2018 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Kız

OY: 118 51,3%
  • Erkek

OY: 102 44,3%
  • İkiz Kız

OY: 3 1,3%
  • İkiz Erkek

• İkiz, Bir Kız Bir Erkek

• Üçüz

OY: 1 0,4%

• Ankete Katılan
    230

Daha hiç nst’ye bağlamadılar sadece 28.haftada sancım olmuştu 7-8 saat boyunca geçmedi o zaman bağlamışlardı, 40-50 arası çıkmıştı 3 lt su iç düzelmezse yatış demişlerdi.
1 saat içinde 3 lt su içtim geçmişti.

Ondan beri nst’ye hiç girmedim.

Ben bu gün girdim 40 50 arasi cikti

Aynen öyle sancilarim 40 ti hic yok gibi

Bana son yaptığında hic kasilmam yoktu ama 20 yle 60 arasinda gidip geldi oncekilerde 80lerde cikiyodu ama agrim yoktu

Artik haftan gelmis aslinda bi kontrole alsalardi belki vardirda hissetmiyosundur mecbur kalmadikca hic bisey yapmiyolarki

Burada bizim sözümüz geçmiyor maalesef, doktor ne derse o.. tedirgin oluyorum ama onlar hep rahatlıktan yana bazen kızıyorum.

Hatta geçen hafta eşime dedim, allah korusun bebeğe bir şey olsa ne olacak diye, öyle bir riski göze almazlar rahat ol diyor. Ama işte annelik duygusu mudur nedir şimdiden başladı koruma içgüdüsü.

Evet bende aynisini düşünüyorum Allah korusun normal diyip diyip gonderiyolar bari bi kontrol yazsalar benim cuma son gunum ama en azindan 3 gune cagirabilirlerdi

Bir biz Kaldik nisan diye mayis annesi olacağız

Normal dpgum yaptim ben hastaneden cikarken antibiyotik ve kan ilaci yazdilar canım. Kan ilaci kullan degsrlerimiz dustugu icin iyi geliyor

Kizlar geceden beri belim agriyo sanki surekli tuvaletim var kusura bakmayinda gidince rahat hissediyorum bisey yapmasam bile ama cikar cikmaz dik durunca agrilar giriyo karnima , sanki damla damla bisey geliyo

Kizlar geceden beri belim agriyo sanki surekli tuvaletim var kusura bakmayinda gidince rahat hissediyorum bisey yapmasam bile ama cikar cikmaz dik durunca agrilar giriyo karnima , sanki damla damla bisey geliyo
Hadi hayirlisi inşallah doğumun baslangicidir

Hadi hayirlisi inşallah doğumun baslangicidir

Bilmiyorum once sicaklikla az bisey hissettim sanki suyum geldi dedim lavaboya gittim ama oyle aralıksız gelen bisey yok , kasiklarima agri geliyo gidiyo esimde iste arasam ni bekliyim mi bilemiyorum yazamazsam dua edin bana lutfen belkide yalanci sancidir

Bizim bebekler çok yalancı cikti  şimdi arama bence doğum sancisi olunca anlarsın zaten canım akintin fazlamiydi

Hanım efendi kültür testi vermek zor mu canınız acidimi ben vericemde korkuyorum

Vajinal kültür ve idrar kültür sanirim

Canim ben doguma gittigim zaman ebe soyledi suyun sizmaya baslamis diye, ben anlamamistim. Ama esas kese hala duruyordu, dogum esnasinda patlatti onu. Belki sende de ufak bir sizinti vardir.

bence doğumun başlıyordur cnm ben de o sabah sık sık tuvalete gidip geldim ishal de olmustum

Ahanda takvim gitti sıpa hala gelmedi

Bende bekliyorum hala. Ne gelen var ne giden.

Sadece çok sık toplanmaya başladı. Karnım çok sert oluyor. Dün biraz alttan sancı verdi ama o kadar. Sanırım bizde 42 yi göreceğiz.

O degilde her gün biraz daha büyüyor bu sıpa.

5-6 gün önce 3bucuk tu. Şimdi bi kaç yüz gram aldı :)

Sizlerde son durum nedir ?

Bende bekleme deyim canım 40+5 oldum bu gun dun hastaneye gittim 3.5 kilo dedi Nts de sancim çikmadi sorun yoktu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…