2018 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Kız

OY: 118 51,3%
  • Erkek

OY: 102 44,3%
  • İkiz Kız

OY: 3 1,3%
  • İkiz Erkek

• İkiz, Bir Kız Bir Erkek

• Üçüz

OY: 1 0,4%

• Ankete Katılan
    230
Kızlar akıntım bir anda çoğaldı korkum basladi
Cnm senin normal dogumdu dimi. Dördüncü doğum çok hızlı ilerliyor bilgin olsun sancı düzenli başladığı anda hastaneye git. Ben doğum sancisimi degilmi anlamadan doğum yaptım resmen. Yarim saat daha evde dursam yolda falan dogurcakmisim

Bu bebekte nedense hastaneye yetisemicekmisim gibime geliyor çok korkuuorum valla yolda olur diye felab

4. Çocuk daha mı kolay diğerlerinden

Bu bebekte nedense hastaneye yetisemicekmisim gibime geliyor çok korkuuorum valla yolda olur diye felab
Dikkat et cnm valla benim ilk sancisiz kasilmam başladı ama duzensizdi yatıp kendimi dinledim ama hala tam emin olamadım düzensiz olduğu için. Eşime diyorum doktora gidelim oda benim diğer doğumlarda halimi bildiğinden inanmadı boşuna gidiyoruz falan söyleniyordu doktor muayene etti 8 cm doğumhane ye gecene kadar 10 cm 10 dk içinde de doğdu bebeğim. Hiç sancim yoktu doktor bile şaşırdı .

Ay ne güzel maşallah size. Benim de karnım çok kasılıyor sertleşiyor bu akşam ama düzensiz. Benim ikinci doğum olacak kısmetse hastanede en az yarım saat uzaklıkta korktum şimdi

Benimde bu gün kasılmalarım çoğaldı bide sık sık tuvalete çıkıyorum en iyisi dikkat edeyim bu gun

Kolaydı cnm diğerlerine göre ama sancim olmadığı için ikinma hissi kısmında zorlandim.. ne olduğunu anlamadan oldu bitti bakalım seninki nasıl gecicek ins kolay olur seninde
İnşallah canım bir kizimda evde 6 saat sancı çektim 3. Kizmda 10 saat çektim bunda merak ediyorum

Bana umut olan bi yorum daha ama benim ilk dogumum olacak. Benimde 1 saattir gaz sancim var. Dogum sancısını bilmemek ne kotu ya.

Şimdi diceksin ki sanane

Ama neden yorumlara sadece nokta koyuyorsunuz? Yani totem mi koyuyorsunuz ?kendinizce özel bi şifre mi :)
Güncel konuşmaları noktadan sonrasını takip edebilmek için sanırım bildirim oluyorya :)

Yinee Suyu nişanı doğum sansını yasayamadan kesilip bicilcem tekrar nasıl istiyordum normal olsun ama hayırlısı tabi bir dünya işimi yapıyorum merdiven in cık evdeki diger cocugmla ilgilen parka götür getir en fazla yaşadıgım karnımda sertlesme

Normal dogum olmicak mi ? Sebep ne peki?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…