2018 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Kız

OY: 118 51,3%
  • Erkek

OY: 102 44,3%
  • İkiz Kız

OY: 3 1,3%
  • İkiz Erkek

• İkiz, Bir Kız Bir Erkek

• Üçüz

OY: 1 0,4%

• Ankete Katılan
    230
Meyve suyu özellikle şeftali tahin helvası yada tahin pekmez bol su ve stres yapma oda tetikliyor bide güzel bir uyku o zincir ise yariyor ve bide o yazdigim ayet bebegin uyumasi içindi canim

Meyve suyu özellikle şeftali tahin helvası yada tahin pekmez bol su ve stres yapma oda tetikliyor bide güzel bir uyku o zincir ise yariyor ve bide o yazdigim ayet bebegin uyumasi içindi canim
Çoook teşekkür ederim Allah razı olsun. Bugün humana çayı aldım yine. Duş aldım uyudum eşim baktı oğluma. 3 litre su içtim ve helva yedim. İnşallah işe yarar

Sutu merak etme benimde dun cok azdi mesela ama.bugn iyi yine. Gundenn gune değişiyor. Dinlenemiyorsan ondandir.

Zincoyuda gunde 3 defa 4er damla.olacak sekilde veriyorum. Verirken korkma cunku doktor bizr daha 1 haftalıkken verdi kullan bisey olmaz dedi. Simdi daha da buyuduler. Ina şifa olur

Benim kız saatlerdir uyumuyor ya bu gaz sancısı geçmek bilmiyor rezene+kimyon içiyorum faydasiyok ilimizde çok yorgun düştük ama uyuyamiyiruz malesef bi akıl verin lütfen

Ewet canım yok aciklik var mi yokmu diye bakacağım suyu felan nasil die

Insallah istedigin gibidir canim sonra son 2 gunun kaliyo sanirim , gunude nolarsa napicaklar bende onu merak ediyorum

39+5 olduk oglum hala gelmiyor :) gecen persembe 3200 gr di.doktorum hic cati muayenesi de yapmadi ayni durumda olan var mi

Bende 40+2 yim hala bekletiyo oglum beni

Selam kızlar bayadır giremedim
Tecrübeli anneler size bir sorum var
Beslenme düzeniniz nasıl
2 saatte bir falan mı
Mesela kaç ml süt içer 20 günlük bebek
Mamayı kaç ml vermek gerekir
Lütfen yardım

Benim kız saatlerdir uyumuyor ya bu gaz sancısı geçmek bilmiyor rezene+kimyon içiyorum faydasiyok ilimizde çok yorgun düştük ama uyuyamiyiruz malesef bi akıl verin lütfen
Zinco diye bir damla var onu kullan canim

Delik değilde başka birşey var diye kalmış aklımda ama karıştırdım herhalde dediğin gibi

Sata göre 40+6 olduk bugün, yarın 41+0 iz bakalım gelecek mi tontiş :)
P Patatesim

dezeh
bakalim bugun gelmek isteyen olucak mi iclerinden
bekleyen anneler Allah sabır versin hepinize. Benim 38+6 oldu, bana bile zor geliyor beklemek.
Bebiş gelsin die neler deniyorsunuz?
Ben hurma, balıkyağı, zeytinyağı masajı, yürüyüş, çömelme hareketi ve çeşitli hamile egzersizleri yapıyorum. Bugün sıcak suyla duş deniyim.

Zeytinyağını nasil uyguluyodunuz gercekten bi etkisi var mi acaba , hic kontrolunuz oldu mu aciklik icin
Bende 38leri bile goremem diyodum ama 40 bitti bile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…