2018 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Kız

OY: 118 51,3%
  • Erkek

OY: 102 44,3%
  • İkiz Kız

OY: 3 1,3%
  • İkiz Erkek

• İkiz, Bir Kız Bir Erkek

• Üçüz

OY: 1 0,4%

• Ankete Katılan
    230
Esim de koç ondan çok seviniyordum bende nasip şasirtti bizi bebek Hayirlisiyla dogsun da beklerim dahada

Senin komtrolun var mi tekrar ustelik 4.ydu sanirim masllah cok inatci ciktilar
Kontrolum. Yok canım 3. Bebegimde 40+6 da doğdu bakalım bu ne zaman olacak ama bu çok kandiriyor beni 3 kere arabaya çantalar asagi indi geldi herkes sabaha kadar aradi dogdumu DİE bende yatiyirum yatakta  herkes doğdu sanıyor oysa

Bende cantayi arabaya indirdim ama diyorumki boyle giderse kokcak giysiler valizde haha yakinda bebek görmeye gekirler artik bakarsin ayni gunde dogar bu bebisde

Esim de koç ondan çok seviniyordum bende nasip şasirtti bizi bebek Hayirlisiyla dogsun da beklerim dahada

Koclar genelde inatci olur canim kocamda diyip duruyodu oglunda sen gibi olaunda gordiye ahh bende cok isterdim ama kaçtı artik

Bende cantayi arabaya indirdim ama diyorumki boyle giderse kokcak giysiler valizde haha yakinda bebek görmeye gekirler artik bakarsin ayni gunde dogar bu bebisde
Belki de valla ama kesin olan bir şey var bu nisan bebekleri inatçı dediğim dedik olacak  bide kizlar erken doğar diyorlar

Belki de valla ama kesin olan bir şey var bu nisan bebekleri inatçı dediğim dedik olacak  bide kizlar erken doğar diyorlar

Evet bakalim ne zaman kendileri istiycekler aslinda dogumdan cok korkuyorum ama bebegimide cok merak ediyorum bazen düşününce hic dogum yapamiycak gibi hissediyorum

Evet bakalim ne zaman kendileri istiycekler aslinda dogumdan cok korkuyorum ama bebegimide cok merak ediyorum bazen düşününce hic dogum yapamiycak gibi hissediyorum
Benim 4. Bebek hala korkuyorum

Bazen bende doğuramam gibi geliyor ara sancılar geldikçe, böyle alıştım doğurmayayım diyorum

Doguramadim.
Evet....

Bugün sabah Zekai Tahir e geldik. Kontrol için. Ultrasyon a aldılar. Sonra kan idrar istediler. Sonra Nst ye gir dediler.

Buraya kadar hersey süper.

Sonra Nst sonuçlarını verdim Dr a. Yatış dedi.

Neeeeyyyyyy..

Nst de agrim mi sancim ne çıkmış. Ikindin 4bucuktan beri yatıyorum.
2tane serum yedim. Donsuz dolaştım heryerde. Ustumde onlukle.

Gel zaman git zaman Dr gelip soruyor sancin var hissediyor musun diye

Yoooo ben süperim diyorum.

Gece 11de servis bilmem nesine aldılar. Sabah bi daha kontrol edip ya doğum a alacaklar yada taburcuyum :)

Şimdi ise yattım dinleniyorum.

Bu arada açıklık yok. Nişan su yok.
İnşallah suni sanci vermezler

Bu arada benim patates pürem 3bucuk kilo olmuussss maşallah maşallah

Merak ettik seni, neyse ki sağlığınız yerinde şükür. Nst de sancın kaç çıktı peki?

Açıklık yoksa sende sancı hissetmiyorsan suni sancı alma boşuna zaten şurda ne kaldı.

Herşeyin hayırlısı tabii ki, oğluşuna da maşallah :) güzel kilo almış doğum rahat olur.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…