglik pcagina yani ama hic aydinlatici bisey soylemediler kolikte olabilir gaz sancisida diyo o kadarini bende biliyorum fakat kolik olsa saatlerce durmadan aglar diye biliyorum oysaki oglum tek kakasini yaparken agliyor napiyim hic bilmiyorum, agzinda emzik vardi emzik verme bos hava yutmasin dediler bende cok istemiyorum da bazen gercekten onu sakinlestiriyor

Sizler kullaniyo musunuz ?
Kullanıyorum ben

Masallah ne kaadr guzel kilo almislar :nazar:biz daha bir aylik olmadik ama bi ay sonunda 1 kilo almis olcagini sanmıyorum 20 gunlukken tartildiginda 350 gram almisti o zaman bu cok az :110: ne kadra zamanda emziriyosun acikinca aglar biliyotum ama bn oglumu biraksam bazen 4 5 saat bile uyur uyandirip brn emziriyorum 20 25dk , ama bu komuyu bi tutlu cozemedim birakirsam daha cokta icer fakat o zamanda kusuyo bi turlu anlayamıyorum :KK43:

Peki agzinda emzik varke hic ağlayıp uyandi mi ? Gecen gece bebegimde bıraktım emzigi normalde uyuyunca cekiyorum ama bn uya ndirama kafar o gece hic kalkmadi sanki emzikle aciktigini farketmemis gibi hissettim
Uyuynca emziği kendi atıyor. Sizinki çok küçükmüş en fazla 3 saatte bir emzirmelisiniz

X