2018 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Kız

OY: 118 51,3%
  • Erkek

OY: 102 44,3%
  • İkiz Kız

OY: 3 1,3%
  • İkiz Erkek

• İkiz, Bir Kız Bir Erkek

• Üçüz

OY: 1 0,4%

• Ankete Katılan
    230
Benim 4. Bebek hala korkuyorum

Insallah korkumuz bosuna cikar ,demekki korkmakta hakliyim

Günde 2-3 kez adet sancısı gibi geliyor her iki kasığımada ama o kadar gerisi yok

Onu bende hissediyorum sanki boyle adetimin bitmesine ya
Kin ayaklarim karnim agrirdi oyle

Artik kesin doğurmuşsundur diyoduk .Sancilarin evet cok iyi cikmis sancilar vurdukca acilirsin belkide sancilari hissetmemendekolay bi dogum saglar cok agri hissetmezsin son kaln gunlerindi zaten.
Nst deyken gezmene izin verdiler mi bu yürüyüşlerim bi faydasi olmadi galiba az yuruyim diyorum 2 gundur ayaklarim sis sis oldu benim oglus cok rahat gibi

2.Sezeryan yerimi daha yukardan acmıslar diye iki gündür aglıyordumya dün dr uma bildiginiz hesap sormaya gittm :)) sonra dr um inceledi canım alttaki eski dikişin degil ödem ve morluklardan olusan ufak bi cizgi kaybolur bi kac güne bak ilk dikişinden kesmisim dedi delisin sen dedi :))) ay nasıl sevindim ya ben bu konularda takıntılıyım önceki dikiş izime cok krem kullandım yok gibi biseydi zaten o yüzden anlayamadım galiba bide morluk cok fazla sırıta sırıta cıktım dr dan :))

Cok strese oldum ya

Hani burda beklemek daha strese sokuyor insani..eve gitmeyi cok isterdim . ama bırakmıyorlar senin zamanın gelmiş bekle diyorlar. Allah'ım sipami kucağıma alayım biran once evime gitmek istiyorum.
Allah bekleyen herkese sağırlar versinn

Bugun yarin olur belki canim icini rahatlamaya calis belkide saatler kalmis bebegine kavusmana, sancinda varsa acilma icin belki özel biseyler yaparlar

Iyiki gitmissin o zaman doktora ne oldugunu öğrenmiş oldun , dikis izini nasıl gecirmistin merak ettim catlaklar icinde etkili olabilir belki

Hadi bakalım hayırlı haberlerini bekliyoruz :))

Kızlar bugün acil doktora gittik biz. 3 günlük kızımın mumuşundan parmağım kadar iltihap gibi sümüksü bir şey geldi. Rengi mat beyaz gibi sarımtırak. Biraz da kan gibi pas gibi leke vardı. Koşarak doktora gittik. Normalmiş. Anne karnında annenin hormonları bebeğe geçtiğinden olurmuş. 2-3 defa gelebilirmiş. Kan lekesi gibi olansa beslenememektenmiş, mama verdi ekstra. Sizde öyle bir şeyle karşılaşırsanız endişelenmeyin diye paylaşayım dedim.

Sanci çıkıyor ama hissetmiyorum.. Açıklık yok. Offff. Bırakmadılar. Sancin cok düzenli takip edicez seni dediler.

Kontrol diye geldim. Hala buradayım. Sanirim dogurtacaklar beni.
Zorla o kadar olmuyor dedin hayirlisi doğum olur kolay inşallah

Bugun doktor kontrolum vardi, doktorum hala dogurmamis olmamdan dolayi saskindi. Eger onumuzdeki 2 gun icerisinde dogum kendiliginden baslamazsa sali sabahi suni sanciyla dogumu baslatacagiz.

Bebegin pozisyonu, acikligim vs hersey cok uygun dogum icin. Sadece sancilarim kuvvetlenmiyor ve sıklasmıyor.

Benim 4. Bebek olmasına ragmen olmadı hala 40+2 oldum bu gün

Senin daha 40 haftan dolmamış. Niye ki bu acelesi?

Ben de agırım canım sorma ama her gün en az 3 km yürümeye çalışıyorum

Bende yurumeye çalışıyorum dunde bugunde hep ciktim ama ne kadar yürüdüm bilmiyorum adim.sayarim yok , fakat son kontrolumden beri bacaklarimi birlestiremiyorum sanki bi tuaf yürümeye basladim

Bekletmeden seni alicaklarsa ne guzel persembe gunu gittigimde ebe bakti dediki cocugun basi colonu geçmek uzere hemen burda tm ne demk istedigini anlamadim, acilmada bebeğin durumuda iyi ayni ama sanci yok diye yine 41. Bitmesini beklicekler

Ne kadar acikligin vardi

Senin daha 40 haftan dolmamış. Niye ki bu acelesi?
Acikcasi acelesi ne bilmiyorum ama 3cm acikligim var. Akintilarim da git gide daha kanli olmaya basladi. 1 haftadir 15dk bir sancilarim var ama siddetlenmiyor. Bebek dogum kanalinda. O yuzden sanirim daha fazla beklemek istemiyor. Vardir bir bildigi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…