2018 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Kız

OY: 118 51,3%
  • Erkek

OY: 102 44,3%
  • İkiz Kız

OY: 3 1,3%
  • İkiz Erkek

• İkiz, Bir Kız Bir Erkek

• Üçüz

OY: 1 0,4%

• Ankete Katılan
    230
Evet canım yurtdışındayım. Sancılara bakmadı, suni sancı alabilir miyim dedim, kesinlikle hayır 26’sına kadar doğal yolla bekleyeceğiz dedi.

Ultrasonda kaka yapıp yapmadığına bakıyorlar galiba, bağırsakları dolu mu 1-2 gün içinde yapar mı diye.

Çünkü onlar bekletirken bebek yapıp yerse ciddi sıkıntı Allah korusun.

Bende ondan cok korkuyorum beklemekte israr ediyolar ama bazen iyi mi kotu mu anlayamiyorum, benimkide hic sanciyi dillendirmedi bile son gunde duruma bakip ecografi yapariz cok mecbur olunursa suyu patlatırız dedi suni sanciyi en son deniyolar sanirim
Az kaldı valla bizde bugün yarin her an doğum yapabiliriz :) biz daha gitmedik kontrole. İnşallah oglenden sonra gidecegiz

Hala yazmadigina gore yoksa dogumama aldilar seni

Kızlar nolur artık biriniz sorularıma bi cevap verin :KK43: 2.sezeryanını olanlar ik dikiş yerinizden mi kesildiniz tekrar? Daha yukarısımı? Ve morarma sislik oldu mu?
Kızlar nolur artık biriniz sorularıma bi cevap verin :KK43: 2.sezeryanını olanlar ik dikiş yerinizden mi kesildiniz tekrar? Daha yukarısımı? Ve morarma sislik oldu mu?
Benim üçüncü sezeryan oldu pazartesi günü üçü de aynı yerden morarma ve şişlik olmadı zaten üstü kapalı hala bir hafta sonra dr çıkartacak ve muayene edecek

Kızlar sezeryan bandını kendiniz mi cıkardınız? Kaçıncı gün?

Doktor hastane çıkışı 1 hafta sonra kontrole gel o zamana kadar gün aşırı pansuman yaptır dedi banyo yapmak istersen su geçirmez bantla pansuman yaptır dedi yoksa kontrole kadar duş yasak

Kızlar bende 15 Nisan 08.20de aldım kızımı,Defne'mi Duru'mu kucağıma 41+4de .:nazar::KK200:. Çok bekletti kızım çok zor bir dogum oldu .. 4 gün hastanede yattım 3 gün suni sancı aldım çok zor oldu acilmamhatırladıkça çok kötü oluyorum ama şükür ki herşey geçti gitti . Çevremdeki herkes derdi kucağına alınca bitiyor diye gerçekten öyleymiş . Çok çektim ama sonradan iyi ki normal dogum yapmışım dedim çünkü su an elhamdülillah çok iyiyim her işimi yapabiliyorum .. Sizler için bol bol dua ediyorum sağlıkla alın hepiniz kucaginiza. :dua:
Gözün aydın allah kolaylık versin analıbabalı büyüsün inşallah

kızlar pazartesı sezeryanla dogum yaptım. gunlerdır dıkısler belım perısan haldeyım. ımkanınız varsa normal dogurun sezeryana bulasmayın

Bende pazartesi sezeryan oldum ilki zorunlu olunca 2 3 derken bu 3. Sezeryanım normal doğumdan korkmayın sezeryan istek üzerine olmamalı

Benim 3. Sezeryan aynı yerden kesildi morarma şişlik yok sen de mi var bunlar

Canim ben devlet hastanesine gidiyordum orada ilk bebek olduğu için normale zorluyorlar malesef . Çok istedim hatta çıkıp özelde sezaryen olmayı bile teklif ettim ama olmadı iste

Iyi ki sezeryan olmamışsın inan haline hergün şükretsen yeridir

kizlar belki hatirliyorsunizdur sabah 5 te hastaneye geldim yatisim yapildı. 1parmak uci aciklikla. saat 6.30da suni sanci verilmeye baslanildi. saat 8.30da suyumu acti ebe. ve sancilarim basladi. saat aksam 5 te geldi bebehimiz. 11 saat suni sanci cektim ama su an cok iyiyim kizlar. rabbim hepinizi kurtarsin insallah.

Ne mutlu sana sağlıklı sıhhatli büyüt inşallah

40+1 bir deyim hala bisi yok bakalım nasibi ne zaman koç burcu beklerken boğa oldu :-)

Al benden de o kadar :))) koç olacak diye ne kadar seviniyordum mutluydum şimdi boğa olacak. Gerçi boğalarda iyi ama ne bileyim beklentiye girmek üzüyor insanı :))

Biz bugün 40+3 olduk ara ara kasıklarımda sancı oluyor ama anladığım kadarı ile açılma. Geçen haftada öyle oldu parmak ucu kadar açılmış dedi doktor.
Galiba yavaş yavaş açılacak böyle sancılarla. Başı zaten çoktan 28.haftadan beri kanalda.

Bakalım ne zaman gelecek :)

Kaç hafta+gün oldun canım?

Al benden de o kadar :))) koç olacak diye ne kadar seviniyordum mutluydum şimdi boğa olacak. Gerçi boğalarda iyi ama ne bileyim beklentiye girmek üzüyor insanı :))

Biz bugün 40+3 olduk ara ara kasıklarımda sancı oluyor ama anladığım kadarı ile açılma. Geçen haftada öyle oldu parmak ucu kadar açılmış dedi doktor.
Galiba yavaş yavaş açılacak böyle sancılarla. Başı zaten çoktan 28.haftadan beri kanalda.

Bakalım ne zaman gelecek :)

Benim yarin 40 tam biliyorum sizden geriyim ama hep erken bekledigimiz icin canim sıkılıyo iste ,acilmada var ama bu hafta ilerlermi ayni mi kalcak bakalim daha kontrolumde yok dunku kontrolden beri hala lekelenmem var dun aksama kadar adet olcak gibi sizladi bugun bisey yok :KK12:

Bende Koc'um ama ogluma Boga nasip olcak galiba

X