2018 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Kız

OY: 118 51,3%
  • Erkek

OY: 102 44,3%
  • İkiz Kız

OY: 3 1,3%
  • İkiz Erkek

• İkiz, Bir Kız Bir Erkek

• Üçüz

OY: 1 0,4%

• Ankete Katılan
    230

Normal doğum istiyorum ya.

Forumda okudum birsuru yazı. Çok da faydalı oldu.

Banu çiftçi nin videolarini izledim. Oda biraz iyi geldi.

Açılma olmadiktan sonra doğum u baslatmiyorlar. Bi kız vardı 2cm açılması vardı. 2 saat sonra 3 cm oldu. Onu aldılar mesela doğuma ben hastanedeyken . Keşke bende de 2 cm falan olsaydı o gün.

Kesi atıyorlar mecbur. nurmusa da biraz sancılı doğum yapmış ama hersey bebisini kucağına alana kadar.

İnşallah bize de nasip olur .

Korkum biraz daha hafifledi. Hastanede kaldığım günler en azından tecrübe diyebilirim.

Bende bekleme deyim canım 40+5 oldum bu gun dun hastaneye gittim 3.5 kilo dedi Nts de sancim çikmadi sorun yoktu

Benim sancılar ilk gun ve diğer gun 100e geliyordu. Son gun biraz azaldı .

Demekki bizim sipalar adet tarihine göre gelmicek

Benim sancılar ilk gun ve diğer gun 100e geliyordu. Son gun biraz azaldı .

Demekki bizim sipalar adet tarihine göre gelmicek
Aynen benin dun 40lardaydi sancim kafalarına gore takiliyorlar şimdiden bakalım ilk kim yapacak valla böyle giderse mayis annesi olacağız

, tavsannesi sesi cikmadi doğuma mi gitti acaba sabah biraz suyum geldi dedi merak ettim

tavsannesi ne yaptın canım umarım doğum başlamıştır :)

P Patatesim sen hala burda mısın? 1-2 gündür yazmayınca doğurdu herhalde dedim.

dezeh biz hala burdayız bakalım ilk kim doğuracak

Bu arada biz dün özel işlem yaptık ama fayda etmedi, hatta ayak masajı iyi geliyor dediler, önce ayak masajı yaptırdım sonra özel işlem ama nafileeeeee!!!!!!

Dogum sonrası cinsel ilişki için abdest alsak bile 40gün gecmesi bekleniyor muydu kızlar

Aynen benin dun 40lardaydi sancim kafalarına gore takiliyorlar şimdiden bakalım ilk kim yapacak valla böyle giderse mayis annesi olacağız

O degilde sanırım benim sürekli sorduğum o sorunun cevabini yasicam ben burda :)

Doğum 10 Mayıs'a denk geliyor demiştim ya ilişki gününe göre.

Ay yok ne doğumu ya. Bizim ki çok rahat masallah biz naapcaz böyle kızlar.

Takvimler gitti ama biz hala burda konuşup duruyoruz .

Hayırlısı olur inşallah hakkımızda

Dogum sonrası cinsel ilişki için abdest alsak bile 40gün gecmesi bekleniyor muydu kızlar

Bildiğim kadarıyla 40 gun bekleme sebebi annenin ve bebeğin kabirleri açık olduğu için di.

Ve 40 gun annenin kendini toplaması açısından çok önemli. Senin kaç gün oldu doğum yapali ?

Kendini nasıl hissediyorsun ? Dikislerin varmi alttan ? Doğumun normal mi oldu ?

Sezeryan oldum ben 11.günümüz kanamam bitti agrılarımda gecti cok sükür kilolarda gidiyor nette dogru düzgün bilgi bulamadım bu konuda

Ne yapsak bos bu bebeklere su an bazanin altini cikardim bir daha düzelttim yazliklari cikardim kisliklari koydum odaya temizledim dolabı indirdim bir daha yerleştirdim ama tik yok

O degilde sanırım benim sürekli sorduğum o sorunun cevabini yasicam ben burda :)

Doğum 10 Mayıs'a denk geliyor demiştim ya ilişki gününe göre.
Valla boyle giderse mayis annesi olacaz hayirlisi

dezeh S Simin88 P Patatesim tek tek alinti yapamadim kizlar su an hastanedeyiz oglusumla , sabah baslayan agrim dogum sancisiymis oyle saatler suren agrim olmadi bi saat icinde once 10dk ardindan 5dk oldu esimi tam zamaninda aramisim

Hastaneye geldim sancilarim cok yuksekti acilma 4cm hemen doguma alicaz dedi , ustumu değişip lavaboya gitmek istedim ama lavabodayken bile sancilarim vuruyodu kendimi aticak yer aradim resmen geri dondum 8cm dedi ardindan iyice siddetli olfu birden 10cme ciktim ama o ana kadar olan tum yirtilma hepsini hissettim
10cm olmama ragmen epidural oldum cunku gercekten dayanamicaktim ebeler ne kadar cok guzel gidiyo desede duramadim
Igneyi yaptiktan sonra cok agrim olmadi fakat yinede herseyi hissederek doğurdum
ALLAH GERCEKTEN GUC KUDRET VERSIN
bi an yapamamktan cok korktum stres oldugum icin bebegide itemedim o yuzden biraz zorlandım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…