2018 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Kız

OY: 118 51,3%
  • Erkek

OY: 102 44,3%
  • İkiz Kız

OY: 3 1,3%
  • İkiz Erkek

• İkiz, Bir Kız Bir Erkek

• Üçüz

OY: 1 0,4%

• Ankete Katılan
    230
Canım ben telefona uygulama indirdim ismi Bebek Cinsiyet Tahmini ordan baktığımda kız çıkmıştı doğru bildi, karşı komşuma da baktık ona da erkek demişti erkek çıktı.
Bende bu testlerden uyguladim.çin takvimindende baktım erkek çıktı.belirtilerimin hepsi erkek bebek belirtisi.12.haftamda doktor kız dedi.yani hićbirsey tutmadı kızlar

Bende bu testlerden uyguladim.çin takvimindende baktım erkek çıktı.belirtilerimin hepsi erkek bebek belirtisi.12.haftamda doktor kız dedi.yani hićbirsey tutmadı kızlar
Bende de tüm testleri erkek dedi ama kız bebegim karbonat lahana çin Rus tüm hepsi erkek diodu ama kız nasipse

Kızlar dondurucuya sarma koyup yapanlar memnun mu bende denemek istiyorum

Kızlar dondurucuya sarma koyup yapanlar memnun mu bende denemek istiyorum
Canım ben yaprakları sarmadan koyuyorum derin dondurucuya. İç harcını da ayrı koyuyorum yine derin dondurucuya. Saracağım zaman çözdürüp sarıp pişiriyorum. Diğer türlü hiç yapmadım ama kayınvalidem sarıp koyuyor. Derin dondurucudan çıkarıp pişiriyor. Gayet güzel oluyor

Sezeryanla doğumları 2 gece tutuyorlar ama sıkıntı olmazsa eve çıkmak istediğimi söyleyecem benle yada bebekle ilgili bir sıkıntı olmazsa tek gece kalmak istiyorum

Canim pardon. Ben doğumun normal olacak sandım.

Ne zor dimi insanin bide bunları dusunmesi.
Inan ki normal dogum yapacağım olmama ragmen benim bile kafamda öyle sorunlar var ki :/

Hani insan buraya yazınca cozemiyor sorunlarını belki ama rahatlıyor paylasinca biraz.

İnsallah doğumun da sonrası da kolaylıkla olur canim.

Kızlar beni etiketlediğiniz mesajları oluyabildim hakkınızı helal edin hepinizi merakta bırakmışım salı günü 03.04.2018 de saat 10 18 de Zeynep Miray ım dünyaya geldi çok şükür sağlıklı bir şekilde o gün gelen gidenden telefona bile bakamadım çarşamba günü alınan kanda enfeksiyon çıktı alabiliriz dediler ağla ağla harap oldımm kültür alındı cumartesi çıkacak sonuçlar dediler perşembe günü tam çıkçaz doktor geldi sarı gibi duruyor sarılık değerine bakılsın dedi. Sınırda çıkınca yarın çocuk doktoruna getirin dediler perşembe günü taburcu olduk ama ağrılarım fenaydı odadan arabaya nasıl gittiğimi Allah biliyor. Cuma günü çocuk doktoruna gittik bebeğin baş çevresi küçük mikrosefali şüphesi var genetiğe yönlendirelm dedi sonra ayağı içe dönük ortopedi de görsün dedi sarılık için kan istedi ben yıkıldım hastanede oradan oraya gidiyorum ama ağlaya ağlaya cumartesi başka bir doktora gittim 1 aylık olmadan baş çevresi belli olmuyor ona o zaman bakarız dedi ayağı da anne karnında duruşundan kaynaklanıyor düzelir dedi öyle rahatlayabildim çok şükür şimdi evimizde iyiyiz Rabbim hayırlı doğumlar bebiş kontrolleri yaşatsın hepimize

Canım benim ne olur moralini bozma. Kuzenimin kafası da büyük diye bir sürü test yapmışlardı en son genetik dediler :) Allahın izniyle her şey yoluna girecek. Tedbirli ol takipçi ol bol dua et ama asla evhamlanma üzülme. Bebişinle eşinle mutluluklar dilerim

Canim oncelikle sagsalim dogurdugun icin cok sevindim, sen yazmayinca aklima hep en kotu ihtimaller geldi. Insallah butun sıkıntıları atlatacaksiniz beraber, bu kadari bile mucizeydi senin icin. Bundan sonra da her şeyin en guzelini en sagliklisini yasatsin rabbim sana ve hepimize.

Kızlar sezeryan sonrası normal doguran var mı içinizdeee?

Canım bebeğin hayırlı olsun sağlıkla mutlulukla büyütmeyi nasip etsin Allah sakın üzme kendini inşallah her şeyi normal çıkacak sen de derin bir nefes alacaksın. Dua edicem canım

Gözün aydın canım.çok şükür sağlıcakla kucağına almışsın prensesini. Canım senin hamilelik sürecin zor geçtiğinden şimdi Dr lar en ufak şeye evhamlanırlar. Merak etme Allah ın izniyle hiçbirşeyi yok kızının. Tabi kontrollerini ihmal etme ama içini ferah tut

Kizlar . bi sorum olacak.

Zekai Tahir de dogum yapmış yada dogum yapacak olan,dogum yapmış tanıdığı olan var mi

Sorum şu.

Normal doğuma eşi de alıyorlar mi ?
Ve epidural veriliyor mu istesek?

Ayyy ne pimpirikli cocuk doktorlarına denk gelmssin... ilk doğumumda yasadiklarimin aynisi... bize de hicbi belirti yokken bebegimin gözünün beyazina bakip cam kemik hastaligi var fln demalerdi fakulteye sevk etmislerdi. Ama iyikide gitmemstk yvrumu delik dssik edeceklerdi. Hixbi belrti yokken soktorlarin boyle seylerle can sikmasini anlamiyorum. Bnde cok aglamstm. Smdi kiz.sapa saglam.

Mikrosefali sogum yapan bi arkdsim olmuatu. Ondan bilgim var. Bu dogum sonrası belli oln bisey degil . Hamileyken 20.hftadan itibaren gelisim geriligi olmasi lazim kafada. Onunki oyle bisey olmstu.

Sn hiccc duwunme annesi sapa saglam kizin uzulup sütünü etkileme .

Gelmiş gecmiş olan cnm bebeğin de ömürlü olsun bizler zor bir hamileliği atlatıyoruz Allahın izniyle 9 ayı bitirdin bebişine kavustun rabbim yardım eder bebişinin de bişisi yoktur merak etme doktorlar hep olmsuzu konusup ypratıo anca bizi zeynep miraylı günlerin tadını cıkar artık sen olmsuzu kov aklından ve dua et bol bol

Kızlar bu hafta benim kendi doktorum yurt dışında. Bu yüzden başka bir doktor daha ayarladık. Normalde kendi doktorumda bebegim3-4 gün geri çıkıyordu. Bugün diğer doktorumla randevum vardı. Kontrolde her şey yolunda dedi ama doktor çıkışı ultrason kağıdında farkettim ki bebeğim 2 hafta geri görünüyor. Çok kafama taktım. Moralim bozuldu. Fotoğrafa bi bakabilir misiniz? Bu arada 3cm açıklık varmış. Kendini yormadan merdiven in çık, yürüyüş yap, cinsel ilişki olsun, günde 2 bardak adacayı iç dedi. Doğumu tetiklesin dedi. Allah'ım hayırlısıyla sağlıkla İnşallah

Eklentiler

• IMG_20180409_150838.jpg
    57,6 KB · Görüntüleme: 67
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…